Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 776 127 PLN

Modernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2025/BZP 00521773

Numer referencyjny: IRL-III.272.18.2025.EM

Zamawiający

Powiat Olsztyński

Plac Bema 5

10-516 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

NIP: 7393851648

REGON: 510742669

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji pn. Modernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych: 1) roboty budowlane w pomieszczeniach nr 300 a,b,c Wydziału Budżetu i Finansów, w toalecie i na korytarzu na piętrze III; 2) roboty budowlane w pomieszczeniach na parterze Sali Sesyjnej; 3) roboty budowlane polegające na naprawie zewnętrznego gzymsu budynku Starostwa Powiatowego od ulicy Kopernika. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia będący Załącznikiem nr 1 do SWZ stanowi Dokumentacja Projektowa w zakresie wskazanym w przedmiarach robót.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
okres udzielonej gwarancji na wykonane roboty budowlane 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Przedsiębiorstwo Budowlane MARYBUD Marianna Kwiatkowska Olsztyn 7391024355

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Przedsiębiorstwo Budowlane MARYBUD Marianna Kwiatkowska (Olsztyn) Umowa podpisana 776 127 PLN 776 127 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Warmińsko-mazurskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

29 791 PLN

Średnia cena

1 694 656 PLN

Najwyższa cena

14 927 462 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
SORTED SP. Z O. O. Chyliczki 5 - -
WARMIŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "ROMBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Olsztyn 4 - -
Jan Fronczak Zakład Usługowo Handlowy FRONTDOM Krzynowłoga Mała 3 - -
DS.KONSTRUKTION Sp. z o. o. Olsztyn 3 - -
Spółdzielnia Wielobranżowa NIEGOCIN Giżycko 2 682 500 PLN 682 500 PLN
Rantech Sp. z o.o. Olsztyn 2 395 122 PLN 790 243 PLN
STRATON GROUP Sp. z o.o. Olsztyn 2 790 848 PLN 1 581 696 PLN
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "SANDER" Rafał Trzpioła Elbląg 2 - -
Budowa i Utrzymanie Dróg Robert Juszczyński Olsztyn 2 - -
Dariusz Załuska Usługi Ogólnobudowlane i Remontowe Ostrołęka 2 13 713 385 PLN 13 713 385 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Remont części pomieszczeń przychodni podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) w SK MSWiA z WMCO w Olsztynie

TECH-BUD OLSZTYN SP. Z O. O. 236 807 PLN

2026-09-02 09:06:24Z

Rozbudowa systemu zabezpieczenia technicznego, systemów elektronicznych służących zapewnieniu dostępu do obiektów dydaktycznych i nadzoru nad bezpieczeństwem - Warszawska 30

IT-One Sebastian Jasnoch -

2026-09-02 08:55:34Z

Modernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie

Przedsiębiorstwo Budowlane MARYBUD Marianna Kwiatkowska -

2026-09-02 08:50:50Z

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” w Bisztynku w formule „zaprojektuj i wybuduj”

P.H.U. Antoni Rutkowski 1 327 170 PLN

2026-09-02 05:38:29Z

„Remont łazienek i instalacji wodno-kanalizacyjnej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Giżycku.”

Dariusz Raubo Usługi Dźwigowe i Ogólnobudowlane, Mała Gastronomia, Tora-Med Wspólnik Spółki Cywilnej -

2026-09-01 12:12:00Z

Remont drogi powiatowej Nr 1613N na odcinku Bielawy – Nowa Wieś Wlk.

Przedsiębiorstwo Transportowo - Handlowe WAPNOPOL Adam Nowakowski -

2026-09-01 09:56:52Z

Adaptacja budynku gospodarczego na cele magazynowe

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. 430 515 PLN

2026-09-01 07:39:36Z

Utworzenie nowych miejsc w instytucji opieki dla dzieci do lat 3 w ramach Programu "AKTYWNY MALUCH 2022-2029"

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. -

2026-08-31 12:20:42Z

Rozbiórka budynku po byłej kotłowni przy ulicy Północnej 8 oraz zagospodarowanie terenu

ADpol Usługi Remontowo-Budowlano-Dekarskie Adam Koziatek 80 000 PLN

2026-08-28 11:14:06Z

Budowa 24-rodzinnego budynku na działce nr 421, 422, 423 w obrębie geodezyjnym nr 7, przy ul. Struga w Bartoszycach.

Frontdom Sp. z o. o. 7 349 000 PLN

2026-08-28 09:04:21Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 21 384 PLN Średnia: 1 488 117 PLN Max: 25 947 765 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Olsztyński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742669

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Bema 5

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-516

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 895210564

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-olsztynski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-olsztynski.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a51e6f14-3be6-46d3-901a-5feb1024e0f8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00521773

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044015/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiat-olsztynski.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-olsztynski/demand/245476/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą odbywa się za pośrednictwem Platformy eZamawiający zwanej dalej Platformą znajdującej się pod adresem:
https://powiat-olsztynski.ezamawiajacy.pl

Link do Platformy znajduje się pod adresem:
https://bip.powiat-olsztynski.pl/5037/platforma-zakupowa.html

Bezpośredni link do postępowania:
https://powiat-olsztynski.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-olsztynski/demand/245476/notice/public/details

2.Jakiekolwiek dokumenty, oświadczenia i informacje przekazane w inny sposób niż za pośrednictwem Platformy zostaną przez Zamawiającego zignorowane.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Ofertę oraz oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
2. Za datę przekazania oferty, oświadczeń, wniosków, zawiadomień, informacji, dokumentów przyjmuje się datę ich wysłania na Platformie.
3. Ogólne zasady korzystania z Platformy:
1) zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie Powiatu Olsztyńskiego: https://powiat-olsztynski.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl
2) Wykonawca po wybraniu opcji „przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego: podaje adres e-mail, ustawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie „zarejestruj się”. Rejestracja konta następuje poprzez kontakt z numerem telefonu podanym w potwierdzeniu lub jeżeli użytkownik nie podpisze się na wniosku ani nie skontaktuje się telefonicznie, konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych,
3) po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia oferty w postępowaniu. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej. Za datę przekazania zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich wysłania poprzez kafelek „Wiadomości” kierujący do modułu korespondencji,
4. Zamawiający określa dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego, jako:
1) dokumenty w formacie PDF zaleca się podpisywać formatem PAdES,
2) dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż PDF wtedy będzie wymagany oddzielny plik z podpisem. W związku z tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć prócz podpisanego dokumentu oddzielny plik z podpisem.
5. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie:
1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s
2) komputer klasy PC lub MAC spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej przeglądarki internetowej,
3) zainstalowana dowolna aktualna wersja przeglądarki internetowej wspierana przez producenta obsługująca TLS 1.2,
4) zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf
6. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 2 GB:
1) Zamawiający zaleca stosowanie następujących formatów danych wskazanych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ramach Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych: .pdf,.doc, .docx, .zip, .7z,.PAdES;
2) Zamawiający dopuszcza stosowanie pozostałych formatów danych wskazanych w Krajowych Ramach Interoperacyjności,
3) Zamawiający nie obsłuży plików, które nie znajdują się na liście plików wskazanych w Krajowych Ramach Interoperacyjności.
7. Zamawiający określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj:
1) plik załączony przez Wykonawcę na Platformie i zapisany, widoczny jest w Systemie jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu otwarcia ofert,
2) oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu lokalnego serwera synchronizowanego z Głównym Urzędem Miar, który udostępnia poprzez Internet usługę umożliwiającą synchronizację czasu w systemach komputerowych z czasem urzędowym obowiązującym w Polsce.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: IRL-III.272.18.2025.EM

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji pn. Modernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych:
1) roboty budowlane w pomieszczeniach nr 300 a,b,c Wydziału Budżetu i Finansów, w toalecie i na korytarzu na piętrze III;
2) roboty budowlane w pomieszczeniach na parterze Sali Sesyjnej;
3) roboty budowlane polegające na naprawie zewnętrznego gzymsu budynku Starostwa Powiatowego od ulicy Kopernika.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia będący Załącznikiem nr 1 do SWZ stanowi Dokumentacja Projektowa w zakresie wskazanym w przedmiarach robót.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45432130-4 - Pokrywanie podłóg

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45262522-6 - Roboty murarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający kierować się będzie następującymi kryteriami:
1) cena - 60 pkt
2) okres udzielonej gwarancji na wykonane roboty budowlane– 40 pkt

Ocena łączna stanowi sumę punktów uzyskanych w ramach poszczególnych kryteriów. Uzyskana liczba punktów w ramach kryterium zaokrąglona będzie do drugiego miejsca po przecinku. Przyznawanie ilości punktów poszczególnym ofertom odbywać się będzie wg następujących zasad:

1) cena
Ocenie zostanie poddana cena w zł brutto oferty za realizację przedmiotu zamówienia, podana przez Wykonawcę w Formularzu oferty. Liczba punktów, którą można uzyskać w tym kryterium zostanie obliczona wg wzoru:

cena brutto oferty minimalnej

C = -------------------------------------------- x 60
cena brutto oferty badanej

W kryterium „cena” Wykonawca może uzyskać maksymalnie 60 punktów.

2) okres udzielonej gwarancji na wykonane roboty budowlane
Minimalny wymagany okres gwarancji wynosi 3 lata.
Punkty w tym kryterium przyznawane będą wg następującego założenia:
- w przypadku udzielenia gwarancji na okres 3 lat – Wykonawca otrzyma 10 punktów
- w przypadku udzielenia gwarancji na okres 4 lat – Wykonawca otrzyma 25 punktów
- w przypadku udzielenia gwarancji na okres 5 lat i więcej - Wykonawca otrzyma 40 punktów
Za kryterium „okres udzielonej gwarancji na wykonane roboty budowlane” Wykonawca może maksymalnie uzyskać 40 punktów.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: okres udzielonej gwarancji na wykonane roboty budowlane

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej.
Zamawiający uzna warunek za spełniony jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat, a jeśli okres prowadzenia działalności jest krótszy- w tym okresie, wykonał należycie co najmniej dwie roboty budowlane polegające na remoncie, budowie, przebudowie, rozbudowie, nadbudowie budynku o wartości każdej z robót co najmniej 300 000 zł brutto.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: W celu dokonania oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu Zamawiający wezwie w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona do złożenia aktualnego na dzień jego złożenia podmiotowego środka dowodowego w postaci wykazu robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy- w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie. Wzór wykazu stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.

Dowodami są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty.

Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji robót budowlanych wykonywanych wspólnie z innymi wykonawcami, wykaz robót dotyczy robót budowlanych, w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1. Wykonawca, który polega na zdolnościach innych podmiotów składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów.
Zobowiązanie można przedłożyć zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ lub jako inny dokument potwierdzający, że stosunek łączący Wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów. Z treści zobowiązania musi wynikać: zakres dostępnych Wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby, sposób i okres udostępnienia Wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia, czy i w jakim zakresie podmiot udostępniający zasoby, na zdolnościach którego Wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, zrealizuje roboty budowlane, których wskazane zdolności dotyczą.
2.Jeżeli w imieniu Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub podmiotu udostępniającego zasoby działa osoba, której umocowanie do jego reprezentacji nie wynika z odpisu lub informacji Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć z ofertą pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub podmiotu udostępniającego zasoby.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia muszą ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie niniejszego zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja prowadzona będzie z pełnomocnikiem Konsorcjum, jeżeli załączone pełnomocnictwo nie będzie wskazywało inaczej.
2. Jeżeli w imieniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia działa osoba, której umocowanie do reprezentacji nie wynika z odpisu lub informacji Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć z ofertą pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zmiany umowy zostały opisane we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-11-26 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy złożyć na Platformie pod adresem: https://powiat-olsztynski.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-olsztynski/demand/245476/notice/public/details

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-11-26 09:10

8.4.) Termin związania ofertą: do 2025-12-25

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

2025-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
07.11.2025
Termin składania ofert
05.12.2025 08:00
Wartość umowy
776 127 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane) 45300000-0 (Roboty instalacyjne w budynkach) 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45330000-9 (Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne) 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych) 45442100-8 (Roboty malarskie) 45432130-4 (Pokrywanie podłóg) 45331200-8 (Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych) 45262522-6 (Roboty murarskie) 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne) 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 45442100-8 - Roboty malarskie 45432130-4 - Pokrywanie podłóg 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 45262522-6 - Roboty murarskie 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Okres realizacji

4 miesiące