Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 306 900 PLN

Montaż lamp „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” i „Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski”

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00306263

Numer referencyjny: WIR.271.10.2026

Zamawiający

Gmina Załuski

ul. Gminna 17

09-142 Załuski, Mazowieckie

NIP: 5671783457

REGON: 130378545

Opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 1: „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” – w ramach zadania zamontowane zostanie 10 lamp.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
gwarancja 40%

Część 2

Cena 60%
gwarancja 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski Siemiatkowo 5110290177
P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski Siemiątkowo 5110290177

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski (Siemiatkowo) Umowa podpisana 99 000 PLN 99 000 PLN
2 P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski (Siemiątkowo) Umowa podpisana 207 900 PLN 207 900 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 71 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego)

Najniższa cena

13 653 PLN

Średnia cena

384 444 PLN

Najwyższa cena

2 145 928 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Jimmy J. Cichocki J. Zandberg Spółka Jawna Warszawa 6 328 904 PLN 1 315 615 PLN
ELES-BUD Ewa Konopka-Strusińska Kobyłka 4 164 267 PLN 870 167 PLN
ENERGO-MIX Piotr Gieleciński Łoś 3 52 275 PLN 156 825 PLN
Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne ,,Euroasfalt” Sp. z o.o. z/s w Olsztynie Olsztyn 3 164 311 PLN 492 934 PLN
MR INSTAL sp. z o.o. Łódź 3 422 382 PLN 1 267 146 PLN
ELPIE SP. Z O.O. Lublin 2 1 306 957 PLN 2 613 913 PLN
LIGHT ON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 2 316 695 PLN 633 389 PLN
LK PHU Arkadiusz Wiśniewski Kosów Lacki 2 133 289 PLN 266 577 PLN
Jan Dąbrowski Zakład Elektryczny Dąbrówka-Ług 2 143 972 PLN 143 972 PLN
Leszek Pokrywko Przedsiębiorstwo Budowy Sieci Energetycznych E L B I S Leśniakowizna 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec – etap I

Jan Dąbrowski Zakład Elektryczny -

2026-09-04 11:33:45Z

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec – etap II

LK PHU Arkadiusz Wiśniewski 175 890 PLN

2026-09-04 10:30:22Z

Remont latarni elektrycznych w ul. Domaniewskiej na terenie m.st. Warszawy – Dzielnicy Mokotów

Jimmy J. Cichocki J. Zandberg Spółka Jawna 163 737 PLN

2026-09-02 08:50:55Z

Budowa oświetlenia w wybranych miejscowościach na terenie Gminy Dąbrówka

ELTOR Olena Sarnacka 225 162 PLN

2026-09-01 14:51:30Z

Budowa sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia do 1 kV wraz z wykonaniem oświetlenia drogi gminnej przy ul. K. K. Baczyńskiego w miejscowości Parcela na terenie gminy Konstancin-Jeziorna

LIGHT ON sp. z o. o. 633 914 PLN

2026-08-31 06:42:14Z

„Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Czerwonka”

3D Sp. z o.o. 109 839 PLN

2026-08-28 07:05:43Z

Wymiana słupów oświetlenia ulicznego

Cypher Jacek Trzeszkowski 1 534 945 PLN

2026-08-25 10:02:36Z

Montaż lamp „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” i „Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski”

P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski 99 000 PLN

2026-08-25 09:12:22Z

Montaż lamp „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” i „Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski”

P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski 207 900 PLN

2026-08-25 09:12:22Z

Budowa wewnętrznych linii zasilających oraz budowa oświetlenia drogowego na ul. 3 Maja, Szkolnej i Raszyńskiej w Michałowicach – gmina Michałowice

ELPIE SP. Z O.O. 1 044 159 PLN

2026-08-24 07:34:32Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 13 653 PLN Średnia: 271 758 PLN Max: 7 991 107 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Montaż lamp „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” i „Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Załuski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378545

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gminna 17

1.5.2.) Miejscowość: Załuski

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-142

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zaluski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaluski.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż lamp „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” i „Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8608e383-6959-4719-8a69-34b2a5e2b044

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306263

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011582/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Montaż lamp "Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska" i "Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski"

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zaluski.ezamawiajacy.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zaluski.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: https://zaluski.ezamawiajacy.pl

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Zamawiający wymaga złożenia oferty w postaci katalogu elektronicznego

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zgodnie z zapisami w SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): zgodnie z zapisami w SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: WIR.271.10.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 1: „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” – w ramach zadania zamontowane zostanie 10 lamp.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: punktowo

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 2: „Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski” – w ramach zadania zamontowane zostaną 21 lampy.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: punktowo

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

4) zdolności technicznej lub zawodowej:
1) w zakresie zdolności technicznej, jeżeli Wykonawca wykaże, że:
w zakresie robót budowlanych: w ciągu ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie – wykonał co najmniej jedno zamówienie montażu oświetlenia ulicznego w technologii LED z hybrydą wiatrową w ilości minimum 10 punktów świetlnych poparte dokumentami (dowodami) potwierdzającymi, że roboty zostały wykonane w sposób należyty, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone – do każdego zadania oddzielnie.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

3. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć poszczególne dokumenty, które zostały wskazane w zał. nr 6 OPZ Załuski.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

zgodnie zw wzorem umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-09 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://zaluski.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-09 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-07

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.06.2026
Termin składania ofert
14.07.2026 08:00
Wartość umowy
306 900 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego) 31520000-7 (Lampy i oprawy oświetleniowe) 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

Okres realizacji

21 dni