Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zduńska Wola”
Zamawiający
Gmina Zduńska Wola
Zduńska Wola, Łódzkie
NIP: 8291643131
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| MR INSTAL Makowski sp. j. | Łódź | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MR INSTAL Makowski sp. j. (Łódź) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 5 rozstrzygniętych przetargów (CPV 31520000-7)
Najniższa cena
525 680 PLN
Średnia cena
525 680 PLN
Najwyższa cena
525 680 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| RP ELEKTRO Piotr Pejsz Warszawa | 1 | - | - |
| Energa Oświetlenie Sp. z o.o. Sopot | 1 | - | - |
| MR INSTAL Makowski sp. j. Łódź | 1 | - | - |
| ELEKTROTEST TOMASZÓW SP. Z O.O. Tomaszów Mazowiecki | 1 | - | - |
| ENLED PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Mińsk Mazowiecki | 1 | 525 680 PLN | 525 680 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zduńska Wola”
2026-08-27 12:26:24Z
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Wola Krzysztoporska
2026-07-22 09:37:33Z
„Dostawa wraz z montażem lamp solarnych na terenie Gminy Oporów”
2026-07-12 17:19:05Z
„Dostawa i montaż energooszczędnych opraw oświetleniowych na terenie gminy Łanięta”
2026-05-22 13:06:05Z
Przebudowa oświetlenia ulicznego w Gminie Żelechlinek
2026-03-18 10:04:42Z
Cała Polska — 109 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410751 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zduńska Wola”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zduńska Wola
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934447
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Zielona 30
1.4.2.) Miejscowość: Zduńska Wola
1.4.3.) Kod pocztowy: 98-220
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugzw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazdunskawola.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7fb3e7b9-3425-4f3a-a3ef-24d225a66eac
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410751
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 28-87719
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zduńska Wola”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zduńska Wola. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem 3 zadania: Zadanie 1: Wymiana opraw oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zduńska Wola Zadanie 2: Budowa trzech linii oświetlenia ulicznego i wyniesienie 18 szafek oświetlenia ulicznego. Zadanie 3: Rozbudowa i przebudowa sieci oświetlenia ulicznego w ramach przebudowy drogi wojewódzkiej w miejscowości Czechy
3.9.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71313400-9 - Ocena wpływu projektu budowlanego na środowisko naturalne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
11 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MR INSTAL Makowski sp. j.
4.3.3.) Ulica: Podchorążych 51/1
4.3.4.) Miejscowość: Łódź
4.3.5.) Kod pocztowy: 94-234
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2492496,60 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 96-323402
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2574424,04 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE