Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

DZIERŻAWA URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH WRAZ Z KOMPLEKSOWĄ USŁUGĄ SERWISOWĄ NA POTRZEBY STAROSTWA POWIATOWEGO W SZCZECINKU

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00416711

Zamawiający

POWIAT SZCZECINECKI

Szczecinek, Zachodniopomorskie

NIP: 6731630032

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

02-092 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Ricoh Polska Sp. z o.o. Warszawa 001052016

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Ricoh Polska Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Zachodniopomorskie — na podstawie 2 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30120000-6)

Najniższa cena

269 124 PLN

Średnia cena

269 124 PLN

Najwyższa cena

269 124 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Ricoh Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Konica Minolta Business Solutions Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa 1 269 124 PLN 269 124 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 3 przetargów

Min: 269 124 PLN Średnia: 269 124 PLN Max: 269 124 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
DZIERŻAWA URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH WRAZ Z KOMPLEKSOWĄ USŁUGĄ SERWISOWĄ NA POTRZEBY STAROSTWA POWIATOWEGO W SZCZECINKU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SZCZECINECKI

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920877

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Warcisława IV 16

1.4.2.) Miejscowość: Szczecinek

1.4.3.) Kod pocztowy: 78-400

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.szczecinek.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiatszczecinecki.bip.net.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d1feeb5-10d6-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416711

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00271453

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

DZIERŻAWA URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH WRAZ Z KOMPLEKSOWĄ USŁUGĄ SERWISOWĄ NA POTRZEBY STAROSTWA POWIATOWEGO W SZCZECINKU

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

2. Przedmiotem zamówienia jest najem, zainstalowanie i uruchomienie w siedzibie Zamawiającego urządzeń wielofunkcyjnych z oprogramowaniem dla maksymalnie 99 użytkowników do zarządzania i monitorowania wydruku i druku podążającego, a także świadczenie kompleksowej obsługi serwisowej i wsparcia technicznego, w tym sukcesywnej dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń, zgodnie z zapisami SWZ i jej załącznikami.

3.9.) Główny kod CPV: 30120000-6 - Urządzenia fotokopiujące i do druku offsetowego

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

30232110-8 - Drukarki laserowe

30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów

50313200-4 - Usługi w zakresie konserwacji fotokopiarek

31712113-5 - Karty zawierające obwody scalone

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-20

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2023-09-01 do 2026-08-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Ricoh Polska Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 001052016

4.3.3.) Ulica: Żwirki i Wigury 18A

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-092

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 339819,48 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00327278/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 339819,48 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.09.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 30120000-6
30120000-6 (Urządzenia fotokopiujące i do druku offsetowego) 30232110-8 (Drukarki laserowe) 30125110-5 (Toner do drukarek laserowych/faksów) 50313200-4 (Usługi w zakresie konserwacji fotokopiarek) 31712113-5 (Karty zawierające obwody scalone)