Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 3 350 000 PLN
Modernizacja infrastruktury sportowej (gminnych boisk) w Gminie Damnica
Zamawiający
Gmina Damnica
Górna 1
76-231 Damnica, Pomorskie
NIP: 8392016476
REGON: 770979795
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| P.B.O ROM BUD R. Pieper | Lębork | 8411166054 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | P.B.O ROM BUD R. Pieper (Lębork) | Umowa podpisana | 3 350 000 PLN | 3 350 000 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 9 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71000000-8)
Najniższa cena
1 297 650 PLN
Średnia cena
5 646 186 PLN
Najwyższa cena
16 104 788 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| P.B.O ROM BUD R. Pieper Lębork | 2 | 3 350 000 PLN | 3 350 000 PLN |
| Pekabex BET S.A. Poznań | 2 | 6 089 681 PLN | 6 089 681 PLN |
| KOSBUD MICHAŁ KOSMOWSKI SP.K. UŚCIKOWO 58 b | 1 | - | - |
| Twój Dom Daniel Selonke Bolszewo | 1 | 1 297 650 PLN | 1 297 650 PLN |
| P.P.H.U. „Da-Bruk” Drążkowska Helena Pomieczyno | 1 | 2 217 426 PLN | 2 217 426 PLN |
| Usługi Ogólnobudowlane i Handel Justyna Miesikowska Gotelp | 1 | 16 104 788 PLN | 19 808 889 PLN |
| Pekabex BET S.A. Poznań | 1 | 4 817 573 PLN | 4 817 573 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na budowie Powiatowego Magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej wraz ze schronem klasy S-1 przy ulicy Józefa Wybickiego 1 w Malborku
2026-09-04 06:23:38Z
PRZEBUDOWA BUDYNKU NR 18 W CELU UTWORZENIA PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNEJ I SZPITALA JEDNEGO DNIA W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”
2026-07-30 10:42:50Z
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających budowie schronu klasy S1 przy ulicy Stanisława Hadyny w Malborku.
2026-07-06 10:16:44Z
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na budowie Powiatowego Magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej wraz ze schronem klasy S-1 przy ulicy Józefa Wybickiego 1 w Malborku
2026-07-06 07:16:15Z
Termomodernizacja budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zakładzie Karnym w Czarnem
2026-06-12 07:21:11Z
Modernizacja infrastruktury sportowej (gminnych boisk) w Gminie Damnica
2026-06-08 09:54:50Z
Modernizacja infrastruktury sportowej (gminnych boisk) w Gminie Damnica
2026-05-27 11:11:40Z
Remont łazienek III piętra w budynku 5 w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni w systemie „zaprojektuj i wybuduj” II
2026-03-25 06:26:43Z
„Rozb.i bud.Plac. Biur.-Eduk.dla Obch. Ochr. Wyb. Gdań. Jelitkowo ul. Jantarowa 7, 81-341 Gda.” w sys. zapr. i wyb. w ram. mod. plac.” w zw. z real. proj. „Zabe.brze.przed pow. od strony wód Zat.Gdań”
2026-02-24 13:06:40Z
Cała Polska — 116 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00263879 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury sportowej (gminnych boisk) w Gminie
Damnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Damnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979795
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Górna 1
1.5.2.) Miejscowość: Damnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-231
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 598484431
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@damnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/damnica/proceedings
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10deb921-27f4-11ef-87ba-8eb060fd7bb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury sportowej (gminnych boisk) w GminieDamnica
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10deb921-27f4-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263879
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032169/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 modernizacja infrastruktury sportowej (gminnych boisk) w Gminie Damnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361630
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamawiający nie dokonuje podziału na części – w związku z tym iż, zawarcie dwóch lub więcej umów wiązałoby się z niemożliwością dotrzymania zapisów promesy
i skomplikowanych wytycznych w kwestii dokonywania płatności z programu Polski Ład.
Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja infrastruktury sportowej (gminnych boisk) w Gminie Damnica.
Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy zamierzenia i prawo opcji:
1: Modernizacja boiska w Damnicy w systemie zaprojektuj i wybuduj – z prawem opcji
Zamierzenie to ma polegać na przebudowie i rozbudowie szatni w Damnicy o siłownię wraz z wyposażeniem, podłączenie obiektu do gminnej sieci kanalizacyjnej oraz ogrodzenie płyty boiska i montaż monitoringu obiektu;
2: Modernizacja boiska w Damnie w systemie zaprojektuj i wybuduj
Zamierzenie to ma polegać na przebudowie i rozbudowie szatni w Damnie o siłownię wraz z wyposażeniem, remont pomieszczeń szatni, remont kontenerów typu orlik, remont trybun, ogrodzenie płyty boiska.
3: Budowa oświetlenia płyty boiska w Damnicy.
Zamierzenie to ma polegać na budowie oświetlenia stadionowego - 7 lamp typu LED (oświetlenie placu - 1 oprawa na 1 słupie o wysokości 5 m oraz oświetlenie płyty boiska - 6 szt.- 20 opraw na 6 słupach o wysokości 12 m). – na podstawie projektu – załącznik nr 1.1 oraz załącznika nr 1.4, który stanowi minimalne parametry do projektu budowy oświetlenia. – dopuszcza się rozwiązania równoważne, które przewidują obliczenia fotometryczne nie gorsze niż bazowe.
Zamierzenie opcjonalne – z prawem opcji to przebudowa trybun na stadionie w Damnicy.
W ramach prawa opcji przewiduje się przebudowę trybun w Damnicy. Zakres obejmuje roboty opisane w dokumentacji projektowej pn.”Przebudowa zadaszenia trybun dla widzów przy stadionie sportowym”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3350000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3350000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3350000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.B.O ROM BUD R. Pieper
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8411166054
7.3.3) Ulica: 3 J. Kukuczki
7.3.4) Miejscowość: Lębork
7.3.5) Kod pocztowy: 84-300
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3350000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-018.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.05.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 3 350 000 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE