Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 07:00 (5 dni)
Kompleksowa obsługa techniczna uroczystości jubileuszowej z okazji 75-lecia Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej
Numer referencyjny: WEiTI/34/ZP/2026/1030
Zamawiający
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
PLAC POLITECHNIKI 1
00-661 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5250005834
REGON: 000001554
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 130 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez)
Najniższa cena
27 060 PLN
Średnia cena
261 101 PLN
Najwyższa cena
892 181 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| P.P.H.U. ,,FUKS” Jacek Wolski Warszawa | 4 | 252 150 PLN | 504 300 PLN |
| EventSystem Kamil Banasiak Koło | 3 | 197 969 PLN | 395 937 PLN |
| PRO COMPLEX Grupa Dominik Skiba Warszawa | 3 | 101 829 PLN | 101 829 PLN |
| Art Bonsai Jadwiga Krysiak Poznań | 3 | 320 051 PLN | 320 051 PLN |
| TARRAYA S.A. Poznań | 3 | 157 472 PLN | 314 944 PLN |
| WAYKIKI ZAWIDZKI sp. j. Leszno | 3 | 132 248 PLN | 264 495 PLN |
| GOLDEN FRAME MEDIA Janusz KUROWSKI Otwock | 2 | - | - |
| Magdalena Siśkiewicz New Challenge Kraków | 2 | 71 030 PLN | 142 060 PLN |
| Konfederacja Lewiatan Warszawa | 2 | - | 220 000 PLN |
| GRUPA MSG Michał Szturmiński Spółka z o.o. Poznań | 2 | 616 434 PLN | 616 434 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Kompleksowa organizacja i realizacja wydarzenia plenerowego pn.: „Otwarcie ulicy Złotej i Zgoda”
2026-09-03 08:05:31Z
Usługi przygotowania i organizacji wydarzeń stacjonarnych (w szczególności: konferencji, spotkań) w zakresie Funduszy Europejskich, które mogą być organizowane na terenie całej Polski.
2026-09-02 10:54:16Z
Święto Wisły 2026
2026-09-01 11:43:56Z
Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności
2026-09-01 11:26:56Z
Kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland
2026-08-31 13:48:16Z
Organizacja imprezy integracyjnej dla pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
2026-08-28 06:29:04Z
Kompleksowa organizacja i obsługa dwudniowego plenerowego wydarzenia o charakterze promocyjno-integracyjnym pn. „Karcelak 2026” – numer postępowania: 47/ZP/26
2026-08-27 11:21:40Z
Kompleksowa organizacja i obsługa plenerowego wydarzenia promocyjno-edukacyjnego pn. „Piknik Naukowy Moje Miasto vol. 2” w Parku im. Księcia Janusza w Warszawie – numer postępowania: 46/ZP/26
2026-08-27 09:19:10Z
Organizacja IV Kongresu Umiędzynarodowienia nauki i szkolnictwa wyższego w ramach tworzenia Strategii umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego i nauki
2026-08-24 13:33:39Z
Kompleksowa organizacja konferencji upowszechniającej wyniki badania Bilans Kapitału Ludzkiego (BKL) z dodatkową transmisją on-line.
2026-08-21 08:44:13Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418533 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Kompleksowa obsługa techniczna uroczystości jubileuszowej z okazji 75-lecia Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.elka@pw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa obsługa techniczna uroczystości jubileuszowej z okazji 75-lecia Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f34d61b-a086-4c4a-aa40-160c79ef7a10
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418533
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055362/40/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.148 Kompleksowa pbsługa techniczna uroczystości jublieuszowej 75 lecia WEiTI
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: pkt 13 SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: WEiTI/34/ZP/2026/1030
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa techniczna uroczystości jubileuszowej z okazji 75-lecia Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
4.2.6.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-10-13 do 2026-10-13
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 65
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Wizualizacja
4.3.6.) Waga: 35
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
sytuacji ekonomicznej lub finansowejWarunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia (polica OC) na sumę gwarancyjną minimum 200 000,00 złotych (słownie: dwieście tysięcy złotych). Jeśli okres ubezpieczenia OC w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, kończy się przed terminem realizacji zamówienia, Wykonawca przedłuży ubezpieczenie OC, zachowując jego ciągłość przez okres realizacji zamówienia i przedstawi odpowiedni dokument Zamawiającemu.
4)zdolności technicznej lub zawodowej
A.
W zakresie doświadczenia.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał następujące doświadczenie: należycie wykonał a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 5 (pięciu) lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli czas prowadzenia działalności jest krótszy-w tym okresie, co najmniej 5 (pięć) usług wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Dowodami, o których mowa są referencje bądź inne dokumentu wystawione przed podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane lub są wykonywane. Jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy. W przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych – referencje bądź
inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie, dokumenty powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.
Za usługi Zamawiający rozumie usługi o określonym poniżej zakresie i wartości: Co najmniej 5 usług polegających na kompleksowej obsłudze technicznej uroczystości o wartości nie mniejszej niż 200 000,00 zł brutto każda, w tym co najmniej 2 (dwie) usługi zrealizowane w obiektach zabytkowych, reprezentacyjnych lub objętych szczególnymi ograniczeniami montażowymi i organizacyjnymi
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
W warunkach określonych w art. 455 uPzp Strony dopuszczają możliwość zmian w umowie po stronie Wykonawcy m.in.1) w przypadku, gdy Wykonawcę, któremu Zamawiający udzielił zamówienia ma zastąpić nowy Wykonawca w wyniku połączenia, podziału, przekształcenia, upadłości, restrukturyzacji lub nabycia dotychczasowego Wykonawcy lub jego przedsiębiorstwa, o ile nowy Wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu, nie zachodzą wobec niego podstawy wykluczenia oraz nie pociąga to za sobą innych istotnych zmian umowy;
2) w przypadku, gdy konieczność zmiany umowy spowodowana jest okolicznościami, których zamawiający, działając z należytą starannością, nie mógł przewidzieć oraz wartość zmiany nie przekracza 50% wartości zamówienia określonej pierwotnie w umowie. Wprowadzenie powyższej zmiany wymaga podpisania aneksu za zgodą obydwu Stron.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 09:05
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- 10.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
13.10.2026 - 13.10.2026