Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 391 319 PLN

Modernizacja boiska przy Szkole Podstawowej w Józefowie

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00344617

Numer referencyjny: ZRS.271.1.10.2026

Zamawiający

GMINA DĄBRÓWKA

ul. Tadeusza Kościuszki 14

05-252 Dąbrówka, Mazowieckie

NIP: 1251334785

REGON: 550667971

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji istniejącego boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 44,00 × 24,00 m i powierzchni 1 056,00 m², zlokalizowanego przy Szkole Podstawowej w Józefowie. Zakres robót obejmuje wykonanie wszystkich prac niezbędnych do osiągnięcia pełnej funkcjonalności obiektu, zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz sztuką budowlaną. I. Zakres robót Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1. Demontaż istniejących bramek do piłki ręcznej wraz z ich zabezpieczeniem do ponownego montażu. 2. Rozbiórkę istniejącej nawierzchni poliuretanowej o powierzchni około 1 056 m². 3. Załadunek, wywóz oraz zagospodarowanie odpadów powstałych podczas wykonywania robót zgodnie z obowiązującymi przepisami. 4. Wyrównanie istniejącej podbudowy poprzez profilowanie, niwelację oraz wałowanie. 5. Wykonanie warstwy z kruszywa łamanego frakcji 1–4 mm o grubości 5 cm. 6. Wykonanie nawierzchni poliuretanowej składającej się z następujących warstw: • podkład stabilizujący ET – grubość 35 mm, • warstwa elastyczna SBR – grubość 11 mm, • warstwa użytkowa typu natrysk PUR – grubość 2–3 mm. 7. Wykonanie oznakowania boisk poprzez malowanie linii w ilości około 800 mb zgodnie z obowiązującymi wymiarami poszczególnych boisk. 8. Ponowny montaż istniejących bramek do piłki ręcznej. II. Parametry techniczne • długość boiska – 44,00 m, • szerokość boiska – 24,00 m, • powierzchnia – 1 056,00 m², • nawierzchnia poliuretanowa przepuszczalna, • całkowita grubość projektowanej nawierzchni około 48 mm. III. Wymagania dotyczące materiałów Wszystkie zastosowane materiały muszą być: • fabrycznie nowe, • pełnowartościowe, • dopuszczone do stosowania w budownictwie, • posiadać wymagane deklaracje właściwości użytkowych, atesty, certyfikaty i aprobaty techniczne, • odpowiadać obowiązującym normom oraz przepisom prawa. Nawierzchnia poliuretanowa powinna być przeznaczona do wykonywania boisk sportowych oraz odporna na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz intensywne użytkowanie. 7. Wymagania dotyczące wykonania robót Roboty należy wykonać zgodnie z: • dokumentacją projektową (jeżeli została opracowana), • kosztorysem inwestorskim, • obowiązującymi Polskimi Normami, • przepisami BHP, • zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej. Wykonawca odpowiada za zabezpieczenie terenu robót oraz utrzymanie porządku podczas realizacji inwestycji. IV. Odbiór robót Warunkiem odbioru będzie: • wykonanie robót zgodnie z OPZ, • uporządkowanie terenu, • przekazanie Zamawiającemu dokumentów jakościowych dotyczących zastosowanych materiałów, • przekazanie deklaracji właściwości użytkowych, kart technicznych oraz kart gwarancyjnych, • usunięcie ewentualnych wad stwierdzonych podczas odbioru. V. Gwarancja Wykonawca udzieli gwarancji jakości na wykonane roboty i zastosowane materiały na okres wskazany w ofercie, nie krótszy niż 36 miesięcy, liczony od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego robót. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót, zawiera przedmiar, który stanowi załącznik do niniejszej SWZ Przedmiar stanowi podstawę sporządzenia kosztorysu ofertowego.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Perkowski Krzysztof Garden Sport Service Legionowo 5361026271

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Perkowski Krzysztof Garden Sport Service (Legionowo) Umowa podpisana 391 319 PLN 391 319 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 50 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych)

Najniższa cena

208 331 PLN

Średnia cena

1 041 140 PLN

Najwyższa cena

3 867 148 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
RS INVESTMENT LTD SP. Z O.O. Wrocław 4 272 308 PLN 1 033 920 PLN
MILTOM Tomasz Prygiel Parznice 3 - -
AK Sport Andrzej Gniado Okuniew 2 - -
GB Technology Sp. z o.o. Szewce 2 388 584 PLN 388 584 PLN
RS Investment Ltd. Sp. z o.o. WROCŁAW 2 232 750 PLN 465 500 PLN
ECOFORMA Hubert Wójcik KIELCE 2 362 765 PLN 725 530 PLN
ZIEL-BUD Wojciech Rukat Warszawa 1 - -
Complexe Sportif Grażyna Kowalska Tłuszcz 1 1 044 000 PLN 1 044 000 PLN
Complexe Sportif Grazyna Kowalska Tłuszcz 1 - -
Gardenia Sport Sp. zo.o. Warszawa 1 2 907 653 PLN 2 907 653 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Modernizacja boiska przy Szkole Podstawowej w Józefowie

Perkowski Krzysztof Garden Sport Service 391 319 PLN

2026-09-01 14:35:37Z

Budowa kompleksu sportowego ORLIK 2025 przy ul. Targowej w Pionkach w ramach programu Budowy Kompleksów Sportowych ORLIK – EDYCJA 2025, w trybie zaprojektuj i wybuduj

MILTOM Tomasz Prygiel 2 398 500 PLN

2026-08-27 13:04:07Z

Rozbudowa boiska wielofunkcyjnego na terenie filii PSP nr 15 w Radomiu

MILTOM Tomasz Prygiel -

2026-08-19 06:47:45Z

Przebudowa boiska do piłki nożnej, bieżni oraz skoczni do skoku w dal na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Warszawie przy ul. ppłk. W. Szadkowskiego 3

Ziel-Bud Wojciech Rukat 3 320 000 PLN

2026-08-13 11:31:24Z

Wymiana nawierzchni ze sztucznej trawy na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Otwocku

AK SPORT Andrzej Gniado 372 076 PLN

2026-08-10 09:08:10Z

Budowa kompleksu sportowego Orlik 2024 przy PSP nr 14 przy ul. Wierzbickiej w Radomiu wraz z budową bieżni okrężnej długości 250 m i skocznią do skoku w dal

Korporacja Techniczno-Budowlana KASMAR Tomasz Kaszewski -

2026-08-04 05:44:18Z

Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy VI Liceum Ogólnokształcącym w Radomiu, ul. Kilińskiego

GOLDENSPORT Michał Nowacki -

2026-07-30 10:12:48Z

Budowa kompleksu sportowego Orlik 2025 i sprawnościowego placu zabaw w miejscowości Jasienica

EVERSPORT Obiekty Sportowe S.A. 3 337 076 PLN

2026-07-29 13:08:33Z

Modernizacja boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Barcząca

Soczewka Marcin MARTINEX Firma Ogólno-Budowlana 255 434 PLN

2026-07-28 10:07:37Z

Modernizacja terenu rekreacyjnego Arena Blizne

E&M Inwestycje Sp. z o.o. -

2026-07-24 09:30:26Z

Cała Polska — 160 przetargów

Min: 135 776 PLN Średnia: 1 696 596 PLN Max: 22 685 199 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Modernizacja boiska przy Szkole Podstawowej w Józefowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBRÓWKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667971

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 14

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrówka

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-252

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@dabrowka.net.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowka.net.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska przy Szkole Podstawowej w Józefowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cfe3db9-6949-4a75-b0a2-dd58e2f8c280

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344617

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00063442/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja boiska przy Szkole Podstawowej w Józefowie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowka/proceedings

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowka Dopuszcza się komunikację między
Zamawiającym a Wykonawcami za pomocą poczty elektronicznej zamowienia@dabrowka.net.pl Zapis ten nie dotyczy złożenia
oferty.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Korespondencja między Zamawiającym
a Wykonawcami odbywa się przy użyciu platformy zakupowej https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowka.
Korzystanie z platformy jest bezpłatne. Szczegóły określa pkt XV SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z pkt XXIII SWZ.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z pkt XXIII SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZRS.271.1.10.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji istniejącego boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 44,00 × 24,00 m i powierzchni 1 056,00 m², zlokalizowanego przy Szkole Podstawowej w Józefowie.
Zakres robót obejmuje wykonanie wszystkich prac niezbędnych do osiągnięcia pełnej funkcjonalności obiektu, zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz sztuką budowlaną.
I. Zakres robót
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Demontaż istniejących bramek do piłki ręcznej wraz z ich zabezpieczeniem do ponownego montażu.
2. Rozbiórkę istniejącej nawierzchni poliuretanowej o powierzchni około 1 056 m².
3. Załadunek, wywóz oraz zagospodarowanie odpadów powstałych podczas wykonywania robót zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4. Wyrównanie istniejącej podbudowy poprzez profilowanie, niwelację oraz wałowanie.
5. Wykonanie warstwy z kruszywa łamanego frakcji 1–4 mm o grubości 5 cm.
6. Wykonanie nawierzchni poliuretanowej składającej się z następujących warstw:
• podkład stabilizujący ET – grubość 35 mm,
• warstwa elastyczna SBR – grubość 11 mm,
• warstwa użytkowa typu natrysk PUR – grubość 2–3 mm.
7. Wykonanie oznakowania boisk poprzez malowanie linii w ilości około 800 mb zgodnie z obowiązującymi wymiarami poszczególnych boisk.
8. Ponowny montaż istniejących bramek do piłki ręcznej.
II. Parametry techniczne
• długość boiska – 44,00 m,
• szerokość boiska – 24,00 m,
• powierzchnia – 1 056,00 m²,
• nawierzchnia poliuretanowa przepuszczalna,
• całkowita grubość projektowanej nawierzchni około 48 mm.
III. Wymagania dotyczące materiałów
Wszystkie zastosowane materiały muszą być:
• fabrycznie nowe,
• pełnowartościowe,
• dopuszczone do stosowania w budownictwie,
• posiadać wymagane deklaracje właściwości użytkowych, atesty, certyfikaty i aprobaty techniczne,
• odpowiadać obowiązującym normom oraz przepisom prawa.
Nawierzchnia poliuretanowa powinna być przeznaczona do wykonywania boisk sportowych oraz odporna na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz intensywne użytkowanie.
7. Wymagania dotyczące wykonania robót
Roboty należy wykonać zgodnie z:
• dokumentacją projektową (jeżeli została opracowana),
• kosztorysem inwestorskim,
• obowiązującymi Polskimi Normami,
• przepisami BHP,
• zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej.
Wykonawca odpowiada za zabezpieczenie terenu robót oraz utrzymanie porządku podczas realizacji inwestycji.
IV. Odbiór robót
Warunkiem odbioru będzie:
• wykonanie robót zgodnie z OPZ,
• uporządkowanie terenu,
• przekazanie Zamawiającemu dokumentów jakościowych dotyczących zastosowanych materiałów,
• przekazanie deklaracji właściwości użytkowych, kart technicznych oraz kart gwarancyjnych,
• usunięcie ewentualnych wad stwierdzonych podczas odbioru.
V. Gwarancja
Wykonawca udzieli gwarancji jakości na wykonane roboty i zastosowane materiały na okres wskazany w ofercie, nie krótszy niż 36 miesięcy, liczony od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego robót.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót, zawiera przedmiar, który stanowi załącznik do niniejszej SWZ Przedmiar stanowi podstawę sporządzenia kosztorysu ofertowego.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45236100-1 - Wyrównywanie terenu obiektów sportowych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak

4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: 7) Zamawiający przewiduje udzieleni zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, jak te opisane w niniejszej SWZ (tj. roboty tego samego rodzaju, co stanowiące przedmiot zamówienia).
1) Zamówienie podobne może być udzielone na cały zakres obejmujący przedmiot zamówienia.
2) Zamówienie będzie udzielone pod warunkiem, że:
a) Zamawiający będzie posiadał niezbędne środki finansowe;
b) dotychczasowy Wykonawca realizował zakres umowy w terminie i z najwyższą starannością;
c) dotychczasowy Wykonawca zapewni nie gorszy standard wykonania nowego zamówienia niż podstawowego;
3) Strony w wyniku negocjacji uzgodnią wynagrodzenie oraz termin wykonania zamówienia.

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Punktowo

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej:


a) Zamawiający wymaga aby Wykonawca wykazał, że posiada zdolność zawodową (wiedza i doświadczenie):
— w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał należycie co najmniej dwie roboty budowlane polegające na budowie, rozbudowie lub przebudowie boiska zewnętrznego o nawierzchni poliuretanowej o powierzchni minimum 500 m2 ( słownie pięćset metrów kwadratowych) każda.
W przypadku składania oferty wspólnej, Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeśli spełni go przynajmniej jeden z Wykonawców. Jeżeli zatem wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie, planują wspólnie zrealizować część zamówienia objętą warunkiem, wówczas warunek udziału w postępowaniu musi spełnić oddzielnie każdy z wykonawców składających ofertę wspólną.

b) Zamawiający wymaga aby Wykonawca wykazał, że posiada zdolność zawodową (potencjał kadrowy) tj. dysponuje lub będzie dysponował co najmniej osobami, które skieruje do realizacji zamówienia:
— Kierownik robót budowlanych – kierownik budowy z uprawnieniami budowlanymi do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: a) wykaz robót budowlanych (o których mowa w pkt. VIII 2 ppkt 4a niniejszej SWZ) wykonanych
nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, z załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, w szczególności informacji o tym czy roboty zostały wykonane zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończone, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne dokumenty – załącznik nr 6 do SWZ.


b) wykaz osób (o których mowa w pkt. VIII 2 ppkt 4b niniejszej SWZ) skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrole jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami – załącznik nr 7 do SWZ.

Jeżeli wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji robót budowlanych wykonywanych wspólnie z innymi wykonawcami, wykaz robót budowlanych dotyczy robót budowlanych, w których wykonaniu wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej. Wraz ze złożeniem oświadczenia, wykonawca może przedstawić dowody, że powiązania z innym wykonawcą nie prowadzą do zakłócenia konkurencji w postępowaniu o udzielenie zamówienia. –Załącznik nr 8 do SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
W takim przypadku wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania
ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego
zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem.
Oferta składa przez Spółki cywilne jest traktowana, jako oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie
zamówienia publicznego (art. 58 ustawy Pzp) i solidarnie za nie odpowiadających.
W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia wykonawcy wspólnie
ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców (konsorcjantów), którzy
wykonają roboty budowlane lub usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zamawiający zgodnie z art. 455 ustawy Pzp, przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy.
2. Wszelkie zmiany w umowie pod rygorem nieważności muszą być dokonane w formie pisemnej.
3. Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian określa §9 projektu umowy, który stanowi
załączniki do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-30 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowka

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-30 10:10

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-28

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
15.07.2026
Termin składania ofert
31.07.2026 08:00
Wartość umowy
391 319 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45212221-1 (Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych) 45111220-6 (Roboty w zakresie usuwania gruzu) 45112700-2 (Roboty w zakresie kształtowania terenu) 45111300-1 (Roboty rozbiórkowe) 45112000-5 (Roboty w zakresie usuwania gleby) 45112710-5 (Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych) 45233250-6 (Roboty w zakresie nawierzchni z wyjątkiem dróg) 45236100-1 (Wyrównywanie terenu obiektów sportowych) 45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg 45236100-1 - Wyrównywanie terenu obiektów sportowych

Okres realizacji

4 miesiące