Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 306 900 PLN
Montaż lamp „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” i „Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski”
Numer referencyjny: WIR.271.10.2026
Zamawiający
Gmina Załuski
ul. Gminna 17
09-142 Załuski, Mazowieckie
NIP: 5671783457
REGON: 130378545
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski | Siemiatkowo | 5110290177 |
| P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski | Siemiątkowo | 5110290177 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski (Siemiatkowo) | Umowa podpisana | 99 000 PLN | 99 000 PLN |
| 2 | P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski (Siemiątkowo) | Umowa podpisana | 207 900 PLN | 207 900 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 71 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego)
Najniższa cena
13 653 PLN
Średnia cena
384 444 PLN
Najwyższa cena
2 145 928 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Jimmy J. Cichocki J. Zandberg Spółka Jawna Warszawa | 6 | 328 904 PLN | 1 315 615 PLN |
| ELES-BUD Ewa Konopka-Strusińska Kobyłka | 4 | 164 267 PLN | 870 167 PLN |
| ENERGO-MIX Piotr Gieleciński Łoś | 3 | 52 275 PLN | 156 825 PLN |
| Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne ,,Euroasfalt” Sp. z o.o. z/s w Olsztynie Olsztyn | 3 | 164 311 PLN | 492 934 PLN |
| MR INSTAL sp. z o.o. Łódź | 3 | 422 382 PLN | 1 267 146 PLN |
| ELPIE SP. Z O.O. Lublin | 2 | 1 306 957 PLN | 2 613 913 PLN |
| LIGHT ON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | 316 695 PLN | 633 389 PLN |
| LK PHU Arkadiusz Wiśniewski Kosów Lacki | 2 | 133 289 PLN | 266 577 PLN |
| Jan Dąbrowski Zakład Elektryczny Dąbrówka-Ług | 2 | 143 972 PLN | 143 972 PLN |
| Leszek Pokrywko Przedsiębiorstwo Budowy Sieci Energetycznych E L B I S Leśniakowizna | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec – etap I
2026-09-04 11:33:45Z
Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec – etap II
2026-09-04 10:30:22Z
Remont latarni elektrycznych w ul. Domaniewskiej na terenie m.st. Warszawy – Dzielnicy Mokotów
2026-09-02 08:50:55Z
Budowa oświetlenia w wybranych miejscowościach na terenie Gminy Dąbrówka
2026-09-01 14:51:30Z
Budowa sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia do 1 kV wraz z wykonaniem oświetlenia drogi gminnej przy ul. K. K. Baczyńskiego w miejscowości Parcela na terenie gminy Konstancin-Jeziorna
2026-08-31 06:42:14Z
„Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Czerwonka”
2026-08-28 07:05:43Z
Wymiana słupów oświetlenia ulicznego
2026-08-25 10:02:36Z
Montaż lamp „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” i „Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski”
2026-08-25 09:12:22Z
Montaż lamp „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” i „Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski”
2026-08-25 09:12:22Z
Budowa wewnętrznych linii zasilających oraz budowa oświetlenia drogowego na ul. 3 Maja, Szkolnej i Raszyńskiej w Michałowicach – gmina Michałowice
2026-08-24 07:34:32Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306263 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Montaż lamp „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” i „Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Załuski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378545
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gminna 17
1.5.2.) Miejscowość: Załuski
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-142
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zaluski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaluski.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż lamp „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” i „Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8608e383-6959-4719-8a69-34b2a5e2b044
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306263
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011582/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Montaż lamp "Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska" i "Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski"
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://zaluski.ezamawiajacy.pl3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zaluski.ezamawiajacy.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: https://zaluski.ezamawiajacy.pl
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Zamawiający wymaga złożenia oferty w postaci katalogu elektronicznego
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zgodnie z zapisami w SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): zgodnie z zapisami w SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: WIR.271.10.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 2
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE 1: „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” – w ramach zadania zamontowane zostanie 10 lamp.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: punktowo
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE 2: „Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski” – w ramach zadania zamontowane zostaną 21 lampy.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: punktowo
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:1) w zakresie zdolności technicznej, jeżeli Wykonawca wykaże, że:
w zakresie robót budowlanych: w ciągu ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie – wykonał co najmniej jedno zamówienie montażu oświetlenia ulicznego w technologii LED z hybrydą wiatrową w ilości minimum 10 punktów świetlnych poparte dokumentami (dowodami) potwierdzającymi, że roboty zostały wykonane w sposób należyty, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone – do każdego zadania oddzielnie.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
3. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć poszczególne dokumenty, które zostały wskazane w zał. nr 6 OPZ Załuski.5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
zgodnie zw wzorem umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-09 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://zaluski.ezamawiajacy.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-09 10:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-07
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.06.2026
- Termin składania ofert
- 14.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 306 900 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
21 dni