Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Nadzór inwestorski nad realizacją zadania pn. „Remont mostu przez rzekę Bug w ciągu drogi krajowej nr 74 położonego na terenie polsko-ukraińskiego drogowego przejścia granicznego w Zosinie”
Zamawiający
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ w LUBLINIE
Lublin, Lubelskie
NIP: 7122427134
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Eksametr Sp. z o.o. | Warszawa | 5272732665 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Eksametr Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 24 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71247000-1)
Najniższa cena
24 000 PLN
Średnia cena
317 821 PLN
Najwyższa cena
696 426 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Usługi Inżynierskie Mateusz Szymczak Lublin | 1 | 147 600 PLN | 147 600 PLN |
| Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe GMD Sp. z o.o. Chełm | 1 | 325 390 PLN | 325 390 PLN |
| Arkadis sp. z o.o. M1 sp.k. Czudec | 1 | 169 850 PLN | 169 850 PLN |
| Inżynieria Drogowa WEGRA Agnieszka Węgrzyn Chełm | 1 | 238 989 PLN | 238 989 PLN |
| Arkadis sp. z o.o. E3 sp.k. Czudec | 1 | 345 671 PLN | 345 671 PLN |
| MM Inżynieria Sp. z o.o., Stoki Duże | 1 | 24 000 PLN | 24 000 PLN |
| POND-SYSTEM Rafał Drozd Brzóza Królewska | 1 | - | - |
| Doradztwo Techniczne Dariusz Łaska Wilkołaz | 1 | 240 120 PLN | 240 120 PLN |
| Eksametr Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| DEVIS IGOR SOBOL Biała Podlaska | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego przy realizacji inwestycji: Rozbudowa infrastruktury dla Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego SP ZOZ Nr 1 w Bełżycach"
2026-09-03 08:15:48Z
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn. Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1405L – ul. Swatowska w Rykach od km 0+000 do km 3+000
2026-08-18 09:30:38Z
Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Budowa infrastruktury drogowej w gminie Janów Podlaski"
2026-07-10 12:44:09Z
Nadzór Inwestorski i rozliczanie robót wraz z pełnieniem funkcji Inżyniera Kontraktu przy realizacji zadania: Projekt "Zielony Świdnik" – teren Brzeziny
2026-06-30 12:55:39Z
Nadzór inwestorski i rozliczenie finansowe i rzeczowe - funkcja Inżyniera przy realizacji zam: Rozbudowa drogi Nr 807 Maciejowice – Sobolew–Żelechów – Łuków na odcinku od km ok. 44+340 do km ok.48+300
2026-06-30 08:23:05Z
Pełnienie nadzoru nad Kontraktem pn. Rozbudowa drogi krajowej nr 2 polegająca na budowie drogi dla pieszych i rowerów w ramach zadania pn.: „Poprawa brd na drodze krajowej nr 2”
2026-06-23 08:29:26Z
Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu, w tym nadzoru inwestorskiego, w projekcie pn. „Nowe horyzonty edukacji w Roztoczańskim Parku Narodowym"
2026-06-03 11:05:59Z
Inżynier przy realizacji zamówienia pn.: Budowa obwodnicy miasta Opole Lubelskie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 824 Żyrzyn -Puławy-Opole Lubelskie- Józefów – Annopol o dł. 1,750 km"
2026-05-28 11:12:03Z
Nadzór nad realizacją zadania pn.: „Centrum Kultury Stary Młyn – adaptacja budynku dawnego młyna w Chełmie na potrzeby działalności kulturalnej”.
2026-05-28 07:31:50Z
Nadzór inwestorski nad realizacją zadania pn. „Remont mostu przez rzekę Bug w ciągu drogi krajowej nr 74 położonego na terenie polsko-ukraińskiego drogowego przejścia granicznego w Zosinie”
2026-05-25 10:51:37Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00259201 z dnia 2026-05-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Nadzór inwestorski nad realizacją zadania pn. „Remont mostu przez rzekę Bug
w ciągu drogi krajowej nr 74 położonego na terenie polsko-ukraińskiego
drogowego przejścia granicznego w Zosinie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ w LUBLINIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500161
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Techniczna 4
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-151
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_publ_Lublin@gddkia.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-705165c9-c456-4ffe-8a75-268d4ad52ee9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259201
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-05-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00483086
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Nadzór inwestorski nad realizacją zadania pn. „Remont mostu przez rzekę Bug
w ciągu drogi krajowej nr 74 położonego na terenie polsko-ukraińskiego
drogowego przejścia granicznego w Zosinie”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem polegającym na remoncie podpór,
przęseł żelbetowych, przęseł kratownicowych, wyposażenia, dojazdów oraz otoczenia obiektu mostowego
3.9.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
16 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Eksametr Sp. z o.o.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Miliarium Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272732665
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 399750,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00631669/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Aneks nr 1 z dnia 17 kwietnia 2026 r. – zawarty na podstawie Art. 454 i 455 ust. 1 p. 1) ustawy PZP dotyczący zmiany terminu realizacji usługi z 16 miesięcy do 17 miesięcy i 12 dni, w celu zapewnienia sprawowania nadzoru inwestorskiego w okresie wydłużenia robót budowlanych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Dotyczy zmiany terminu realizacji usługi z 16 miesięcy do 17 miesięcy i 12 dni, w celu zapewnienia sprawowania nadzoru inwestorskiego w okresie wydłużenia robót budowlanych.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 447365,01 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 25.05.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE