Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Najem długoterminowy na okres 36 miesięcy koparko-ładowarki na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych
Zamawiający
Miejski Zakład Usług Komunalnych
Sosnowiec, Śląskie
NIP: 6443453672
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Interhandler sp. z o. o. | Toruń | NIP: 8790169699 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Interhandler sp. z o. o. (Toruń) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 12 rozstrzygniętych przetargów (CPV 43261000-0)
Najniższa cena
482 160 PLN
Średnia cena
651 641 PLN
Najwyższa cena
998 956 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| AMAGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Cholerzyn | 1 | 998 956 PLN | 998 956 PLN |
| EMITER PPHU MAREK BEDNARSKI, Łódź | 1 | - | 21 525 PLN |
| MECALAC POLSKA SPÓŁKĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łaziska Górne | 1 | - | - |
| Interhandler Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Wapiennej 6, Toruń | 1 | 584 250 PLN | - |
| Firma Handlowo-Usługowa Daniel Siądecki Płoty | 1 | 482 160 PLN | 482 160 PLN |
| Interhandler sp. z o. o. Toruń | 1 | - | - |
| P.H.U.P Agros-Wrońscy Sp. z o.o. Strzelce Wielkie | 1 | 541 200 PLN | 541 200 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup koparko-ładowarki w ramach zadania „Zakup specjalistycznych pojazdów na potrzeby realizacji zadań z zakresu OLiOC”
2026-08-24 09:46:34Z
Najem długoterminowy na okres 36 miesięcy koparko-ładowarki na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych
2026-08-05 14:40:57Z
Zakup i dostawa koparki kołowej oraz zbiornika na paliwo
2026-06-11 09:23:33Z
Zakup i dostawa koparki kołowej oraz zbiornika na paliwo
2026-06-11 09:23:33Z
Dostawa używanej koparki kołowej
2026-04-27 10:03:15Z
Zakup koparko-ładowarki dla Gminy Starcza
2026-03-25 18:01:49Z
Zakup koparko-ładowarki na potrzeby Gminy Sosnowiec
2026-03-11 11:38:54Z
Cała Polska — 63 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00379649 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Najem długoterminowy na okres 36 miesięcy koparko-ładowarki na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Usług Komunalnych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 27681549000000
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plonów 22i
1.4.2.) Miejscowość: Sosnowiec
1.4.3.) Kod pocztowy: 41-200
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: m.chacus@um.sosnowiec.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.mzuk.sosnowiec.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4f4f91f-046b-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00379649
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00253008
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Najem długoterminowy na okres 36 miesięcy koparko-ładowarki na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy na okres 36 miesięcy koparko- ładowarki na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 43261000-0 - Koparki mechaniczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 43261100-1 - Ładowarki mechaniczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Interhandler sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8790169699
4.3.3.) Ulica: ul. Wapienna 6
4.3.4.) Miejscowość: Toruń
4.3.5.) Kod pocztowy: 87-100
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 615492,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00312923/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 615492,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 05.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE