Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Obsługa bankowa budżetu Powiatu Łowickiego w latach 2023-2026

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00363632

Zamawiający

POWIAT ŁOWICKI

Łowicz, Łódzkie

NIP: 8341882519

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
BNP Paribas Bank Polska S.A. Warszawa 5261008546

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 BNP Paribas Bank Polska S.A. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 2 rozstrzygniętych przetargów (CPV 66110000-4)

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna Warszawa 1 - -
BNP Paribas Bank Polska S.A. Warszawa 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 76 przetargów

Min: 0 PLN Średnia: 271 062 PLN Max: 1 267 200 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Obsługa bankowa budżetu Powiatu Łowickiego w latach 2023-2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁOWICKI

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147768

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Stanisława Stanisławskiego 30

1.4.2.) Miejscowość: Łowicz

1.4.3.) Kod pocztowy: 99-400

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.4.7.) Numer telefonu: 46 811 53 68

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: fiz@powiatlowicki.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.lowicz.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-527382f1-f47b-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363632

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00220205

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Obsługa bankowa budżetu Powiatu Łowickiego w latach 2023-2026

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest bankowa obsługa budżetu Powiatu Łowickiego, wraz z jednostkami organizacyjnymi podległymi Powiatowi Łowickiemu w okresie od 08.06.2023 r. do 07.06.2026 r. Bankowa obsługa dotyczy następujących jednostek:
1. Starostwo Powiatowe w Łowiczu,
2. I Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu,
3. II Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu,
4. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Łowiczu,
5. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 CKZ w Łowiczu,
6. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Łowiczu,
7. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 w Łowiczu,
8. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łowiczu,
9. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Kiernozi,
10. Centrum Usług Wspólnych Powiatu Łowickiego,
11. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łowiczu,
12. Powiatowy Zarząd Dróg i Transportu w Łowiczu,
13. Dom Pomocy Społecznej „Borówek”,
14. Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu,
15. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łowiczu,
16. Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Łowiczu,
17. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu,
18. Muzeum w Łowiczu,
19. Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej w Łowiczu,
20. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu.
W przypadku, gdy Zamawiający nie dokona wyboru Wykonawcy w terminie umożliwiającym rozpoczęcie usług stanowiących przedmiot zamówienia w dniu 08.06.2023 r., Zamawiający dopuszcza możliwość przesunięcia tergo terminu w następujący sposób: Wykonawca rozpocznie świadczenie usług nie później niż 15 dni od dnia zawarcia umowy, jednak nie później niż do dnia 30.06.2023 r.

Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę – w rozumieniu Kodeksu pracy - osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia:
- przygotowanie umowy kredytu w rachunku bieżącym,
- sporządzanie opinii bankowych,
- pisemne informowanie o godzinie dokonania wpływu wpłaty Kontrahenta na żądanie Zamawiającego

3.9.) Główny kod CPV: 66110000-4 - Usługi bankowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-07

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2023-06-08 do 2026-06-07

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BNP Paribas Bank Polska S.A.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261008546

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 352692,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00262435/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 423109,08 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Na łączną wartość zamówienia pn. „Obsługa bankowa budżetu Powiatu Łowickiego w latach 2023–2026” składają się: wynagrodzenie z tytułu obsługi bankowej w kwocie 398 260,00 zł oraz odsetki od kredytu w wysokości 24 849,08 zł, co daje łącznie kwotę 423 109,08 zł.
2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 66110000-4
66110000-4 (Usługi bankowe)