Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
modernizacja windy w Domu Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Poznaniu
Zamawiający
Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Poznaniu
Poznań, Wielkopolskie
NIP: 2090001440
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. | Sochocin | 5670002423 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. (Sochocin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 4 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45313100-5)
Najniższa cena
369 246 PLN
Średnia cena
394 776 PLN
Najwyższa cena
420 305 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. Sochocin | 1 | - | - |
| Zakład Usług Remontowo – Budowlanych ARKADA Krzysztof Winter Pyzdry | 1 | - | - |
| EXWIND S.C. D.J. Grobelni Leszno | 1 | 369 246 PLN | 369 246 PLN |
| ARTMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ Tomaszów Maz. | 1 | 420 305 PLN | 420 305 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie w ramach programu „Bankujemy kulturę – wypłacamy dostępność”
2026-08-17 18:09:59Z
modernizacja windy w Domu Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Poznaniu
2026-08-14 11:18:23Z
Modernizacja dwóch dźwigów osobowych w budynku Urzędu Miasta Poznania, przy ul. Gronowej 22ab
2026-07-31 06:39:41Z
modernizacja windy wraz z remontem sieci elektrycznej zasilającej
2026-07-17 10:02:22Z
Cała Polska — 81 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393088 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
modernizacja windy w Domu Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Poznaniu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292505
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Niedziałkowskiego 22
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 61-578
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dpseb@m.poznan.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.dpspoznan.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca43cabd-ab70-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393088
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00097867/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
modernizacja windy w Domu Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Poznaniu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Modernizacja windy towarowo – osobowej w budynku Domu Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego.
Zakres prac obejmuje:
- demontaż istniejącego urządzenia dźwigowego wraz z osprzętem,
- montaż nowego urządzenia dźwigowego
- dostosowanie wejścia do windy
- wykonanie instalacji elektrycznych
3.9.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2022-08-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5670002423
4.3.3.) Ulica: Bolęcin 41
4.3.4.) Miejscowość: Sochocin
4.3.5.) Kod pocztowy: 09-110
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 283068,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00165632/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2022-10-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność przedłożenia terminu realizacji zamówienia z uwagi na brak elementów na rynku niezbędnych do montażu windy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie terminu realizacji zamówienia do dnia 21.029.2022r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 270068,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 14.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE