Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 347 550 PLN

Kompleksowa organizacja i realizacja wydarzenia plenerowego pn.: „Otwarcie ulicy Złotej i Zgoda”

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00373465

Numer referencyjny: ZP/JK/271/II-133/26

Zamawiający

Miasto Stołeczne Warszawa

Pl. Bankowy 3/5

00-950 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5252248481

REGON: 015259640

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja Wydarzenia plenerowego pn. „Otwarcie ulic Złotej i Zgoda”, organizowanego przez m.st. Warszawę w związku z zakończeniem przebudowy ulic Złotej i Zgoda oraz oddaniem do użytkowania kolejnego etapu Nowego Centrum Warszawy. Wydarzenie będzie miało charakter otwarty, ogólnodostępny i bezpłatny. Wydarzenie ma charakteryzować się wysokim standardem organizacyjnym i estetycznym, podkreślającym jakość zmian, jakie zaszły w przestrzeni publicznej Warszawy oraz zachęcającym mieszkańców do korzystania z nowo zaaranżowanych ulic Złotej i Zgoda oraz Placu Domu Pod Orłami i Placu Pięciu Rogów.

Kryteria oceny ofert

Cena 20%
Koncepcja scenariusza Wydarzenia plenerowego pn. „Otwarcie ulic Złotej i Zgoda" 80%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
ADVENTURE BOUTIQUE Sp. z o.o. Warszawa NIP: PL 5252626871

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 ADVENTURE BOUTIQUE Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana 347 550 PLN 347 550 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 130 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez)

Najniższa cena

27 060 PLN

Średnia cena

261 101 PLN

Najwyższa cena

892 181 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
P.P.H.U. ,,FUKS” Jacek Wolski Warszawa 4 252 150 PLN 504 300 PLN
EventSystem Kamil Banasiak Koło 3 197 969 PLN 395 937 PLN
PRO COMPLEX Grupa Dominik Skiba Warszawa 3 101 829 PLN 101 829 PLN
Art Bonsai Jadwiga Krysiak Poznań 3 320 051 PLN 320 051 PLN
TARRAYA S.A. Poznań 3 157 472 PLN 314 944 PLN
WAYKIKI ZAWIDZKI sp. j. Leszno 3 132 248 PLN 264 495 PLN
GOLDEN FRAME MEDIA Janusz KUROWSKI Otwock 2 - -
Magdalena Siśkiewicz New Challenge Kraków 2 71 030 PLN 142 060 PLN
Konfederacja Lewiatan Warszawa 2 - 220 000 PLN
GRUPA MSG Michał Szturmiński Spółka z o.o. Poznań 2 616 434 PLN 616 434 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Kompleksowa organizacja i realizacja wydarzenia plenerowego pn.: „Otwarcie ulicy Złotej i Zgoda”

ADVENTURE BOUTIQUE Sp. z o.o. 347 550 PLN

2026-09-03 08:05:31Z

Usługi przygotowania i organizacji wydarzeń stacjonarnych (w szczególności: konferencji, spotkań) w zakresie Funduszy Europejskich, które mogą być organizowane na terenie całej Polski.

Windmill Sp. z o.o. -

2026-09-02 10:54:16Z

Święto Wisły 2026

et cetera events Anna Wojdan -

2026-09-01 11:43:56Z

Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności

EVENT STUDIO S.C. 186 901 PLN

2026-09-01 11:26:56Z

Kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland

KDK Sp. z o.o. -

2026-08-31 13:48:16Z

Organizacja imprezy integracyjnej dla pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

EventSystem Kamil Banasiak 194 340 PLN

2026-08-28 06:29:04Z

Kompleksowa organizacja i obsługa dwudniowego plenerowego wydarzenia o charakterze promocyjno-integracyjnym pn. „Karcelak 2026” – numer postępowania: 47/ZP/26

WAYKIKI ZAWIDZKI sp. jawna 309 000 PLN

2026-08-27 11:21:40Z

Kompleksowa organizacja i obsługa plenerowego wydarzenia promocyjno-edukacyjnego pn. „Piknik Naukowy Moje Miasto vol. 2” w Parku im. Księcia Janusza w Warszawie – numer postępowania: 46/ZP/26

P.P.H.U. "FUKS" Jacek Wolski 221 400 PLN

2026-08-27 09:19:10Z

Organizacja IV Kongresu Umiędzynarodowienia nauki i szkolnictwa wyższego w ramach tworzenia Strategii umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego i nauki

KDK sp. z o.o. -

2026-08-24 13:33:39Z

Kompleksowa organizacja konferencji upowszechniającej wyniki badania Bilans Kapitału Ludzkiego (BKL) z dodatkową transmisją on-line.

„KDK” Sp. z o.o. -

2026-08-21 08:44:13Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 300 PLN Średnia: 211 933 PLN Max: 892 181 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Kompleksowa organizacja i realizacja wydarzenia plenerowego pn.: „Otwarcie ulicy Złotej i Zgoda”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Bankowy 3/5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniabzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa organizacja i realizacja wydarzenia plenerowego pn.: „Otwarcie ulicy Złotej i Zgoda”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2c6c1a1-8b0b-449b-afae-bd0357c795a4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373465

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00608181/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.103 Kompleksowa organizacja i realizacja wydarzenia plenerowego pn. „Otwarcie ulic Złotej i Zgody”

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/310499/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/310499/notice/public/detai

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Określone zostały w pkt 5.5. SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): określono w SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): określono w SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/JK/271/II-133/26

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja Wydarzenia plenerowego pn. „Otwarcie ulic Złotej i Zgoda”, organizowanego przez m.st. Warszawę w związku z zakończeniem przebudowy ulic Złotej i Zgoda oraz oddaniem do użytkowania kolejnego etapu Nowego Centrum Warszawy. Wydarzenie będzie miało charakter otwarty, ogólnodostępny i bezpłatny. Wydarzenie ma charakteryzować się wysokim standardem organizacyjnym i estetycznym, podkreślającym jakość zmian, jakie zaszły w przestrzeni publicznej Warszawy oraz zachęcającym mieszkańców do korzystania z nowo zaaranżowanych ulic Złotej i Zgoda oraz Placu Domu Pod Orłami i Placu Pięciu Rogów.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 20

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Koncepcja scenariusza Wydarzenia plenerowego pn. „Otwarcie ulic Złotej i Zgoda"

4.3.6.) Waga: 80

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

zdolność techniczna i zawodowa
Za spełniającego warunki udziału w postępowaniu zamawiający uzna Wykonawcę, który:
1. w okresie ostatnich pięciu (5) lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy to w tym okresie należycie zrealizował co najmniej trzy (3) usługi, o wartości minimum 300 000 zł brutto każda, polegające na kompleksowej organizacji plenerowych wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, rodzinnych, promocyjnych lub rekreacyjnych (takich jak festiwale rodzinne, wydarzenia miejskie dla rodzin, widowiska familijne, cykle edukacyjno-kulturalne, spektakle i produkcje sceniczne dla dzieci, wydarzenia plenerowe skierowane do rodzin z dziećmi, itp.), z których każda z usług musiała obejmować:
a. wydarzenie trwające minimum 4 godziny,
b. udział minimum 1000 uczestników,
c. zapewnienie infrastruktury technicznej,
d. realizację programu artystycznego lub edukacyjnego,
e. realizację warsztatów lub aktywności animacyjnych dla dzieci (do 12 lat, w tym dzieci najmłodszych w wieku 1-3 lata i ich opiekunów);
Uwaga: wykazywana usługa może obejmować swym zakresem więcej niż jedno wydarzenie (np. cykl kilku wydarzeń), przy założeniu spełnienia pozostałych wymagań określonych w ww. warunku.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający nie określił podmiotowych środków dowodowych potwierdzających brak podstaw do wykluczenia składanych na wezwanie.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: a) Wykaz usług – przygotowany wg wzoru określonego w Załączniku 5 do SWZ na potwierdzenie spełnienia warunku udziału w postępowaniu;
b) dowody, że wykazane w oświadczeniu usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Dowodami, o których mowa powyżej są:
• referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane;
• oświadczenie Wykonawcy, jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać dokumentów. W takim przypadku należy uzasadnić brak możliwości uzyskania dokumentów.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

W Systemie do oferty należy dołączyć następujące przedmiotowe środki dowodowe:
- Koncepcja scenariusza Wydarzenia plenerowego pn. „Otwarcie ulic Złotej i Zgoda” - dokument służy do oceny ofert w pozacenowym kryterium oceny ofert opisanym w pkt 25.3. SWZ;
Koncepcja musi zostać przygotowany zgodnie z wytycznymi wskazanymi w pkt. 25.3. SWZ
W przypadku zastrzeżenia jako tajemnica przedsiębiorstwa informacji zawartych we wstępnej koncepcji, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 13.12 oraz 18. SWZ, Zamawiający dodatkowo wymaga złożenia z ofertą jawnej wersji zastrzeżonego dokumentu, obejmującej streszczenie zastrzeżonych informacji poufnych, na potrzeby dostępu do zasadniczej treści tych informacji, tak aby zapewnić poszanowanie do skutecznego środka prawnego

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

W Systemie do oferty należy dołączyć:
- dokument (np. pełnomocnictwo) potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy;
- w przypadku, gdy oferta zawiera informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa – dokument zawierający dowody, o których mowa w pkt 18 SWZ;
- w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy (sporządzone wg wzoru określonego w Załączniku nr 4 do SWZ);
- w przypadku gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji innych Podmiotów zobowiązanie każdego Podmiotu udostępniającego zasoby potwierdzające, że stosunek łączący Wykonawcę z Podmiotem udostępniającym zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zamawiający dopuszcza możliwość składania oferty przez dwóch lub więcej Wykonawców, pod warunkiem ustanowienia przez nich Pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Dokument pełnomocnictwa musi być sporządzony i załączony do oferty zgodnie z zasadami określonymi w pkt 13. SWZ.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

określone w paragrafie 14 wzoru umowy (Załącznik nr 1 do SWZ)

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://zamowienia.um.warszawa.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-10 10:05

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-08

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Wydarzenie plenerowe pn. „Otwarcie ulic Złotej i Zgoda” odbędzie się 30 sierpnia 2026 r. w godzinach 10:00-15:30
2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
31.07.2026
Termin składania ofert
11.08.2026 08:00
Wartość umowy
347 550 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.3
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez)

Okres realizacji

do 2026-09-15