Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Sączu przy ul. Stefana Czarnieckiego 19 - etap I.

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00292675

Numer referencyjny: A.272.2.2026

Zamawiający

POWIATOWA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA W NOWYM SĄCZU

Stefana Czarnieckiego, 19

33-300 Nowy Sącz, Małopolskie

NIP: 7341031413

REGON: 000598871

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Sączu przy ul. Stefana Czarnieckiego 19 - etap I polegającej na przebudowie instalacji elektrycznej w zakresie: - wymiany wewnętrznych linii zasilających - wymiany tablic elektrycznych, wraz z koniecznymi robotami towarzyszącymi, zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną, będącymi załącznikami do SWZ

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Termin realizacji zamówienia 20%
Gwarancja 20%

Dokumenty zamówienia

Załącznik nr 3 - Zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia niezbędnych zasobów Wykonawcy.

zał nr 3 - zobowiązanie do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów A.272.2.2026.docx

Załącznik nr 5 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.

zał nr 5 oświadczenie wykonawców A.272.2.2026.docx

Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy A.272.2.2026

zał nr 1 - formularz ofertowy A.272.2.2026.docx

Załącznik nr 10 - Wykaz robót

zał nr 10 wykaz robót A.272.2.2026.docx

Załącznik nr 9 - Wykaz osób

zał nr 9 wykaz osób A.272.2.2026.docx

Opis przedmiotu zamówienia

załacznik nr 8 - opis przedmiotu zamówienia A.272.2.2026.7z

Załącznik nr 4 - Oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej

zał nr 4 - oświadczenie o grupie kapitałowej A.272.2.2026.docx

Załącznik nr 2A - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby

zał nr 2A - oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby A.272.2.2026.docx

Załącznik nr 7 - Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym.

zał nr 7 oświadczenie o aktualności inform A.272.2.2026.docx

Specyfikacja Warunków Zamówienia A.272.2.2026

Specyfikacja Warunków Zamówienia A.272.2.2026.pdf

Załącznik nr 6 - Wzór umowy.

zał nr 6 projekt umowy A.272.2.2026.docx

Załącznik nr 2 - Oświadczenie Wykonawcy/Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia

zał nr 2 - oświadczenie wykonawcy.wykonawców A.272.2.2026.docx

Informacja z otwarcia ofert

Informacja z otwarcia ofert.pdf

Formularz oferty dodatkowej

Formularz oferty dodatkowej A.272.2.2026.docx

Informacja z otwarcia ofert dodatkowych

Informacja z otwarcia ofert dodatkowych.pdf

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf

Wypełnij dokumenty

Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
FHU SYLEN Tomasz Strózik Nowy Sącz 7342716478

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 FHU SYLEN Tomasz Strózik (Nowy Sącz) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 89 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne)

Najniższa cena

6 480 PLN

Średnia cena

773 762 PLN

Najwyższa cena

16 260 600 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Instalatorstwo Elektryczne Andrzej Mędrala Białka 5 39 688 PLN 198 442 PLN
Firma Usługowa AC- DC Sp. z o.o. Pilzno 4 157 748 PLN 315 495 PLN
House Solutions Sp. z o.o. Kraków 3 - -
BDTS Sp. z o.o. Kraków 3 120 663 PLN 361 990 PLN
IKO Sp. z o.o. Sp. k. Tarnów 3 220 785 PLN 441 570 PLN
PROTAR Sp. z o.o. Tarnów 2 83 640 PLN 83 640 PLN
DSM Sp. z o.o. Kraków 2 236 892 PLN 488 493 PLN
Krzysztof Woźny Firma Handlowo-Usługowa Maków Podhalański 2 64 910 PLN 129 819 PLN
VOLTAR Sp. z o.o. Tarnów 2 99 999 PLN 99 999 PLN
MARSZE Marcin Szewczyk Rybna 2 382 534 PLN 382 534 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

BZP.271.54.2026 Wykonanie robót (..) pod nazwą:: „Remont instalacji sieci elektrycznej w lokalu położonym przy ul. Rynek 3 w Nowym Sączu”.

Jakub Tokarz prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Jakub Tokarz AGAT -

2026-08-31 10:13:49Z

BZP.271.55.2026 Wykonanie robót (......) pod nazwą: „Remont instalacji elektrycznej w lokalu położonym przy ul. Żółkiewskiego 23/9 w Nowym Sączu”

Jakub Tokarz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: Jakub Tokarz AGAT -

2026-08-31 09:08:15Z

Wyłonienie Wykonawcy na wykonanie etapu I wymiany oświetlenia podstawowego świetlówkowego na LED w budynku IZIBB ul. Gronostajowa 9 w Krakowie.

Marian Kordecki Przedsiębiorstwo Robót Ogólnobudowlanych "PRO7” -

2026-08-31 06:27:28Z

Remont wewnętrznej instalacji elektrycznej w budynku użytkowym na os. Kolorowym 10 w Krakowie

DSM Sp. z o.o. 106 518 PLN

2026-08-25 09:49:55Z

Budowa oświetlenia boisk sportowych w miejscowościach Gromnik i Siemiechów

F.U.H.P ELEKTROINSTAL ANTONI TUREK -

2026-08-21 13:12:08Z

Funkcjonowanie i utrzymanie systemu ochrony ludności oraz realizacja innych zadań (OBSZAR 2): budowa i podłączenie agregatów prądotwórczych przy placówkach oświatowych na terenie Gminy Dobra

ELEKTRICAL Zakład Elektroinstalacyjny Usługi Budowlane Wilhelm Mrożek 447 188 PLN

2026-08-21 11:05:02Z

Wyłonienie Wykonawcy na wykonanie etapu II wymiany oświetlenia podstawowego świetlówkowego na LED w budynku IZIBB ul. Gronostajowa 9 w Krakowie.

Przedsiębiorstwo Robót Ogólnobudowlanych „PRO-7” Marian Kordecki 400 393 PLN

2026-08-20 08:00:22Z

Remont instalacji elektrycznej WLZ, instalacji RTV-SAT w budynku mieszkalnym przy ul. Komuny Paryskiej 3 w Krakowie

DSM Sp. z o.o. 367 266 PLN

2026-08-20 07:35:40Z

BZP.271.47.2026 Wykonanie robót budowlanych (...) „Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 ul. Broniewskiego 5”.

Jerzy Pawłowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: ELPAW Jerzy Pawłowski -

2026-08-20 07:24:35Z

Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Sączu przy ul. Stefana Czarnieckiego 19 - etap I.

FHU SYLEN Tomasz Strózik -

2026-08-17 07:21:40Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 6 480 PLN Średnia: 950 405 PLN Max: 23 917 964 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Sączu przy ul. Stefana Czarnieckiego 19 - etap I.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA W NOWYM SĄCZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000598871

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Czarnieckiego, 19

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 4435464

1.5.8.) Numer faksu: psse.nowysacz@sanepid.gov.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psse.nowysacz@sanepid.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/psse-nowy-sacz

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Sączu przy ul. Stefana Czarnieckiego 19 - etap I.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61e6db1c-23b0-45fb-ba6a-2c702100c175

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292675

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00073875/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Sączu etap I

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-61e6db1c-23b0-45fb-ba6a-2c702100c175

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia w tym składanie ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu , wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą,
z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie p.z.p., odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej opisane są w Regulaminie Platformy e-Zamówienia oraz w Rozdziale XIII SWZ- "Sposób komunikacji oraz wyjaśnienia treści SWZ", oraz w Rozdziale XIV - "XIV. Opis sposobu przygotowania ofert oraz wymagania formalne dotyczące składanych oświadczeń i dokumentów"
Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
Wykonawca składa ofertę wraz z załącznikami wyłącznie za pośrednictwem "Formularza do komunikacji" dostępnego na Platformie e-Zamówienia-https://ezamowienia.gov.pl/

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych, zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) Administrator danych osobowych: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Powiatowa Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna w Nowym Sączu;
2) Inspektor Ochrony Danych: Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się kontaktować pod adresem e-mail: iod.psse.nowysacz@sanepid.gov.pl.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: A.272.2.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 190904,21 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Sączu przy ul. Stefana Czarnieckiego 19 - etap I polegającej na przebudowie instalacji elektrycznej w zakresie:
- wymiany wewnętrznych linii zasilających
- wymiany tablic elektrycznych,
wraz z koniecznymi robotami towarzyszącymi, zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną, będącymi załącznikami do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Oferty będą oceniane w odniesieniu do najkorzystniejszych warunków przedstawionych przez Wykonawców w zakresie kryterium cena, termin realizacji, gwarancja.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 20

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale IX SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 1 robotę budowlaną odpowiadającą swoim rodzajem robotom stanowiącym przedmiot zamówienia.
Za robotę budowlaną odpowiadającą swoim rodzajem robotom stanowiącym przedmiot zamówienia, Zamawiający uzna robotę budowlaną spełniającą łącznie następujące wymagania – warunki:
• robota budowlana o wartości min 150 000 zł brutto
• robota budowlana w zakresie wykonania nowej instalacji elektrycznej lub modernizacji instalacji elektrycznej.
Wykazane zamówienie (robotę budowlaną) należy udokumentować dowodem (np. referencje, inne dokumenty) określającym czy roboty budowlane zostały wykonane należycie,
w szczególności informacji o tym czy roboty zostały wykonane zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończone.
Wykonawca spełni warunek, jeśli wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował zdolnością techniczną lub zawodową, tj.: osobami do realizacji przedmiotu zamówienia w szczególności spełniającymi co najmniej następujące wymagania:
• minimum 1 osobą, która będzie pełnić funkcję kierownika robót elektrycznych, posiadającego uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub równorzędne oraz doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi na, co najmniej 1 obiekcie
(zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane)
Zamawiający, określając wymogi dla każdej osoby w zakresie posiadanych uprawnień budowlanych, dopuszcza uprawnienia wydane na podstawie przepisów ustawy Prawo budowlane lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących aktów prawnych. Dopuszcza się również odpowiadające im uprawnienia, wydane obywatelom państwa Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Konferencji Szwajcarskiej, z zastrzeżeniem art. 12a oraz innych przepisów ustawy Prawo budowlane oraz ustawy o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz. U. z 2026 r., poz. 166).
3. Zamawiający, w stosunku do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej – dopuszcza łączne spełnianie warunku przez Wykonawców.
4. Zamawiający może na każdym etapie postępowania uznać, że Wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli posiadanie przez Wykonawcę sprzecznych interesów,
w szczególności zaangażowanie zasobów technicznych lub zawodowych Wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze Wykonawcy może mieć negatywny wpływ na realizację zamówienia.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1) oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku
o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 4 do SWZ;
2) oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym tj. załączniku nr 2 do SWZ – załącznik nr 7 do SWZ;
3) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1) wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane były wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty - załącznik nr 10 do SWZ;
2) wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego,
w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrole jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności wraz z informacją
o podstawie do dysponowania tymi osobami (załącznik nr 9 do SWZ)

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

• Kosztorys ofertowy sporządzony według dokumentacji technicznej oraz obmiarów wykonanych podczas możliwej wizji lokalnej (przygotowany według – wzór tabeli do wyceny – patrz folder załącznik nr 8).
• harmonogram rzeczowo - finansowy realizacji przedmiotu zamówienia (propozycja do akceptacji),

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

• Kosztorys ofertowy sporządzony według dokumentacji technicznej oraz obmiarów wykonanych podczas możliwej wizji lokalnej (przygotowany według – wzór tabeli do wyceny – patrz folder załącznik nr 8).
• harmonogram rzeczowo - finansowy realizacji przedmiotu zamówienia (propozycja do akceptacji),

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

nie dotyczy

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia,
o których mowa w Rozdziale X ust. 1 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonają poszczególni Wykonawcy – załącznik nr 5 do SWZ.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Szczegółowe zagadnienia dotyczące realizacji zamówienia uregulowane są we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ. Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wypowiedzenia określa wzór umowy - załącznik nr 6 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-01 08:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy złożyć przez platformę e-Zamówienia https://e-zamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-01 08:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

2026-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
16.06.2026
Termin składania ofert
01.07.2026 06:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne)

Okres realizacji

do 2026-11-30