Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 08:00 (4 dni)
Modernizacja systemu wentylacji basenowej - wymiana centrali wentylacyjnej obsługującej powierzchnię basenu sportowego w Kompleksie „AKWARIUM” w Rybniku przy ulicy Jastrzębskiej 3a
Numer referencyjny: 7/PN/2026
Zamawiający
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W RYBNIKU
ul. Gliwicka 72
44-206 Rybnik, Śląskie
NIP: 6420016181
REGON: 000330045
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Strona postępowania
Link do postępowania.docx
SWZ
SWZ.pdf
Zał. nr 5 do SWZ
Załącznik nr 5 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
Zał. nr 3 do SWZ
Załącznik nr 3 do SWZ.docx
Zał. nr 6 do SWZ
Załącznik nr 6 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamowienia.docx
Identyfikator
Identyfikator postępowania.docx
Zał. nr 1 do SWZ
Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
Zał. nr 4 do SWZ
Załącznik nr 4 do SWZ.doc.docx
Zał. nr 2 do SWZ
Załącznik nr 2 do SWZ.docx
Zał. nr 8 do SWZ
Załącznik nr 8 - Wykaz osób.docx
Zał. nr 9 do SWZ
Załącznik nr 9 - Wizja lokalna.docx
Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Zał. nr 7 do SWZ
Załącznik nr 7 do SWZ - Przedmiar robót.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 39 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach)
Najniższa cena
22 099 PLN
Średnia cena
738 955 PLN
Najwyższa cena
6 592 800 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| TEODOR BADIURA PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE "BAD-BUD" Chorzów | 5 | 43 922 PLN | 219 612 PLN |
| ELEKTRO-INSTAL Sp. z o.o. Tarnowskie Góry | 3 | 656 789 PLN | 1 313 578 PLN |
| "INSTALSERWIS" Sebastian Kucharzyk Gromnik | 3 | 24 082 PLN | 72 246 PLN |
| Exeles Sp. z o.o. Chorzów | 2 | 38 691 PLN | 38 691 PLN |
| PS INSTALACJE SPÓŁKA CYWILNA Gliwice | 2 | - | - |
| "BG SYSTEM" Sp. Jawna B. Boczek, G. Dębski, Ł. Dębski Zabrze | 2 | 34 170 PLN | 68 340 PLN |
| Corail TS sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| PWI Wojciech Piech Miasteczko Śląskie | 1 | - | - |
| MAXTO Technology Sp. z o.o. Modlniczka | 1 | 4 363 055 PLN | 4 363 055 PLN |
| MAXTO Technology Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Modlniczka | 1 | 6 592 800 PLN | 6 592 800 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego: "Modernizacja SSP, SSWiN, CCTV wraz z montażem systemu detekcji wycieków - O/Zabrze, ul. Szczęść Boże 18".
2026-08-24 06:21:33Z
Modernizacja pomieszczenia serwerowni – Zadanie I: Poznań dla Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych
2026-07-26 18:43:04Z
Wykonanie iluminacji elewacji budynku Admiralspalast zlokalizowanego w Zabrzu przy ul. Wolności 305
2026-07-17 09:37:53Z
Modernizacja instalacji cwu poprzez wymianę gazowych podgrzewaczy na bojlery elektryczne wraz z dostosowaniem instalacji elektrycznej oraz wymiana drzwi zewnętrznych w Domu Aktora Teatru Rozrywki.
2026-07-07 19:37:41Z
Drugie zamówienie, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp w sprawie umowy nr DZPZ.284.70.2025.HP (...). Znak sprawy: DZPZ.284.34.2026.HP
2026-07-01 11:12:49Z
ROZWÓJ ENERGETYKI ROZPROSZONEJ POPRZEZ ZASTOSOWANIE ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII W BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ W MIEŚCIE KALETY.
2026-06-29 09:50:10Z
Wykonanie instalacji hydrantowej oraz systemu sygnalizacji pożaru wraz z robotami towarzyszącymi w budynku Starostwa Powiatowego w Częstochowie – 2 części
2026-06-11 09:25:50Z
Wykonanie instalacji hydrantowej oraz systemu sygnalizacji pożaru wraz z robotami towarzyszącymi w budynku Starostwa Powiatowego w Częstochowie – 2 części
2026-06-11 09:25:50Z
Wykonanie rozdziału instalacji wody bytowej i wody dla celów przeciwpożarowych wraz z wymianą odcinka instalacji wodociągowej w budynku Laboratorium Budownictwa. Znak sprawy: DZPZ.284.11.2026.MW
2026-06-01 06:34:45Z
Wykonanie trakcji przestawnej
2026-05-22 08:50:27Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404206 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Modernizacja systemu wentylacji basenowej - wymiana centrali wentylacyjnej obsługującej powierzchnię basenu sportowego w Kompleksie „AKWARIUM” w Rybniku przy ulicy Jastrzębskiej 3a
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W RYBNIKU
1.3.) Oddział zamawiającego: MOSIR
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000330045
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gliwicka 72
1.5.2.) Miejscowość: Rybnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-206
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 422 78 53 wew.12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mosir.zam@miastorybnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mosir.rybnik.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sport, rekreacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja systemu wentylacji basenowej - wymiana centrali wentylacyjnej obsługującej powierzchnię basenu sportowego w Kompleksie „AKWARIUM” w Rybniku przy ulicy Jastrzębskiej 3a
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8c87adc-ff59-4c77-bce4-860074db08fa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404206
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048852/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Modernizacja systemu wentylacji basenowej - wymiana centrali wentylacyjnej obsługującej powierzchnię basenu sportowego w Kompleksie „AKWARIUM” w Rybniku przy ulicy Jastrzębskiej 3a
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d8c87adc-ff59-4c77-bce4-860074db08fa3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: SWZ rozdział XIV https://ezamowienia.gov.pl.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: SWZ rozdział XIV
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: 7/PN/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wymiana centrali wentylacyjnej obsługującej powierzchnię basenu sportowego w Kompleksie „AKWARIUM” w Rybniku przy ulicy Jastrzębskiej 3a
4.2.6.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 91 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
SWZ rozdział IX5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Protokół z odbycia wizji lokalnejSEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Załącznik nr 5 do SWZ - § 187.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 11:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-08
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- 09.09.2026 08:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
91 dni