Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
kompleksowa organizacja i przeprowadzenie 3-dniowych warsztatów wyjazdowych pn. „Forum Inicjatyw Lokalnych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia” (FIL)
Zamawiający
WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP: 7392965551
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| MAGDALENA SIŚKIEWICZ NEW CHALLENGE | Kraków | NIP 6562246838 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MAGDALENA SIŚKIEWICZ NEW CHALLENGE (Kraków) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Warmińsko-mazurskie — na podstawie 10 rozstrzygniętych przetargów (CPV 63511000-4)
Najniższa cena
22 540 PLN
Średnia cena
70 857 PLN
Najwyższa cena
119 695 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Sun&More sp.z o.o. Szczecin | 3 | 50 597 PLN | 183 050 PLN |
| Magdalena Siśkiewicz New Challenge Kraków | 2 | 119 695 PLN | 142 235 PLN |
| KAROTEN Sławomir Marchewski Łódź | 2 | - | - |
| FHU Junior Michał Dutkowski GOŁDAP | 1 | - | - |
| C.M.T. Sp. z o.o. Jaworzno | 1 | 82 800 PLN | 82 800 PLN |
| Inventum Sp. z o.o. Nowy Sącz | 1 | - | 23 368 PLN |
| MAGDALENA SIŚKIEWICZ NEW CHALLENGE Kraków | 1 | - | - |
| Cristal Travelnet Sp. z o. o. Ełk | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zorganizowanie 7 dniowego obozu terapeutycznego dla rodzin zastępczych, osób przebywających i opuszczających pieczę zastępczą oraz usamodzielnionych z pieczy zastępczej z warsztatami terapeutycznymi.
2026-07-22 11:48:03Z
kompleksowa organizacja i przeprowadzenie 3-dniowych warsztatów wyjazdowych pn. „Forum Inicjatyw Lokalnych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia” (FIL)
2026-07-15 11:25:44Z
kompleksowa organizacja zagranicznej wizyty studyjnej w Estonii, w ramach realizacji projektu własnego inwestycji KPO A3.1.1
2026-06-22 10:48:10Z
kompleksowa organizacja zagranicznej wizyty studyjnej w Portugalii w 2026 roku, w ramach realizacji projektu własnego inwestycji KPO A3.1.1
2026-06-11 06:35:49Z
Organizacja wizyty studyjnej do Włoch
2026-05-26 06:06:21Z
Wyjazdy edukacyjne z elementami integracji oraz organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży z pieczy zastępczej
2026-03-04 09:33:46Z
Wyjazdy edukacyjne z elementami integracji oraz organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży z pieczy zastępczej
2026-03-04 09:33:46Z
Wyjazdy edukacyjne z elementami integracji oraz organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży z pieczy zastępczej
2026-03-04 09:33:46Z
Wyjazdy edukacyjne z elementami integracji oraz organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży z pieczy zastępczej
2026-03-04 09:33:46Z
Wyjazdy edukacyjne z elementami integracji oraz organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży z pieczy zastępczej
2026-03-04 09:33:46Z
Cała Polska — 163 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344383 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
kompleksowa organizacja i przeprowadzenie 3-dniowych warsztatów wyjazdowych pn. „Forum Inicjatyw Lokalnych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia” (FIL)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510750309
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Emilii Plater 1
1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 10-562
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.7.) Numer telefonu: 089 521 98 40
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@warmia.mazury.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.warmia.mazury.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1fe4f8f-59c9-40e4-9a15-c7df35bada0c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344383
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: S 52/2026 181146-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Ze względów technicznych nazwy wszystkich projektów finansowanych ze środków UE zostały wskazane w SEKCJI VI Informacje dodatkowe
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
kompleksowa organizacja i przeprowadzenie 3-dniowych warsztatów wyjazdowych pn. „Forum Inicjatyw Lokalnych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia” (FIL)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i przeprowadzenie 3-dniowych warsztatów wyjazdowych pn. „Forum Inicjatyw Lokalnych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia” (FIL).
3.9.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MAGDALENA SIŚKIEWICZ NEW CHALLENGE
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6562246838
4.3.3.) Ulica: ul. Bonarka nr 19, lok. 6
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 30-415
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 251250 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: S 92/2026 327421-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 241250 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 15.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE