Postępowanie zostało unieważnione.
Modernizacja gminnego magazynu OLiOC o pow. 98 m2
Numer referencyjny: RTI.ZP.271.7.2026
Zamawiający
GMINA NIEGOSŁAWICE
55
67-312 Niegosławice, Lubuskie
NIP: 9241001543
REGON: 970770422
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Dokumenty zamówienia
SWZ
SWZ.pdf
Załącznik nr 5 do SWZ
Załącznik_nr_5_do_SWZ_-_Wzor_Umowy.pdf
Załącznik nr 4 do SWZ
Załącznik nr_4_do_SWZ - Oświadczenie o aktualności.docx
Załącznik nr 2 do SWZ
Załącznik_nr_2_do_SWZ - Oswiadczenie_z_art._125_PZP.doc
Załącznik nr 1 do SWZ
Załącznik nr 1 do SWZ - wzór oferty.docx
Przedmiar 2
Kosztorys ślepy.pdf
Przedmiar 1
Kosztorys ślepy etap I.pdf
Załącznik nr 3 do SWZ
Załącznik nr 3 do SWZ wykaz robót i wykaz osób.doc
pytania
odp na pytania.pdf
informacja z otwarcia
Informacja_z_otwarcia_ofert(3).pdf
Zaproszenie
zaproszenie do składania ofert dodatkowych.pdf
Formularz oferty dodatkowej
Załącznik_nr_1_do_SWZ - Wzor_Oferty dodatkowej.docx
Inormacja z otwarcia ofert dodatkowych
Informacja_z_otwarcia_ofert dodatkowe.pdf
Wybór najkorzystniejszej ofert część I
wybór najkorzystniejszej oferty część I.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| - | ||
| - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | - | Unieważniono | - | - |
| Powód unieważnienia: art. 255 pkt 3 ustawy | ||||
| 2 | - | Unieważniono | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubuskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)
Najniższa cena
26 637 PLN
Średnia cena
1 531 544 PLN
Najwyższa cena
14 603 149 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| "IDEA DOM" Piotr Mytnik Dobroszów Mały | 4 | - | - |
| "INTER-ELBUD" - PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE JAN CZUBIENIAK Gorzów Wielkopolski | 4 | 76 317 PLN | 305 268 PLN |
| BLACH-DEK sp. z o.o. sp. k. Wolsztyn | 4 | 282 250 PLN | 1 129 002 PLN |
| EUROBUD Sp. z o.o. Nowogród Bobrzański | 3 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Drogowe Bud-Dróg Sp. z o.o. Podbrzezie Dolne | 3 | - | - |
| PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE BUD-DRÓG Sp. z o.o. Podbrzezie Dolne | 2 | 304 225 PLN | 608 450 PLN |
| BDB Sp. z o.o. Jarosław | 2 | 233 416 PLN | 466 832 PLN |
| STB Spółka z o.o. Myślibórz | 2 | 649 711 PLN | 1 299 421 PLN |
| ZAKŁAD USŁUGOWO-REMONTOWY IDZISZEK SP. Z O. O. NOWE MIASTO NAD WARTĄ | 2 | - | - |
| AMS-BUD Michał Sobierajski Zielona Góra | 2 | 4 275 469 PLN | 4 275 469 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Remont i przebudowa budynku Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Krajeńskich
2026-09-02 08:32:02Z
Poprawa jakości i efektywności energetycznej linii oświetlenia ulicznego
2026-09-02 07:06:16Z
Częściowy remont dachu bud. nr 6/k.2439 m. Krosno Odrzańskie
2026-09-01 12:30:13Z
Remont budynku nr 1/k.2600 m. Skwierzyna
2026-09-01 12:20:47Z
Modernizacja gminnego magazynu OLiOC o pow. 98 m2
2026-09-01 09:24:10Z
Razem modernizujemy piłkarski Dołek – etap II
2026-09-01 05:54:12Z
Modernizacja podwórka przy ul. Zielonej (działka nr 479/3)
2026-08-31 10:17:20Z
Przedszkole Miejskie nr 3 – przebudowa drogi dojazdowej do budynku
2026-08-31 10:14:38Z
„Budowa sieci wodociągowej – skrzyżowanie (rondo) ul. Zielonogórska – ul. Nowosolska”
2026-08-28 10:37:07Z
Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku piłkarskim w Lubrzy
2026-08-28 10:24:45Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354343 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Modernizacja gminnego magazynu OLiOC o pow. 98 m2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIEGOSŁAWICE
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Niegosławice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770422
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 55
1.5.2.) Miejscowość: Niegosławice
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-312
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@niegoslawice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: niegoslawice.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja gminnego magazynu OLiOC o pow. 98 m2
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3982946f-47c0-4d89-87b3-3de0a979ab75
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354343
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3982946f-47c0-4d89-87b3-3de0a979ab753.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu portalu eZamówienia, który dostępny jest pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ oraz poczty elektronicznej.
Przedmiotowe postępowanie jest prowadzone przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia (https://ezamowienia.gov.pl/pl/) oraz w uzasadnionych przypadkach przy użyciu poczty elektronicznej: torz.a@niegoslawice.pl Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 14) Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Instrukcji interaktywnej „oferty, wnioski i prace konkursowe”.
15) Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
16) Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 17.1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”,
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): 9) nie przysługuje Pani/Panu:
w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: RTI.ZP.271.7.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 2
4.1.10.) Ofertę można składać na kilka części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. W ramach inwestycji pn. „Modernizacja gminnego magazynu OLiOC o pow. 98 m2 „. Przewiduje się remont pomieszczeń gminnego magazynu w miejscowości Niegosławice 55,67-312 Niegosławice, działka 081006_2.0006.334/3. Budynek zlokalizowany jest za budynkiem Urzędu.
1.2. W ramach zadania należy wykonać (część I):
Uzupełnieni tynków
Demontaż i montaż sufitów podwieszanych
Wymianę stolarki okiennej
Roboty murowe i tynkarskie
Zerwanie posadzki cementowej
Demontaż i montaż armatury
1.1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załączniku nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Przedmiar robót.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
44220000-8 - Stolarka budowlana
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji i rękojmi (G)
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1.1. W ramach inwestycji pn. „Modernizacja gminnego magazynu OLiOC o pow. 98 m2 „. Przewiduje się remont pomieszczeń gminnego magazynu w miejscowości Niegosławice 55,67-312 Niegosławice, działka 081006_2.0006.334/3. Budynek zlokalizowany jest za budynkiem Urzędu.W ramach zadania należy wykonać (część II):
Rozbiórka ścianek działowych
Roboty murarskie i tynkarskie
Montaż sufitów podwieszanych
Montaż stolarki drzwiowej
Wykonanie posadzek
Wykonanie instalacji wod - kan
Montażem pompy ciepła wraz wykonaniem wentylacji z rekuperacją
Wykonanie instalacji elektrycznej
Wykonanie instalacji oświetleniowej
1.1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załączniku nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Przedmiar robót.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
44220000-8 - Stolarka budowlana
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji i rękojmi (G)
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:1) nie podlegają wykluczeniu,
2) spełniają warunki udziału w postępowaniu.
1.2. Na podstawie art. 112 ustawy Pzp, Zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie;
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie;
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie;
4.1) zdolności technicznej lub zawodowej (w zakresie doświadczenia)
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że posiada doświadczenie umożliwiające wykonanie przedmiotu zamówienia, tj. udokumentuje wykonanie w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert co najmniej jednej roboty budowlanej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane, budowie i/lub przebudowie i/lub remoncie budynku o powierzchni zabudowy nie mniejszej niż 100 m2 o wartości nie mniejszej niż 145 000,00 zł (słownie: sto czterdzieści pięć tysięcy złotych 00/100) oraz
dysponuje lub będzie dysponował osobą, która będzie uczestniczyła w realizacji zamówienia, w szczególności odpowiedzialnej za świadczenie usług oraz kierowanie robotami budowlanymi, posiadającą uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w rozumieniu ustawy z dnia 7 lutego 1994r. Prawo budowlane, tj.:
Kierownik budowy – KOORDYNATOR – osoba posiadająca uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w zakresie kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej lub inne uprawnienia umożliwiające wykonywanie tych samych czynności, na wykonywanie których w aktualnym stanie prawnym pozwalają uprawnienia budowlane w tej specjalności niezbędne do wykonania przedmiotowego zamówienia;
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1.2. Wykonawca dołącza do oferty oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym w rozdziale III sekcja 1 oraz sekcja 2 SWZ. Oświadczenie to stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert. Oświadczenie należy złożyć zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1.2. Na podstawie art. 112 ustawy Pzp, Zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie;
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie;
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie;
4.1) zdolności technicznej lub zawodowej (w zakresie doświadczenia)
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że posiada doświadczenie umożliwiające wykonanie przedmiotu zamówienia, tj. udokumentuje wykonanie w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert co najmniej jednej roboty budowlanej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane, budowie i/lub przebudowie i/lub remoncie budynku o powierzchni zabudowy nie mniejszej niż 100 m2 o wartości nie mniejszej niż 145 000,00 zł (słownie: sto czterdzieści pięć tysięcy złotych 00/100) oraz
dysponuje lub będzie dysponował osobą, która będzie uczestniczyła w realizacji zamówienia, w szczególności odpowiedzialnej za świadczenie usług oraz kierowanie robotami budowlanymi, posiadającą uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w rozumieniu ustawy z dnia 7 lutego 1994r. Prawo budowlane, tj.:
Kierownik budowy – KOORDYNATOR – osoba posiadająca uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w zakresie kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej lub inne uprawnienia umożliwiające wykonywanie tych samych czynności, na wykonywanie których w aktualnym stanie prawnym pozwalają uprawnienia budowlane w tej specjalności niezbędne do wykonania przedmiotowego zamówienia;
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
1) Wykaz robót budowlanych oraz osób, zgodny ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ2) oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2019 r. poz. 369), z innym Wykonawca, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 7 do SWZ;
3) Oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w: Art. 108 ust. 1 pkt. 3 ustawy, Art. 108 ust. 1 pkt. 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, Art. 108 ust. 1 pkt. 6 ustawy – załącznik nr 4 do SWZ.
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
4.1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego. W takim przypadku Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem.4.2. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia (o ile zostały sformułowane) wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonali roboty budowlane, do realizacji których te zdolności są wymagane.
4.3. W przypadku, o którym mowa w ust. 4.2, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają odpowiednio do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane wykonają poszczególni wykonawcy.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Załącznik nr 5 do SWZ a w nim § 20. ZMIANA UMOWY7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-05 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: platforma e-Zamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-05 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-03
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji:
Część 1 : Tak
Część 2 : Tak
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.07.2026
- Termin składania ofert
- 05.08.2026 08:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-09-30