Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi w ramach zadania: "Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem terenu (...)".
Zamawiający
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
Strzelce Opolskie, Opolskie
NIP: 7561858899
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Inżynieria Śląsk Grzegorz Galiniak | Ruda Śląska | 7352512599 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inżynieria Śląsk Grzegorz Galiniak (Ruda Śląska) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Opolskie — na podstawie 17 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71247000-1)
Najniższa cena
18 720 PLN
Średnia cena
93 017 PLN
Najwyższa cena
195 570 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| TRA-SA Arkadiusz Stachurski Kluczbork | 3 | - | - |
| Srebrny Paweł Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Opole | 2 | - | - |
| Biuro Inżynierskie Tomasz Skrzypczyk Opole | 2 | 77 490 PLN | - |
| PPUH „PK” Patryk Kawa Lubieszów | 1 | - | - |
| Inwestycje, Budownictwo, Handel "Inwest-Complex" Sp. z o.o. Gliwice | 1 | 195 570 PLN | 195 570 PLN |
| Biuro Inżynierskie Tomasz Skrzypczyk Opole | 1 | 116 850 PLN | 116 850 PLN |
| SUPRIWA Przemysław Szukalski Ciasna | 1 | - | - |
| GRAMAR Sp. z o.o. Lubliniec | 1 | - | - |
| DWOBUD Sławomir Dwojakowski Tomaszów Mazowiecki | 1 | - | - |
| Inżynieria Śląsk Grzegorz Galiniak Ruda Śląska | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Pełnienie nadzoru inwestorskiego z podziałem na części
2026-08-07 09:33:32Z
Nadzór inwestorski nad rozbudową budynku Szpitala Powiatowego w Strzelcach Opolskich o budynek zakładu opiekuńczo-leczniczego realizowanej w formule zaprojektuj i wybuduj (2)
2026-07-30 16:19:08Z
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad realizacją zadania pn.: „Rewitalizacja centrum miasta w Krapkowicach - etap I Rynek”
2026-07-29 10:36:33Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego z podziałem na części
2026-07-28 07:09:12Z
Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi w ramach zadania: "Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem terenu (...)".
2026-07-22 12:19:52Z
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania p.n.: „Rozbudowa SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu [...]
2026-07-22 11:02:28Z
„Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania p.n.: „Przebudowa, nadbudowa i rozbudowa budynku poradni na oddział chemioterapii dziennej SP ZOZ w Kędzierzynie – Koźlu“.
2026-07-22 10:59:51Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego z podziałem na części
2026-06-23 13:05:13Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego z podziałem na części
2026-06-23 13:05:13Z
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad zadaniami związanymi z budową ścieżek rowerowych
2026-05-29 06:19:02Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356625 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi w ramach zadania: "Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem terenu (...)".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413277
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Myśliwca 1
1.4.2.) Miejscowość: Strzelce Opolskie
1.4.3.) Kod pocztowy: 47-100
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@strzelceopolskie.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzelceopolskie.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e14c12e-4e7b-4456-a384-1499ca6d2ff5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356625
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00427793
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi w ramach zadania: "Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem terenu (...)".
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalnościach:
a) konstrukcyjno-budowlanej,
b) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
c) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
d) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych,
nad robotami budowalnymi polegającymi na wzniesieniu budynku mieszkalnego komunalnego wielorodzinnego realizowanymi na podstawie dokumentacji projektowej i ostatecznym pozwoleniem na budowę.
3.9.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-254.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Inżynieria Śląsk Grzegorz Galiniak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352512599
4.3.4.) Miejscowość: Ruda Śląska
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 88560,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00495259/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 88560 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 22.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE