Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E na potrzeby Akademii im. Jakuba z Paradyża
Zamawiający
Akademia im. Jakuba z Paradyża
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
NIP: 1040001590
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PGNIG OBRÓT DETALICZNY Sp. z o.o. | Warszawa | 5272706082 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PGNIG OBRÓT DETALICZNY Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubuskie — na podstawie 7 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09123000-7)
Najniższa cena
53 686 PLN
Średnia cena
116 624 PLN
Najwyższa cena
252 511 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Elenger Polska Sp. z o.o. Poznań | 2 | 62 977 PLN | 125 954 PLN |
| MYORLEN Sp. z o.o., Warszawa | 1 | 252 511 PLN | 252 511 PLN |
| PGNIG OBRÓT DETALICZNY Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| myOrlen sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| HADEX - GAZ ZIEMNY Sp. z o.o. Poznań | 1 | 88 032 PLN | 88 032 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E na potrzeby Akademii im. Jakuba z Paradyża
2026-07-20 11:56:21Z
Kompleksowa dostawa gazu do Placówek Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.
2026-07-06 07:06:56Z
Kompleksowa dostawa gazu do Placówek Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.
2026-07-06 07:06:56Z
Kompleksowa dostawa gazu do Placówek Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.
2026-07-06 07:06:56Z
Świadczenie usługi w zakresie dystrybucji i dostawy paliwa gazowego do budynków Akademii im. Jakuba z Paradyża
2026-06-11 12:32:05Z
Zakup paliwa gazowego CNG dla pojazdów Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zielonej Górze
2026-03-23 13:42:17Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351607 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E na potrzeby Akademii im. Jakuba z Paradyża
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Akademia im. Jakuba z Paradyża
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365193022
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Fryderyka Chopina 52, budynek nr 7
1.4.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.4.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.4.4.) Województwo: lubuskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: kjakubowska@ajp.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ajp.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f4b2e55-0d73-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351607
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00316886
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E na potrzeby Akademii im. Jakuba z Paradyża
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie kompleksowej dostawy gazu ziemnego wysokometanowego typu E na potrzeby Akademii im. Jakuba z Paradyża do nw. budynków:
A. Hala sportowa - ul. Fryderyka Chopina 52 budynek 2-3 w Gorzowie Wielkopolskim wg taryfy W-5.1 o minimalnym ciśnieniu 1,6 kPa i mocy umownej 120 kWh/h w ilości: 302 755 kWh
B) ul. Kazimierza Wielkiego 13-15 w Gorzów Wielkopolskim wg taryfy W-5.1 o minimalnym ciśnieniu 1,6 kPa i mocy umownej 130 kWh/h
w ilości: 414 662 kWh
Zamawiający jako podmiot tworzący system szkolnictwa wyższego i nauki, o którym mowa w art. 7 ust. 1 pkt 1–7 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2021 r. poz. 478, z późn. zm.) objęty jest tzw. ochroną taryfową.
3.9.) Główny kod CPV: 09123000-7 - Gaz ziemny
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 65210000-8 - Przesył gazu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PGNIG OBRÓT DETALICZNY Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272706082
4.3.3.) Ulica: ul. Jana Kazimierza
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 01-248
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 231961,38 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00376109/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 280884,63 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE