Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Kompleksowa usługa usunięcia drzew i karczowanie wraz z zapewnieniem osoby pełniącej funkcję brakarza pod budowę kompleksów koszarowych w Żaganiu

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00391956

Zamawiający

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Zielonej Górze

Zielona Góra, Lubuskie

NIP: 9290000549

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Radbud II Sp. z o. o. Miłkowice -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Radbud II Sp. z o. o. (Miłkowice) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubuskie — na podstawie 13 rozstrzygniętych przetargów (CPV 77211400-6)

Najniższa cena

12 852 PLN

Średnia cena

62 863 PLN

Najwyższa cena

198 720 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Okunie s.c. Nosowicz K., Nowak J. Barlinek 2 25 213 PLN 50 425 PLN
Acuracy.pl Kacper Rudzki Słubice 2 - -
„SIAL” W. Kimber, B. Kimber Sp. Jawna Szczecin 2 14 202 PLN 28 404 PLN
Usługi związane z leśnictwem Przemysław Milkowski Karsko 1 - -
Firma Usługowo Handlowa MAMUT Dariusz Żmurko Piechowice 1 99 630 PLN 99 630 PLN
PN DEVELOPER PAWEŁ WOŚ Żagań 1 198 720 PLN 198 720 PLN
LECH-TOM Leszek Borawiak Raniżów 1 - -
Radbud II Sp. z o. o. Miłkowice 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 852 PLN Średnia: 150 138 PLN Max: 520 952 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Kompleksowa usługa usunięcia drzew i karczowanie wraz z zapewnieniem osoby pełniącej funkcję brakarza pod budowę kompleksów koszarowych w Żaganiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Zielonej Górze

1.2.) Oddział zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Zielonej Górze

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970391038

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Bolesława Chrobrego 7

1.4.2.) Miejscowość: Zielona Góra

1.4.3.) Kod pocztowy: 65-043

1.4.4.) Województwo: lubuskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rzizielonagora.przetargi@ron.mil.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rzizielonagora.wp.mil.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Organizacyjna Skarbu Państwa podległa MON

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fc92cee-dc40-4277-89d5-f1994efbc0de

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391956

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 500587-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Kompleksowa usługa usunięcia drzew i karczowanie wraz z zapewnieniem osoby pełniącej funkcję brakarza pod budowę kompleksów koszarowych w Żaganiu

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa usunięcia drzew i karczowanie wraz z zapewnieniem osoby pełniącej funkcję brakarza pod budowę kompleksów koszarowych w Żaganiu

3.9.) Główny kod CPV: 77211400-6 - Usługi wycinania drzew

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

7 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Radbud II Sp. z o. o.

4.3.4.) Miejscowość: Miłkowice

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 418077,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U.S: 215/2025 739739-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-22

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 411077,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
13.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 77211400-6
77211400-6 (Usługi wycinania drzew)