Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Grupowe ubezpieczenie pracowników, współmałżonków lub partnerów życiowych i pełnoletnich dzieci pracowników Urzędu Miejskiego w Namysłowie oraz jednostek organizacyjnych Gminy Namysłów

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00378793

Zamawiający

Gmina Namysłów, reprezentowana przez Burmistrza Namysłowa

Namysłów, Opolskie

NIP: 7521359204

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

00-843 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie S. A. Warszawa -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie S. A. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Opolskie — na podstawie 29 rozstrzygniętych przetargów (CPV 66510000-8)

Najniższa cena

5 533 PLN

Średnia cena

239 010 PLN

Najwyższa cena

703 253 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Generali Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Warszawa 2 94 527 PLN 94 527 PLN
1. Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A. Sopot 1 646 068 PLN 646 068 PLN
STU ERGO Hestia S.A. Sopot 1 419 890 PLN 419 890 PLN
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia Spółka Akcyjna Sopot 1 - -
PZU S.A. Warszawa 1 - -
InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. VIENNA INSURANCE GROUP Warszawa 1 - -
AGRO Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych , Warszawa 1 160 898 PLN 160 898 PLN
Generali TU S.A. Warszawa 1 - 137 528 PLN
TUW "TUW" Warszawa 1 - -
Saltus TUW Sopot 1 5 533 PLN 5 533 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

„Świadczenie ochrony ubezpieczeniowej w zakresie ubezpieczenia OC, mienia Gminy Prószków i jednostek organizacyjnych oraz ubezpieczenia NNW i OC strażaków OSP Gminy Prószków”

COMPENSA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA VIENNA INSURANCE GROUP 180 000 PLN

2026-08-25 08:22:24Z

„Świadczenie ochrony ubezpieczeniowej w zakresie ubezpieczenia OC, mienia Gminy Prószków i jednostek organizacyjnych oraz ubezpieczenia NNW i OC strażaków OSP Gminy Prószków”

COMPENSA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A. VIENNA INSURANCE GROUP 350 480 PLN

2026-08-25 08:22:24Z

Usługa ubezpieczenia OC i NNW uczniów skierowanych na staże uczniowskie

Aurem sp. z o. o. 11 925 PLN

2026-08-17 06:56:51Z

Grupowe ubezpieczenie pracowników, współmałżonków lub partnerów życiowych i pełnoletnich dzieci pracowników Urzędu Miejskiego w Namysłowie oraz jednostek organizacyjnych Gminy Namysłów

Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie S. A. -

2026-08-05 10:26:41Z

Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Gminy Dobrodzień

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW", 348 396 PLN

2026-07-09 12:37:44Z

Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Gminy Dobrodzień

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" 149 985 PLN

2026-07-09 12:37:44Z

Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Gminy Dobrodzień

SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych 9 102 PLN

2026-07-09 12:37:44Z

Usługa ubezpieczenia Gminy Korfantów oraz podległych jednostek organizacyjnych

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia Spółka Akcyjna -

2026-07-09 06:59:50Z

Usługa ubezpieczenia Gminy Korfantów oraz podległych jednostek organizacyjnych

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. VIENNA INSURANCE GROUP -

2026-07-09 06:59:50Z

Usługa ubezpieczenia Gminy Korfantów oraz podległych jednostek organizacyjnych

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna -

2026-07-09 06:59:50Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 146 PLN Średnia: 176 349 PLN Max: 897 379 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Grupowe ubezpieczenie pracowników, współmałżonków lub partnerów życiowych i pełnoletnich dzieci pracowników Urzędu Miejskiego w Namysłowie oraz jednostek organizacyjnych Gminy Namysłów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Namysłów, reprezentowana przez Burmistrza Namysłowa

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413159

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Stanisława Dubois 3

1.4.2.) Miejscowość: Namysłów

1.4.3.) Kod pocztowy: 46-100

1.4.4.) Województwo: opolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@namyslow.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.namyslow.eu

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db542e08-a225-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378793

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-05

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 023-064100

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Grupowe ubezpieczenie pracowników, współmałżonków lub partnerów życiowych i pełnoletnich dzieci pracowników Urzędu Miejskiego w Namysłowie oraz jednostek organizacyjnych Gminy Namysłów

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Opis przedmiotu zamówienia została zawarty w punkcie 4 SWZ - opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku Nr 4 i 5 do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-04

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2024-04-04 do 2026-06-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie S. A.

4.3.3.) Ulica: Rondo Ignacego Daszyńskiego 4

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 00-843

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 2703996,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 084-257068

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Strony, zgodnie postanawiają na podstawie art. 455 pkt 2 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych przedłużyć Umowę na okres 1 miesiąca, tj. od dnia 01.05.2026 roku do dnia 30.05.2026 roku.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Strony, zgodnie postanawiają na podstawie art. 455 pkt 2 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych przedłużyć Umowę na okres 1 miesiąca, tj. od dnia 01.05.2026 roku do dnia 30.05.2026 roku.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Strony, zgodnie postanawiają na podstawie art. 455 pkt 2 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych przedłużyć Umowę na okres 1 miesiąca, tj. od dnia 01.06.2026 roku do dnia 30.06.2026 roku.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Strony, zgodnie postanawiają na podstawie art. 455 pkt 2 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych przedłużyć Umowę na okres 1 miesiąca, tj. od dnia 01.06.2026 roku do dnia 30.06.2026 roku.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2733927,30 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
05.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 66510000-8
66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe)