Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 366 540 PLN
Modernizacja przyłącza energetycznego oraz awaryjnego zasilania w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
Numer referencyjny: DZP.TP.4-P.2026
Zamawiający
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
Rycerska 10
60-346 Poznań, Wielkopolskie
NIP: 7792009143
REGON: 639686132
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Agregaty polska Cezary Bielak | Poznań | 630461555 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Agregaty polska Cezary Bielak (Poznań) | Umowa podpisana | 366 540 PLN | 366 540 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 50 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne)
Najniższa cena
56 866 PLN
Średnia cena
1 604 575 PLN
Najwyższa cena
23 917 964 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| CONCEPT SP. Z O.O. OSTRÓW WIELKOPOLSKI | 3 | 23 917 964 PLN | 2 391 794 PLN |
| SEM Zakład Elektrotechniczny Jakub Maćkowiak, Stefan Mackowiak Sp.j Łęczyca | 3 | 169 330 PLN | 507 990 PLN |
| Zakład Wielobranżowy „ELEKTRA” Radosław Lipatow Kalisz | 2 | 1 001 389 PLN | 2 002 778 PLN |
| Firma Budowlana KAR-BUD Kuszczyński Karol Dobra | 2 | 314 511 PLN | 314 511 PLN |
| INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE ROMAN JANOWICZ ŚWIĘCIECHOWA | 2 | 57 980 PLN | 115 959 PLN |
| Dert Bud Spółka z o.o. Poznań | 2 | 145 140 PLN | 145 140 PLN |
| EXAVO Sp. z o. o. Poznań | 2 | - | - |
| PAWPOL Sp.j. P.Marcecki, A.Matyjasz Kalisz | 1 | 455 580 PLN | 455 580 PLN |
| DREAM HOUSE ROMAN WOJNA Nochowo | 1 | - | - |
| LUB – ELEKTRA Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 302 580 PLN | 302 580 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Remont części pomieszczeń Szkoły Podstawowej w Morawinie
2026-09-02 06:36:53Z
Wykonywanie remontów, konserwacji, napraw w zakresie instalacji domofonowych i automatyki bram w zasobie zarządzanym przez MZBM w Kaliszu.
2026-08-25 11:29:24Z
Zaprojektowanie i wykonanie robót związanych z zasilaniem gwarantowanym na terenie Domu Pomocy Społecznej w Jarogniewicach
2026-08-25 08:15:21Z
Budowa oświetlenia wraz z kanalizacją kablową na terenie obiektu sportowego przy ul. Korfantego w Poznaniu
2026-08-25 07:35:46Z
Budowa oświetlenia boiska sportowego w m. Skic.
2026-08-25 05:49:38Z
Rozbudowa instalacji fotowoltaicznej na potrzeby AQUAPARK KALISZ sp. z o. o. w Kaliszu w formule zaprojektuj i wybuduj”
2026-08-05 11:07:30Z
Wymiana okablowania w budynku Starostwa Powiatowego w Międzychodzie
2026-08-03 07:51:56Z
Modernizacja przyłącza energetycznego oraz awaryjnego zasilania w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
2026-07-31 07:17:14Z
Modernizacja lądowiska dla śmigłowców ratunkowych LPR Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim
2026-07-24 07:03:46Z
Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy do 500 kW wraz z infrastrukturą techniczną przy Al. Ludwika Zamenhofa w Kępnie
2026-07-23 08:25:22Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298823 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Modernizacja przyłącza energetycznego oraz awaryjnego zasilania w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 639686132
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rycerska 10
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-346
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ratownictwo.med.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ratownictwo.med.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja przyłącza energetycznego oraz awaryjnego zasilania w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38913b9e-384e-49fd-9720-eb1a1ba234d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298823
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028089/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja przyłącza energetycznego oraz awaryjnego zasilania w siedzibie WSPR Poznań ul. Rycerska 10
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/ratownictwo_med3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/ratownictwo_med
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Rozdział 3, 15, 16 Specyfikacji warunków zamówienia
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: DZP.TP.4-P.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa przyłącza elektroenergetycznego, kablowego nn-0,4kV zasilania podstawowego oraz modernizacja rozdzielnicy głównej RG/SZR w wykonaniu zewnętrznym wraz z agregatem prądotwórczym o mocy 150kVA i niezbędnymi połączeniami kablowymi z istniejącym układem zasilania WSPR w Poznaniu, przy ul. Rycerskiej 10
4.2.6.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
51111200-5 - Usługi instalowania generatorów
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 98 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.4.3.5.) Nazwa kryterium: OKRES GWARANCJI (W PEŁNYCH MIESIĄCACH)
4.3.6.) Waga: 20,00
Kryterium 3
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.4.3.5.) Nazwa kryterium: TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA (W PEŁNYCH DNIACH KALENDARZOWYCH)
4.3.6.) Waga: 20,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Rozdział 10 Specyfikacji warunków zamówienia5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
§ 5 Projektowanych postanowień umowy (PPU)7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-06 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/ratownictwo_med
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-06 11:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-04
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.06.2026
- Termin składania ofert
- 06.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 366 540 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
98 dni