Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 186 419 PLN
Konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Kwidzyn w 2026 roku - zamówienie na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w trybie z wolnej ręki.
Zamawiający
Nadleśnictwo Kwidzyn
Braterstwa Narodów 67
82-500 Kwidzyn, Pomorskie
NIP: 5810006511
REGON: 170051882
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Usługi Transportowe DARIA Krzysztof Czałpiński | Dzierzgoń | 5791225808 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Usługi Transportowe DARIA Krzysztof Czałpiński (Dzierzgoń) | Umowa podpisana | - | 186 419 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 76 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233142-6)
Najniższa cena
35 PLN
Średnia cena
797 410 PLN
Najwyższa cena
14 954 581 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| KomunalSystem s.c. Paweł Bizoń, Jakub Niedzielski, Ilona Niedzielski Gliwice | 6 | 120 603 PLN | 723 619 PLN |
| S-PROBUD BUDOWA Sp. z o.o. Stargard | 3 | 177 002 PLN | 531 006 PLN |
| B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska Pruszcz Gdański | 3 | - | - |
| POL-DRÓG S.A Drawsko Pomorskie | 3 | 759 775 PLN | 2 279 325 PLN |
| SOLIDBUD Sp. z o.o. Ustka | 2 | 299 185 PLN | 299 185 PLN |
| P.U.T. ARWIT Arkadiusz Wicki Luzino | 2 | 830 828 PLN | 1 661 656 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe „Drog-Bud” s.c. Wojciech Rytlewski, Ireneusz Zagórski, Sławomir Rytlewski Tczew | 2 | 128 PLN | 80 000 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budowy Dróg SA Starogard Gdański | 2 | 237 200 PLN | 237 200 PLN |
| Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Budowlanych STRZELBUD Sp. z o.o. Kwidzyn | 2 | 196 996 PLN | - |
| Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe DROMOS Sp. z o.o. Kartuzy | 2 | 1 657 794 PLN | 3 141 420 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Wykonanie 2 etapu remontu cząstkowego nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych masą bitumiczną na gorąco”
2026-08-25 08:32:32Z
Utrzymanie i konserwacja dróg leśnych oraz dojazdów pożarowych na terenie Nadleśnictwa Ustka w 2026 roku
2026-08-20 05:51:18Z
Remont nawierzchni drogi wewnętrznej Osiedle Na Wzgórzu dz.nr 166/55 obr. Cewice
2026-08-07 10:37:57Z
Modernizacja ul. Spacerowej w Opaleniu
2026-08-06 12:22:01Z
Bieżące utrzymanie dróg i remonty nawierzchni ulic w mieście Tczewie (dróg publicznych i wewnętrznych) w 2026 roku
2026-08-05 09:36:44Z
Bieżące utrzymanie dróg i remonty nawierzchni ulic w mieście Tczewie (dróg publicznych i wewnętrznych) w 2026 roku
2026-08-05 09:36:44Z
Konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Kwidzyn w 2026 roku - zamówienie na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w trybie z wolnej ręki.
2026-08-04 07:27:58Z
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg na terenie Gminy Stężyca
2026-07-24 11:23:39Z
Regulacja pionowa wraz z wymianą wpustów ulicznych, włazów studni kanalizacji deszczowej (włazy żeliwne i żeliwno-betonowe) i odwodnienia linowego oraz regulacja wpustów ulicznych i ...
2026-07-23 11:20:48Z
Regulacja pionowa wraz z wymianą wpustów ulicznych, włazów studni kanalizacji deszczowej (włazy żeliwne i żeliwno-betonowe) i odwodnienia linowego oraz regulacja wpustów ulicznych i ...
2026-07-23 11:20:48Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00249718 z dnia 2026-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Kwidzyn w 2026 roku - zamówienie na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w trybie z wolnej ręki.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Kwidzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170051882
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Braterstwa Narodów 67
1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kwidzyn@gdansk.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kwidzyn.gdansk.lasy.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Kwidzyn w 2026 roku - zamówienie na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w trybie z wolnej ręki.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81d926d0-5398-4070-946b-a3fba17379c9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249718
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076726/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Konserwacje, naprawy dróg leśnych w 2026 r - zamówienie z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający pierwotnie udzielił zamówienia, w którym przewidział udzielenie zamówienia w trybie z wolnej ręki, o którym mowa w art. 305 ust 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129) do wartości 80% umowy pierwotnej. Zamawiający zaprosił Wykonawcę do negocjacji w wyniku których zawarto umowę.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie konserwacji i naprawy dróg poprzez wyprofilowanie i zagęszczenie istniejącej nawierzchni lub poprzez ułożenie w miejscach ubytków warstwy nawierzchni z kruszywa łamanego z wyprofilowaniem i zagęszczeniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186418,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 186418,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe DARIA Krzysztof Czałpiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5791225808
7.3.4) Miejscowość: Dzierzgoń
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186418,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-17Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.05.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 186 419 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE