Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 08:00 (Jutro)

Kompleksowa usługa organizacji i obsługi jednodniowej konferencji Agencji Badań Medycznych

Aktywny Usługi 2026/BZP 00403047

Numer referencyjny: ABM-ZP-8/2026

Zamawiający

AGENCJA BADAŃ MEDYCZNYCH

Chmielna 69

00-801 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5252783949

REGON: 382836515

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa organizacji i obsługi jednodniowej konferencji w Warszawie w szczególności: a. zapewnienie obiektu, w którym odbędzie się konferencja ABM, w tym wszystkich pomieszczeń do realizacji konferencji, b. zapewnienie usługi gastronomicznej oraz obsługi cateringowej, c. zapewnienie obsługi multimedialnej, d. zapewnienie obsługi wizualnej i technicznej, e. zapewnienie osób do obsługi konferencji, f. wykonanie zdjęć i filmów.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Odległość od siedziby ABM do miejsca realizacji 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 128 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez)

Najniższa cena

27 060 PLN

Średnia cena

259 611 PLN

Najwyższa cena

892 181 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
P.P.H.U. ,,FUKS” Jacek Wolski Warszawa 4 252 150 PLN 504 300 PLN
EventSystem Kamil Banasiak Koło 3 197 969 PLN 395 937 PLN
PRO COMPLEX Grupa Dominik Skiba Warszawa 3 101 829 PLN 101 829 PLN
Art Bonsai Jadwiga Krysiak Poznań 3 320 051 PLN 320 051 PLN
TARRAYA S.A. Poznań 3 157 472 PLN 314 944 PLN
WAYKIKI ZAWIDZKI sp. j. Leszno 3 132 248 PLN 264 495 PLN
GOLDEN FRAME MEDIA Janusz KUROWSKI Otwock 2 - -
Magdalena Siśkiewicz New Challenge Kraków 2 71 030 PLN 142 060 PLN
Konfederacja Lewiatan Warszawa 2 - 220 000 PLN
GRUPA MSG Michał Szturmiński Spółka z o.o. Poznań 2 616 434 PLN 616 434 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Święto Wisły 2026

et cetera events Anna Wojdan -

2026-09-01 11:43:56Z

Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności

EVENT STUDIO S.C. 186 901 PLN

2026-09-01 11:26:56Z

Kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland

KDK Sp. z o.o. -

2026-08-31 13:48:16Z

Organizacja imprezy integracyjnej dla pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

EventSystem Kamil Banasiak 194 340 PLN

2026-08-28 06:29:04Z

Kompleksowa organizacja i obsługa dwudniowego plenerowego wydarzenia o charakterze promocyjno-integracyjnym pn. „Karcelak 2026” – numer postępowania: 47/ZP/26

WAYKIKI ZAWIDZKI sp. jawna 309 000 PLN

2026-08-27 11:21:40Z

Kompleksowa organizacja i obsługa plenerowego wydarzenia promocyjno-edukacyjnego pn. „Piknik Naukowy Moje Miasto vol. 2” w Parku im. Księcia Janusza w Warszawie – numer postępowania: 46/ZP/26

P.P.H.U. "FUKS" Jacek Wolski 221 400 PLN

2026-08-27 09:19:10Z

Organizacja IV Kongresu Umiędzynarodowienia nauki i szkolnictwa wyższego w ramach tworzenia Strategii umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego i nauki

KDK sp. z o.o. -

2026-08-24 13:33:39Z

Kompleksowa organizacja konferencji upowszechniającej wyniki badania Bilans Kapitału Ludzkiego (BKL) z dodatkową transmisją on-line.

„KDK” Sp. z o.o. -

2026-08-21 08:44:13Z

Kompleksowa organizacja pikniku wraz z przeprowadzeniem zawodów rowerowych na terenie Dzielnicy Wola – numer postępowania 41/ZP/26

BOOK THEM ALL sp. z o.o. 82 000 PLN

2026-08-13 11:48:54Z

kompleksowa organizacja konferencji dla lektorów języka polskiego jako języka obcego kierowanych przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej do zagranicznych ośrodków akademickich.

DELUXE EVENT sp. z o. o. -

2026-08-10 10:55:43Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 300 PLN Średnia: 221 619 PLN Max: 1 380 001 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Kompleksowa usługa organizacji i obsługi jednodniowej konferencji Agencji Badań Medycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: AGENCJA BADAŃ MEDYCZNYCH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 382836515

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chmielna 69

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-801

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 2707050

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@abm.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://abm.gov.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa usługa organizacji i obsługi jednodniowej konferencji Agencji Badań Medycznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-541b4d32-8ce5-4816-b24b-8386c45bbb5c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403047

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00094969/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Usługi konferencyjne - część 3 Kompleksowa organizacja 1-dniowej konferencji rocznej ABM

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zp.eb2b.com.pl/

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a
Wykonawcami odbywa się za pomocą środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej, dalej zwaną „Platformą” pod adresem https://zp.eb2b.com.pl/. W postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert oraz oświadczeń odbywa się przy użyciu Platformy. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich zamieszczenia na Platformie.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Sposób sporządzenia dokumentów
elektronicznych musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r.
w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz
środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie oraz rozporządzeniu
Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych
dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy.
Wykonawca składa ofertę w języku polskim w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w
postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym pod rygorem nieważności. za pośrednictwem
Platformy pod adresem https://zp.eb2b.com.pl/ poprzez dodanie w zakładce „Załączniki” dokumentów (załączników) określonych w
niniejszym SWZ i podpisanych odpowiednim rodzajem podpisu elektronicznego, poprzez wybranie polecenia „Dodaj załącznik” i
wybranie docelowego pliku, który ma zostać zamieszczony. Wykonawca winien opisać załącznik nazwą umożliwiającą jego
identyfikację.
Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie tj.:
1) Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;
2) Komputer klasy PC lub MAC, o następującej minimalnej konfiguracji: pamięć RAM min. 4 GB, procesor dwurdzeniowy o
taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux – zalecane najnowsze wersje;
3) Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa Safari, Edge, Opera, Mozilla FireFox, Chrome (sugerowana) – zalecane
najnowsze stabilne wersje przeglądarek;
4) Włączona obsługa JavaScript;
5) Zainstalowany program AcrobatReader lub inny odczytujący pliki w formacie np. pdf, .doc, .docx, .xls, .xlsx.
6) Dopuszczalna wielkość przesyłanych pojedynczych plików do ok. 100 MB (w zależności od posiadanego łącza).
7) Dokumenty w formacie ,,PDF” (np. oferta) zaleca się podpisywać formatem PAdES typ wewnętrzny; natomiast dokumenty w
formacie innym niż ,,pdf” zaleca się podpisywać formatem XAdES.
Wymagania i instrukcja korzystania z Platformy zostały zawarte w pkt 3 i pkt 9 SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Klauzula informacyjna na temat uprawnień wynikających z rozporządzenia RODO została
zawarta w pkt 20 SWZ.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Klauzula informacyjna na temat uprawnień wynikających z rozporządzenia RODO została
zawarta w pkt 20 SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ABM-ZP-8/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.5.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1124000 PLN

4.1.6.) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 271057,25 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa organizacji i obsługi jednodniowej konferencji w Warszawie w szczególności:
a. zapewnienie obiektu, w którym odbędzie się konferencja ABM, w tym wszystkich pomieszczeń do realizacji konferencji,
b. zapewnienie usługi gastronomicznej oraz obsługi cateringowej,
c. zapewnienie obsługi multimedialnej,
d. zapewnienie obsługi wizualnej i technicznej,
e. zapewnienie osób do obsługi konferencji,
f. wykonanie zdjęć i filmów.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

92111250-9 - Produkcja filmów informacyjnych

22462000-6 - Materiały reklamowe

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-10

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Odległość od siedziby ABM do miejsca realizacji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. W odniesieniu do posiadania wiedzy i doświadczenia Wykonawca wykaże, iż w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, zrealizował w sposób należyty co najmniej 3 usługi, z których każda polegała na zorganizowaniu i obsłudze wydarzenia stacjonarnego (np.: konferencja, kongres) dla co najmniej 200 uczestników.
UWAGA:
 Zamawiający przez zwrot „3 (trzy) usługi” rozumie 3 odrębne zamówienia/ umowy albo realizację 3 usług w ramach jednej umowy/zamówienia, dla tego samego podmiotu (tj. podmiotu prywatnego lub podmiotu publicznego) albo dla odrębnych podmiotów, polegające na świadczeniu usług w zakresie wskazanym w warunku.
 Przez wydarzenie stacjonarne Zamawiający rozumie wydarzenie, na którym min. 90% prelegentów prelekcje prowadziło na miejscu wydarzenia oraz min. 200 uczestników było w tym samym miejscu.

2. W zakresie kwalifikacji osób skierowanych do realizacji zamówienia Wykonawca wykaże, że do realizacji przedmiotu zamówienia skieruje na stanowisko Event Menagera osobę spełniającą następujące wymaganie:
- osoba wskazana na stanowisko Event Managera w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, koordynowała organizację minimum 3 wydarzeń (np. konferencja, kongres) dla minimum 200 uczestników każde.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający nie będzie żądał podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Na wezwanie Zamawiającego, Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona zobowiązany jest do złożenia, celem wykazania spełnienia postawionych warunków udziału w pkt 10.6.4. SWZ, w wyznaczonym terminie nie krótszym niż 5 dni, aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych:
1. Wykaz usług, którego wzór stanowi Załącznik nr 5 do SWZ, wykonanych lub wykonywanych wraz z podaniem przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy.
UWAGA! Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji usług wykonywanych wspólnie z innymi Wykonawcami, Wykaz usług dotyczy usług, w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył.
2. Wykaz osób, skierowanych do realizacji zamówienia, w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej, o którym mowa w pkt 10.6.4.2. SWZ, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami – wg treści określonej w Załączniku nr 6 do SWZ. Ww. wykaz osób należy sporządzić w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, zgodnie z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

nie dotyczy

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Dokumenty wskazane w pkt 9.12. SWZ.
a. Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, wymagane postanowieniami pkt 11.1.1, 11.1.1.1 (jeżeli dotyczy),
11.1.1.2 (jeżeli dotyczy) SWZ, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci
elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, sporządzone zgodnie ze wzorem stanowiącym
Załącznik nr 4 do SWZ;
b. w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania – odpis lub
informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego
właściwego rejestru
UWAGA!: Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą
bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.
Wymóg stosuje się również do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz w odniesieniu do
podmiotów udostępniających zasoby;
c. jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o
których mowa w lit. d) – pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy.
Wymóg stosuje się również do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz w odniesieniu do
podmiotów udostępniających zasoby;
d. pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie
ubiegających się o udzielenie zamówienia. Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w
postępowaniu albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy;
e. zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, zgodnie z załącznikiem nr 8 do SWZ, o którym mowa w pkt 12.3. SWZ
– jeżeli dotyczy;
f. oświadczenie Wykonawców składających wspólną ofertę, o którym mowa w pkt 12.2. SWZ, sporządzone zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ – jeżeli dotyczy.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wymagania dotyczące składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego zostały opisane w pkt 12 SWZ.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia zostały określone w projektowanych postanowieniach
umowy, które stanowią Załącznik nr 3 do SWZ oraz w art. 455 ustawy Pzp.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://zp.eb2b.com.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia podlega również:
1. Wykonawca wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ww. ustawy;
2. Wykonawca, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu
pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i
rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ww. ustawy;
3. Wykonawca, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości, jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014
albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ww. ustawy.
2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
21.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.16
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez) 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji) 55300000-3 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków) 92111250-9 (Produkcja filmów informacyjnych) 22462000-6 (Materiały reklamowe) 39294100-0 (Artykuły informacyjne i promocyjne) 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków 92111250-9 - Produkcja filmów informacyjnych 22462000-6 - Materiały reklamowe 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

Okres realizacji

do 2026-12-10