Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
na usługę serwisowania aparatu GE INNOVA IGS 540 Omega
Zamawiający
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W SANOKU
Sanok, Podkarpackie
NIP: 6871640438
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| GE Medical Systems Polska Sp. z o.o | Warszawa | NIP: 5220019702 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GE Medical Systems Polska Sp. z o.o (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 39 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50421000-2)
Najniższa cena
49 PLN
Średnia cena
20 723 PLN
Najwyższa cena
350 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Servsystems Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Tyczyn | 10 | 324 PLN | 723 600 PLN |
| PLS SERVICES SPÓŁKA Z O.O. Białystok | 3 | 13 521 PLN | 15 410 PLN |
| VARIMED Sp. z o. o., Wrocław | 3 | 4 086 PLN | 12 382 PLN |
| ANMEDIQ Sp. z o.o Wola Mrokowska | 2 | 7 020 PLN | 11 167 PLN |
| CIRRO Sp. z o.o., Białystok | 2 | 25 067 PLN | 16 438 PLN |
| Diatec Polska sp. z o.o. Warszawa | 2 | 2 549 PLN | 9 137 PLN |
| SK-MED. SYSTEMS SP. Z O.O., Poznań | 2 | 11 772 PLN | 23 544 PLN |
| Getinge Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 10 298 PLN | 182 101 PLN |
| EM-MED Sp. z o.o., Kraków | 1 | 6 928 PLN | 1 944 PLN |
| Sterimed Sp. z o.o., Stanisławów | 1 | 6 458 PLN | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
na usługę serwisowania aparatu GE INNOVA IGS 540 Omega
2026-06-16 12:16:53Z
Wykonywanie przeglądów technicznych sprzętu medycznego SP ZOZ w Sanoku
2026-06-08 11:47:00Z
Wykonywanie przeglądów technicznych sprzętu medycznego SP ZOZ w Sanoku
2026-06-08 11:47:00Z
Wykonywanie przeglądów technicznych sprzętu medycznego SP ZOZ w Sanoku
2026-06-08 11:47:00Z
Wykonywanie przeglądów technicznych sprzętu medycznego SP ZOZ w Sanoku
2026-06-08 11:47:00Z
Wykonywanie przeglądów technicznych sprzętu medycznego SP ZOZ w Sanoku
2026-06-08 11:47:00Z
Wykonywanie przeglądów technicznych sprzętu medycznego SP ZOZ w Sanoku
2026-06-08 11:47:00Z
Wykonywanie przeglądów technicznych sprzętu medycznego SP ZOZ w Sanoku
2026-06-08 11:47:00Z
Wykonywanie przeglądów technicznych sprzętu medycznego SP ZOZ w Sanoku
2026-06-08 11:47:00Z
Wykonywanie przeglądów technicznych sprzętu medycznego SP ZOZ w Sanoku
2026-06-08 11:47:00Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00293009 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
na usługę serwisowania aparatu GE INNOVA IGS 540 Omega
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W SANOKU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370444345
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. 800-lecia 26
1.4.2.) Miejscowość: Sanok
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-500
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.4.7.) Numer telefonu: 134656290
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@zozsanok.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozsanok.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f654b370-7e30-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293009
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00483499
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
na usługę serwisowania aparatu GE INNOVA IGS 540 Omega
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowych usług serwisowania aparatu GE INNOVA IGS 540 Omega .
Przedmiot zamówienia obejmuje niezbędne czynności wymagane w celu dopuszczenia aparatu GE INNOVA IGS 540 Omega do dalszego użytkowania zgodnie z instrukcją obsługi producenta sprzętu, w szczególności:
a) przeprowadzanie okresowych przeglądów i kontroli jakości i stanu technicznego sprzętu
b) diagnostykę, naprawy, modyfikację, obsługę w zakresie oprogramowania wraz z wymiana wszystkich uszkodzonych – zepsutych części zamiennych w przypadku ich awarii w tym lampa RTG
c) prowadzenie dokumentacji sprzętu medycznego i potwierdzanie w niej dopuszczenia urządzeń medycznych do dalszego użytkowania.
d) konserwację i zachowanie gotowości eksploatacyjnej,
e) szkolenie personelu w przypadku zmian modyfikacji oprogramowania
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu opis przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Oznaczenie wg klasyfikacji CPV:
CPV– 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ znaki towarowe, normy krajowe lub normy europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to Zamawiający dopuszcza w tym zakresie rozwiązania równoważne.
Oznacza to, że parametry techniczne tak wskazanych produktów, określają wymagane przez
Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Ponadto, w każdym przypadku stwierdzenie, że opis czy też cecha opisanego produktu, która może wskazywać na źródło pochodzenia lub producenta to Wykonawca również jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i/lub w załącznikach do SWZ
tych wskazanych w SWZ i/lub w załącznikach do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GE Medical Systems Polska Sp. z o.o
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5220019702
4.3.3.) Ulica: ul. Wołoska 9
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-583
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 834300,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00549869/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 834300,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 16.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE