Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland
Zamawiający
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5261000645
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| KDK Sp. z o.o. | Warszawa | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | KDK Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 128 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2)
Najniższa cena
27 060 PLN
Średnia cena
259 611 PLN
Najwyższa cena
892 181 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| P.P.H.U. ,,FUKS” Jacek Wolski Warszawa | 4 | 252 150 PLN | 504 300 PLN |
| EventSystem Kamil Banasiak Koło | 3 | 197 969 PLN | 395 937 PLN |
| PRO COMPLEX Grupa Dominik Skiba Warszawa | 3 | 101 829 PLN | 101 829 PLN |
| Art Bonsai Jadwiga Krysiak Poznań | 3 | 320 051 PLN | 320 051 PLN |
| TARRAYA S.A. Poznań | 3 | 157 472 PLN | 314 944 PLN |
| WAYKIKI ZAWIDZKI sp. j. Leszno | 3 | 132 248 PLN | 264 495 PLN |
| GOLDEN FRAME MEDIA Janusz KUROWSKI Otwock | 2 | - | - |
| Magdalena Siśkiewicz New Challenge Kraków | 2 | 71 030 PLN | 142 060 PLN |
| Konfederacja Lewiatan Warszawa | 2 | - | 220 000 PLN |
| GRUPA MSG Michał Szturmiński Spółka z o.o. Poznań | 2 | 616 434 PLN | 616 434 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Święto Wisły 2026
2026-09-01 11:43:56Z
Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności
2026-09-01 11:26:56Z
Kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland
2026-08-31 13:48:16Z
Organizacja imprezy integracyjnej dla pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
2026-08-28 06:29:04Z
Kompleksowa organizacja i obsługa dwudniowego plenerowego wydarzenia o charakterze promocyjno-integracyjnym pn. „Karcelak 2026” – numer postępowania: 47/ZP/26
2026-08-27 11:21:40Z
Kompleksowa organizacja i obsługa plenerowego wydarzenia promocyjno-edukacyjnego pn. „Piknik Naukowy Moje Miasto vol. 2” w Parku im. Księcia Janusza w Warszawie – numer postępowania: 46/ZP/26
2026-08-27 09:19:10Z
Organizacja IV Kongresu Umiędzynarodowienia nauki i szkolnictwa wyższego w ramach tworzenia Strategii umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego i nauki
2026-08-24 13:33:39Z
Kompleksowa organizacja konferencji upowszechniającej wyniki badania Bilans Kapitału Ludzkiego (BKL) z dodatkową transmisją on-line.
2026-08-21 08:44:13Z
Kompleksowa organizacja pikniku wraz z przeprowadzeniem zawodów rowerowych na terenie Dzielnicy Wola – numer postępowania 41/ZP/26
2026-08-13 11:48:54Z
kompleksowa organizacja konferencji dla lektorów języka polskiego jako języka obcego kierowanych przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej do zagranicznych ośrodków akademickich.
2026-08-10 10:55:43Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415047 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010393032
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 142a
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-305
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@frse.org.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.frse.org.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e78774b-95bf-4337-86a4-6114f14bf39b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415047
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 93158-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest finansowane w ramach projektu pt.: " Promocja kształcenia zawodowego poprzez krajowe i międzynarodowe konkursy umiejętności (EuroSkills i WorldSkills)" numer : FERS.01.04-IP.05-010/23, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland. 2.Przedmiot umowy będzie wykonywany od dnia zawarcia umowy przez okres 5 miesięcy przy czym konkursy SkillsPoland zostaną zrealizowane w terminie do dnia 30 czerwca 2026 r.
3.9.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KDK Sp. z o.o.
4.3.3.) Ulica: Mokotowska 14
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 497700,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 211681-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
po udzieleniu zamówienia publicznego, Zamawiający powziął wiedzę, że podczas kompleksowej realizacji konkursów regionalnych w ramach SkillsPoland konieczne będzie zwiększenie ilości noclegów i usługi cateringu dla wybranych konkurencji zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zwiększenie ilości noclegów i usługi cateringu dla wybranych konkurencji zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia
5.4.6.) Wartość zmiany: 34400,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
po udzieleniu zamówienia publicznego Zamawiający powziął wiedzę, że w związku z realizacją eliminacji regionalnych SkillsPoland konieczne jest zwiększenie zakresu zamówienia, określonego w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy, polegające na zwiększeniu ceny jednostkowej brutto usługi kompleksowej organizacji Eliminacji dla wybranych konkurencji, w związku ze zwiększeniem liczby zawodników biorących udział w konkursach
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zwiększenie ceny jednostkowej brutto usługi kompleksowej organizacji Eliminacji dla wybranych konkurencji, w związku ze zwiększeniem liczby zawodników biorących udział w konkursach;
5.4.6.) Wartość zmiany: 14250,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 477870,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE