Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Konserwacje i naprawy bram, szlabanów, furt obrotowych, drzwi automatycznie rozsuwanych i słupków hydraulicznych w obiektach administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 2063

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00149195

Zamawiający

Jednostka Wojskowa Nr 2063

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5211207048

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

03-158 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
MARGODOORS Wojciech Supeł WARSZAWA 1132565202

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 MARGODOORS Wojciech Supeł (WARSZAWA) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 12 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50800000-3)

Najniższa cena

250 008 PLN

Średnia cena

349 117 PLN

Najwyższa cena

428 344 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Mesta Arkadiusz Hiszpański Poświętne 2 428 344 PLN 428 344 PLN
MARGODOORS Wojciech Supeł WARSZAWA 1 - -
Dorota Wiro-Kiro Warszawa 1 - -
Tronix s.c Warszawa 1 - 324 720 PLN
Omerto Sp. z o.o. Gdynia 1 250 008 PLN 187 506 PLN
ZAKŁADY REMONTOWE ENERGETYKI KATOWICE S.A. Katowice 1 - -
Clean City s.c. Warszawa 1 369 000 PLN 369 000 PLN
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys Pławce 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Bieżąca konserwacja sieci i instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, ciepła technologicznego

Tronix s.c 324 720 PLN

2026-07-09 07:41:02Z

Usuwanie awarii i usterek, wykonywanie remontów bieżących, planowych i modernizacji części ciśnieniowych kotłów i ciśnieniowych instalacji technologicznych kotłowni

ZAKŁADY REMONTOWE ENERGETYKI KATOWICE S.A. -

2026-06-11 09:14:46Z

Świadczenie usług w zakresie konserwacji urządzeń wodnych na terenie miasta i gminy Wołomin w 2026

Mesta Arkadiusz Hiszpański 428 344 PLN

2026-04-28 11:21:57Z

II etap konserwacji sprzętu ciężkiego - pojazdu Bergepanther.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys -

2026-04-21 13:57:53Z

Świadczenie usług w zakresie konserwacji urządzeń wodnych na terenie miasta i gminy Wołomin w 2025 r.

Mesta Arkadiusz Hiszpański -

2026-04-13 10:27:14Z

Wykonanie prac polegających na bieżącym utrzymaniu w czystości pomników, miejsc pamięci i obiektów małej architektury znajdujących się w administrowaniu Zarządu Terenów Publicznych w Warszawie

Clean City s.c. 369 000 PLN

2026-04-10 12:54:51Z

Kompleksowa obsługa zasilania, filtracji, uzdatniania wody i wentylacji w obiektach Pływalni Miejskiej Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w 2026 roku

Omerto Sp. z o.o. 250 008 PLN

2026-04-02 19:19:48Z

„Kompleksowa konserwacja i obsługa obiektów plenerowych zlokalizowanych na terenie Gminy Michałowice”

Dorota Wiro-Kiro -

2026-04-02 09:50:24Z

Konserwacje i naprawy bram, szlabanów, furt obrotowych, drzwi automatycznie rozsuwanych i słupków hydraulicznych w obiektach administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 2063

MARGODOORS Wojciech Supeł -

2026-03-11 08:29:33Z

Cała Polska — 148 przetargów

Min: 38 PLN Średnia: 191 465 PLN Max: 859 112 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Konserwacje i naprawy bram, szlabanów, furt obrotowych, drzwi automatycznie rozsuwanych i słupków hydraulicznych w obiektach administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 2063

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 2063

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010210333

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Stefana Banacha 2

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 02-097

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ozdgw.zamowienia@ron.mil.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ozdgw.wp.mil.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a2d92cf-aae1-11ee-a06e-7a3efa199397

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00149195

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-03-11

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 234-00737759

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Konserwacje i naprawy bram, szlabanów, furt obrotowych, drzwi automatycznie rozsuwanych i słupków hydraulicznych w obiektach administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 2063

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego są konserwacje i naprawy bram, szlabanów, furt obrotowych, drzwi automatycznie rozsuwanych i słupków hydraulicznych w obiektach administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 2063 (kod CPV: 50800000-3 ). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ.
3. Zamawiający w załączniku nr 10 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”.
4. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej, pełna dokumentacja została zamieszczona w załącznikach do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-22

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MARGODOORS Wojciech Supeł

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132565202

4.3.3.) Ulica: Ul. Mehoffera 118A lok. 4

4.3.4.) Miejscowość: WARSZAWA

4.3.5.) Kod pocztowy: 03-158

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 530031,60 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/S 40-117773

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-02-22

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 3

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Protokół konieczności z dnia 27.01.2025

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zwiększenie wartości umowy

5.4.6.) Wartość zmiany: 125508,68

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Protokół konieczności z dnia 07.05.2025

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zwiększenie wartości umowy

5.4.6.) Wartość zmiany: 3785,94

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Protokół konieczności z dnia 02.10.2025

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zwiększenie wartości umowy

5.4.6.) Wartość zmiany: 3365,28

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 657036,48 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-03-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
11.03.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 50800000-3
50800000-3 (Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji)