Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Modernizacja generatora z bloku nr 3 w 2026 r.
Zamawiający
ENEA Wytwarzanie sp. z o.o.
Świerże Górne, Mazowieckie
NIP: 8120005470
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| SPÓŁKĄ POD FIRMĄ ETHOSENERGY POLAND S.A. | Lubliniec | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SPÓŁKĄ POD FIRMĄ ETHOSENERGY POLAND S.A. (Lubliniec) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 2 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50532300-6)
Najniższa cena
31 155 PLN
Średnia cena
86 447 PLN
Najwyższa cena
141 740 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ELTRI Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 141 740 PLN | 141 740 PLN |
| EL-CORP Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 31 155 PLN | 31 155 PLN |
| SPÓŁKĄ POD FIRMĄ ETHOSENERGY POLAND S.A. Lubliniec | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Modernizacja generatora z bloku nr 3 w 2026 r.
2026-06-16 09:16:25Z
Przeglądy i konserwacja systemów oraz urządzeń w obiektach COS Warszawa w podziale na części
2026-04-08 09:49:20Z
Przeglądy i konserwacja systemów oraz urządzeń w obiektach COS Warszawa w podziale na części
2026-04-08 09:49:20Z
Cała Polska — 8 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292018 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Modernizacja generatora z bloku nr 3 w 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ENEA Wytwarzanie sp. z o.o.
1.2.) Oddział zamawiającego: ENEA Wytwarzanie sp. z o.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670908367
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Józefa Zielińskiego 1
1.4.2.) Miejscowość: Świerże Górne
1.4.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: adrian.makosa@enea.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.enea.pl/pl/enea-wytwarzanie
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - energia elektryczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe7b3822-798a-4e1b-a0ab-70a019fdde7a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292018
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 763781-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja generatora z bloku nr 3 w 2026 r.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Modernizacja generatora z bloku nr 3 w 2026 r.
3.9.) Główny kod CPV: 50532300-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji generatorów
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-05-274.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SPÓŁKĄ POD FIRMĄ ETHOSENERGY POLAND S.A.
4.3.3.) Ulica: Powstańców Śląskich 85
4.3.4.) Miejscowość: Lubliniec
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-701
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1030617 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: S 65/2026 02/04/2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1030617 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 16.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 2.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE