Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

MODERNIZACJA BOISKA SPORTOWEGO W PLATERÓWCE

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00148161

Zamawiający

Gmina Platerówka

Platerówka, Dolnośląskie

NIP: 6131209548

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

59-800 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
MALARSTWO-MURARSTWO-DEKARSTWO BOGDAN REMEZ LUBAŃ 6131510785

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 MALARSTWO-MURARSTWO-DEKARSTWO BOGDAN REMEZ (LUBAŃ) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 14 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45111300-1)

Najniższa cena

160 254 PLN

Średnia cena

892 095 PLN

Najwyższa cena

1 992 914 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Wyburz to sp. z o.o. Wrocław 2 176 136 PLN 176 136 PLN
MALARSTWO-MURARSTWO-DEKARSTWO BOGDAN REMEZ LUBAŃ 2 - -
Esbud Sławomir Świat Niemcza 2 - -
ECO COOL sp. z o. o. Kędzierzyn-Koźle 1 - -
Usługi Budowlane Adam Kasza Bystrzyca Kłodzka 1 160 254 PLN 160 254 PLN
Z.U.H. „MEGA-POL” Daniel Podsiedlik Turów, ul. Długa 27B 42-256 Olsztyn NIP: 9491868616 Turów 1 1 992 914 PLN 1 992 914 PLN
BUDMAX BIS Sp. z o.o. Boguszów-Gorce 1 1 767 756 PLN 1 767 756 PLN
Michał Grygiel – Firma Ogólnobudowlana Włoszakowice 1 928 650 PLN 928 650 PLN
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Vicbud Sp. z o.o. ul. Czarny Bór 1 326 858 PLN 326 858 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Rozbiórka budynków mieszkalnych przy ul. Opolskiej 25-37 we Wrocławiu, budynków oznaczonych jako inne niemieszkalne, transportu, elementów infrastruktury technicznej

Z.U.H. „MEGA-POL” Daniel Podsiedlik Turów, ul. Długa 27B 42-256 Olsztyn NIP: 9491868616 1 992 914 PLN

2026-07-21 11:08:19Z

Adaptacja pomieszczeń na utworzenie 12 miejsc opieki nad dziećmi w klubie dziecięcym wraz z wyposażeniem w m. Kondratowice przy ul. Chmielowej 1A – etap I: wykonanie robót budowl., sanit. oraz elektr.

Esbud Sławomir Świat -

2026-07-17 07:39:52Z

Roboty rozbiórkowe na nieruchomości położonej w Stroniu Śląskim przy ul. Sudeckiej

Wyburz to sp. z o.o. -

2026-07-16 06:24:52Z

Rewitalizacja placu i modernizacja ogrodzenia przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 5 w Wałbrzychu

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Vicbud Sp. z o.o. ul. 326 858 PLN

2026-07-15 07:30:05Z

Rozebranie komina oraz docieplenie stropodachu nad pomieszczeniem byłej kotłowni w Zespole Szkół Technicznych w Kłodzku

Usługi Budowlane Adam Kasza 160 254 PLN

2026-07-03 10:57:35Z

MODERNIZACJA BOISKA SPORTOWEGO W PLATERÓWCE

MALARSTWO-MURARSTWO-DEKARSTWO BOGDAN REMEZ -

2026-05-18 08:14:19Z

Adaptacja pomieszczeń na utworzenie 12 miejsc opieki nad dziećmi w klubie dziecięcym wraz z wyposażeniem w m. Kondratowice przy ul. Chmielowej 1A – etap I: wykonanie robót budowl., sanit. oraz elektr.

Esbud Sławomir Świat -

2026-05-05 09:17:00Z

Poprawa efektywności energetycznej budynku Ratusza zlokalizowanego przy Placu Magistrackim 1 w Wałbrzychu (2)

BUDMAX BIS Sp. z o.o. 1 767 756 PLN

2026-04-14 08:29:06Z

Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul. Głównej 87 w Wójcicach

Michał Grygiel – Firma Ogólnobudowlana 928 650 PLN

2026-03-20 09:47:47Z

MODERNIZACJA BOISKA SPORTOWEGO W PLATERÓWCE

MALARSTWO-MURARSTWO-DEKARSTWO BOGDAN REMEZ -

2026-03-10 12:58:33Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 25 602 PLN Średnia: 1 108 494 PLN Max: 8 897 245 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zmianie umowy
Roboty budowlane
MODERNIZACJA BOISKA SPORTOWEGO W PLATERÓWCE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Platerówka

1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821530

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Platerówka, 20

1.4.2.) Miejscowość: Platerówka

1.4.3.) Kod pocztowy: 59-816

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.) Numer telefonu: 0757221690

1.4.8.) Numer faksu: 0757241185

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaplaterowka.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.ugplaterowka.nv.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:

Umowy

2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2cb21bda-6de0-449d-89ed-9e5a1b86be09

2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00148161

2.4.) Wersja ogłoszenia: 01

2.5.) Data ogłoszenia: 2026-03-10

SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA

3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407630

3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA BOISKA SPORTOWEGO W PLATERÓWCE

3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa boiska sportowego zlokalizowanego w granicach działki nr 762/8, obręb 0001 Platerówka, gmina Platerówka, powiat lubański, woj. dolnośląskie, w ramach zadania pn.: Modernizacja boiska sportowego w Platerówce”. W granicach terenu objętego opracowaniem znajdować się będzie boisko piłkarskie o wymiarach pola gry 60x100m z nawierzchnią z trawy naturalnej, całkowite wymiary uwzględniające strefę bezpieczeństwa: 66x110m. Przy boisku powstaną trybuny z miejscami siedzącymi dla 180 osób.
2. Zakres całego zamierzenia budowlanego obejmuje:
 przebudowę boiska piłkarskiego z nawierzchnią z trawy naturalnej wraz z budową systemu drenażu boiska i niwelacją terenu w niezbędnym zakresie;
 budowa projektowanego muru oporowego i schodów terenowych;
 budowa trybun sportowych;
 montaż wyposażenia boiska, w tym systemu piłkochwytów;
 przebudowę zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej wraz ze zmianą lokalizacji zbiornika bezodpływowego;
 budowę instalacji oświetlenia terenu z montażem opraw parkowych;
 wykonanie projektowanych nawierzchni z kostki betonowej (m.in. dojście do trybun i parking dla samochodów osobowych);
 budowa projektowanej wiaty rekreacyjnej;
 montaż elementów małej architektury;
 remont szatni;

3.8.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

3.9.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45232452-5 - Roboty odwadniające

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ

4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2024-08-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:

20 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MALARSTWO-MURARSTWO-DEKARSTWO BOGDAN REMEZ

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6131510785

4.3.3.) Ulica: ŻOŁNIERSKA 4

4.3.4.) Miejscowość: LUBAŃ

4.3.5.) Kod pocztowy: 59-800

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3102190,21 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2024/BZP 00479907/01

SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ

5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2026-03-02

5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:

Od drugiej połowy grudnia 2025 warunki atmosferyczne z utrzymującą się stale niską temperaturą w dzień i w nocy (do -10C) uniemożliwiły prowadzenie robót zgodnie z technologią i wiedzą techniczną, stanowiąc niezależną przeszkodę zewnętrzną, co potwierdzają wpisy w dzienniku budowy. Prace trwające na zewnątrz oraz w budynku szatni, tj. tynkowanie, prace wymagające zastosowania zapraw czy klejów, robót malarskich oraz innych robót budowlano-montażowych w warunkach gdy temperatury spadły poniżej poziomu gwarantującego poprawne wykonanie prac jest sprzeczne z zasadami sztuki budowlanej i nieuzasadnione. Zgodnie ze specyfikacją techniczną/kartą techniczną materiału prowadzenie robót tynkarskich w niekorzystnych warunkach jest technologicznie niemożliwe. W związku z powyższym, Kierownik Budowy wstrzymał prace na tym etapie.
Wstrzymanie prac bezpośrednio skutkuje opóźnieniem etapu 5 budowy – co z kolei uniemożliwia terminowe zakończenie robót budowlanych.

5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:

W § 2 Termin wykonania zamówienia
1. W ust. 1 otrzymuje brzmienie:
Strony ustalają wykonanie przedmiotu umowy w terminie do 30 czerwca 2026r.

5.5.) Wartość zmiany umowy

5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie

2026-03-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zmianie umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
10.03.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45111300-1
45111300-1 (Roboty rozbiórkowe) 45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej) 45450000-6 (Roboty budowlane wykończeniowe pozostałe) 45316100-6 (Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego) 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę) 45111100-9 (Roboty w zakresie burzenia) 45231000-5 (Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych) 45232000-2 (Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli) 45232452-5 (Roboty odwadniające) 45232400-6 (Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych)