Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 256 829 PLN

Modernizacja sali wiejskiej w miejscowości Terespotockie.

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00414689

Zamawiający

Gmina Opalenica

3 Maja 1

64-330 Opalenica, Wielkopolskie

NIP: 7881916724

REGON: 631258833

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Firma Handlowo-Usługowa Małgorzata Odważna Kamieniec NIP 7881458322

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Firma Handlowo-Usługowa Małgorzata Odważna (Kamieniec) Umowa podpisana - 256 829 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7)

Najniższa cena

12 177 PLN

Średnia cena

1 764 235 PLN

Najwyższa cena

20 664 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ELEKTROINSTALATORSTWO POMIARY ELEKTRYCZNE Badyniak Grzegorz Konin 7 30 645 PLN 214 517 PLN
Instalacje Elektryczne Aron Balcerzak Słupca 5 35 950 PLN 179 751 PLN
SKONIECZNY KRZYSZTOF FIRMA BUDOWLANA CEGBUD Chlebów 5 1 756 285 PLN 8 781 425 PLN
Kępińskie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe S.A. Kępno 3 388 447 PLN -
AB. Rental Arkadiusz Błażejczak Wolsztyn 3 356 290 PLN 1 068 870 PLN
ELKON BIS Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Grzeszczak Błażej Konin 2 22 694 PLN 45 387 PLN
Mardo Sport Sp. z o.o. Puszczykowo 2 543 074 PLN 1 086 149 PLN
MAT-POL Mateusz Podraza Przysieka 2 717 050 PLN 1 434 100 PLN
Summit Polska SA Gdańsk 2 - -
VIABUD Sp. z o.o. Sp. k. Czarnków 2 2 157 227 PLN 4 314 453 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Modernizacja kotłowni w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie Podgórnym.

P.H.U TK INSTALACJE Krzysztof Tchorzewski -

2026-09-02 08:17:37Z

Kompleksowa modernizacja pomieszczeń biurowych wraz z toaletami, zlokalizowanych na parterze budynku administracyjnego przy Al. Kościuszki 22 w Kościanie

SMART-BUD PATRYK TOMASZEWSKI Kościan 1 288 361 PLN

2026-09-02 07:52:11Z

Zaprojektowanie i wykonanie nowego systemu zawiesi (podpór) kanałów wentylacyjnych oraz wymiana wieszaków sufitu podwieszanego na nowe w części sportowej Kompleksu Termy Maltańskie w Poznaniu.

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski sp. z o.o. -

2026-09-02 07:41:24Z

Remont pomieszczeń w budynkach Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu – drugie postępowanie.

JG-BUD Jan Grzybowski 1 199 623 PLN

2026-09-02 07:37:29Z

budowa Centrum Sportowego przy ul. Wierzbowej w Lusowie

Democo Poland Sp. z o. o. 18 867 087 PLN

2026-09-02 06:56:31Z

Roboty budowlane w budynku położonym w Pile przy ul. Rydygiera 23 na potrzeby siedziby Powiatowego Urzędu Pracy

Skór-bud usługi remontowo-budowlane Damian Skóra 919 722 PLN

2026-09-02 06:21:51Z

Modernizacja i doposażenie poradni specjalistycznych Pleszewskiego Centrum Medycznego.

M-INVEST PRO Sp. z o.o. 1 468 379 PLN

2026-09-02 06:12:37Z

Budowa żłobka publicznego w Sierakowie

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY "LECH" Michał Szymanek -

2026-09-01 19:25:05Z

Budowa drogi wraz z parkingiem w rejonie ulicy Kościuszki w Ostrowie Wielkopolskim

Brukarstwo Kasprzak Sp.z o.o. -

2026-09-01 11:15:54Z

Budowa drogi między ul. Komuny Paryskiej a ul. Kazimierza Frąszczaka w Ostrowie Wielkopolskim

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Grzegorz Szymczak -

2026-09-01 10:50:47Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 21 384 PLN Średnia: 1 488 117 PLN Max: 25 947 765 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali wiejskiej w miejscowości Terespotockie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Opalenica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258833

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Opalenica

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-330

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 61 44 77 281

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@opalenica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opalenica.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sali wiejskiej w miejscowości Terespotockie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd78f3db-bffe-49f6-b43b-182a0f9e5e17

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414689

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018692/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja Sali wiejskiej w m. Terespotockie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Pomoc w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach programu: Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027) I.13.1WDR LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność - Wdrażanie LSR z wyłączeniem projektów grantowych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej ustawą Pzp, gdyż w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-30bcad44-628d-4604-8945-c70a8c6181d5

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.4.2026.AP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach zamierzenia budowlanego planuje się remont pomieszczeń i modernizację oświetlenia, ogrzewania z wymianą pieca gazowego oraz wymianę stolarki okiennej na trzyszybową.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa Małgorzata Odważna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7881458322

7.3.3) Ulica: Grodziska 17

7.3.4) Miejscowość: Kamieniec

7.3.5) Kod pocztowy: 64-061

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 256828,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
31.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
256 829 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7
45000000-7 (Roboty budowlane) 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45311200-2 (Roboty w zakresie instalacji elektrycznych) 45331110-0 (Instalowanie kotłów) 45331100-7 (Instalowanie centralnego ogrzewania) 45421000-4 (Roboty w zakresie stolarki budowlanej) 45430000-0 (Pokrywanie podłóg i ścian) 45431000-7 (Kładzenie płytek) 45432000-4 (Kładzenie i wykładanie podłóg ścian i tapetowanie ścian) 45442100-8 (Roboty malarskie) 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych) 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne)