Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 186 419 PLN

Konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Kwidzyn w 2026 roku - zamówienie na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w trybie z wolnej ręki.

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00249718

Zamawiający

Nadleśnictwo Kwidzyn

Braterstwa Narodów 67

82-500 Kwidzyn, Pomorskie

NIP: 5810006511

REGON: 170051882

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Usługi Transportowe DARIA Krzysztof Czałpiński Dzierzgoń 5791225808

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Usługi Transportowe DARIA Krzysztof Czałpiński (Dzierzgoń) Umowa podpisana - 186 419 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 76 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233142-6)

Najniższa cena

35 PLN

Średnia cena

797 410 PLN

Najwyższa cena

14 954 581 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
KomunalSystem s.c. Paweł Bizoń, Jakub Niedzielski, Ilona Niedzielski Gliwice 6 120 603 PLN 723 619 PLN
S-PROBUD BUDOWA Sp. z o.o. Stargard 3 177 002 PLN 531 006 PLN
B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska Pruszcz Gdański 3 - -
POL-DRÓG S.A Drawsko Pomorskie 3 759 775 PLN 2 279 325 PLN
SOLIDBUD Sp. z o.o. Ustka 2 299 185 PLN 299 185 PLN
P.U.T. ARWIT Arkadiusz Wicki Luzino 2 830 828 PLN 1 661 656 PLN
Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe „Drog-Bud” s.c. Wojciech Rytlewski, Ireneusz Zagórski, Sławomir Rytlewski Tczew 2 128 PLN 80 000 PLN
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg SA Starogard Gdański 2 237 200 PLN 237 200 PLN
Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Budowlanych STRZELBUD Sp. z o.o. Kwidzyn 2 196 996 PLN -
Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe DROMOS Sp. z o.o. Kartuzy 2 1 657 794 PLN 3 141 420 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

„Wykonanie 2 etapu remontu cząstkowego nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych masą bitumiczną na gorąco”

GRUPA CH SP. Z O.O. -

2026-08-25 08:32:32Z

Utrzymanie i konserwacja dróg leśnych oraz dojazdów pożarowych na terenie Nadleśnictwa Ustka w 2026 roku

SOLIDBUD Sp. z o.o. -

2026-08-20 05:51:18Z

Remont nawierzchni drogi wewnętrznej Osiedle Na Wzgórzu dz.nr 166/55 obr. Cewice

Produkcja i Eksploatacja Kruszywa Formella s.c., 202 292 PLN

2026-08-07 10:37:57Z

Modernizacja ul. Spacerowej w Opaleniu

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg SA -

2026-08-06 12:22:01Z

Bieżące utrzymanie dróg i remonty nawierzchni ulic w mieście Tczewie (dróg publicznych i wewnętrznych) w 2026 roku

Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe DROG-BUD s.c. Wojciech Rytlewski, Ireneusz Zagórski, Sławomir Rytlewski 1 198 604 PLN

2026-08-05 09:36:44Z

Bieżące utrzymanie dróg i remonty nawierzchni ulic w mieście Tczewie (dróg publicznych i wewnętrznych) w 2026 roku

Saferoad Services Gdańsk Sp. z o. o. 167 772 PLN

2026-08-05 09:36:44Z

Konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Kwidzyn w 2026 roku - zamówienie na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w trybie z wolnej ręki.

Usługi Transportowe DARIA Krzysztof Czałpiński -

2026-08-04 07:27:58Z

Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg na terenie Gminy Stężyca

Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe DROMOS Sp. z o.o. 174 168 PLN

2026-07-24 11:23:39Z

Regulacja pionowa wraz z wymianą wpustów ulicznych, włazów studni kanalizacji deszczowej (włazy żeliwne i żeliwno-betonowe) i odwodnienia linowego oraz regulacja wpustów ulicznych i ...

KomunalSystem s.c. Paweł Bizoń, Jakub Niedzielski, Ilona Niedzielski 36 640 PLN

2026-07-23 11:20:48Z

Regulacja pionowa wraz z wymianą wpustów ulicznych, włazów studni kanalizacji deszczowej (włazy żeliwne i żeliwno-betonowe) i odwodnienia linowego oraz regulacja wpustów ulicznych i ...

KomunalSystem s.c. Paweł Bizoń, Jakub Niedzielski, Ilona Niedzielski 114 529 PLN

2026-07-23 11:20:48Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 2 909 PLN Średnia: 1 190 671 PLN Max: 14 888 144 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Kwidzyn w 2026 roku - zamówienie na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w trybie z wolnej ręki.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Kwidzyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170051882

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Braterstwa Narodów 67

1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kwidzyn@gdansk.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kwidzyn.gdansk.lasy.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Kwidzyn w 2026 roku - zamówienie na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w trybie z wolnej ręki.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81d926d0-5398-4070-946b-a3fba17379c9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249718

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076726/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Konserwacje, naprawy dróg leśnych w 2026 r - zamówienie z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający pierwotnie udzielił zamówienia, w którym przewidział udzielenie zamówienia w trybie z wolnej ręki, o którym mowa w art. 305 ust 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129) do wartości 80% umowy pierwotnej. Zamawiający zaprosił Wykonawcę do negocjacji w wyniku których zawarto umowę.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie konserwacji i naprawy dróg poprzez wyprofilowanie i zagęszczenie istniejącej nawierzchni lub poprzez ułożenie w miejscach ubytków warstwy nawierzchni z kruszywa łamanego z wyprofilowaniem i zagęszczeniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186418,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 186418,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe DARIA Krzysztof Czałpiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5791225808

7.3.4) Miejscowość: Dzierzgoń

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186418,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-17
2026-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.05.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
186 419 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45233142-6
45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg)