Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Obsługa Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego Leśnik w Orzechowie w 2026 roku - IV postępowanie
Zamawiający
Nadleśnictwo Ustka
Ustka, Pomorskie
NIP: 8390011807
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| SERWISTO Sp. z o.o. | Kraków | 6772517930 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SERWISTO Sp. z o.o. (Kraków) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 7 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55322000-3)
Najniższa cena
212 687 PLN
Średnia cena
496 601 PLN
Najwyższa cena
780 516 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PHU Sabrina Kula Trzebielino | 2 | - | - |
| INVESTO Kamil Stopikowski Gdańsk | 1 | - | - |
| IGUANA Catering Spółka cywilna Ariel Stopikowski, Paweł Struczyński Kwidzyn | 1 | - | - |
| ELŻBIETA KOŁODZIEJCZYK Gniew | 1 | 780 516 PLN | 780 516 PLN |
| SERWISTO Sp. z o.o. Kraków | 1 | - | - |
| Firma Usługowo-Handlowa Katarzyna Stawska Bobolin | 1 | 212 687 PLN | 212 687 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przygotowanie i podanie posiłków w kuchni zamawiającego (2026/2027)
2026-08-05 08:19:52Z
Prowadzenie stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Kielnie wraz z dzierżawą pomieszczeń i wyposażenia kuchni
2026-07-30 12:00:47Z
Obsługa Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego Leśnik w Orzechowie w 2026 roku - IV postępowanie
2026-07-28 10:13:15Z
Prowadzenie stołówki szkolonej w Szkole Podstawowej w Bojanie z możliwością przygotowywania posiłków na miejscu w celu ich dalszej odsprzedaży poza terenem szkoły wraz z dzierżawą pom. i wyposażenia
2026-07-22 12:53:55Z
Obsługa leśnego pensjonatu w Ośrodku Hodowli Zwierzyny Nadleśnictwa Trzebielino w miejscowości Wiatrołom 9 wraz z przygotowaniem i podawaniem posiłków w sezonie łowieckim 2026/27.
2026-04-30 07:45:42Z
Obsługa leśnego pensjonatu w Ośrodku Hodowli Zwierzyny Nadleśnictwa Trzebielino w miejscowości Wiatrołom 9 wraz z przygotowaniem i podawaniem posiłków w sezonie łowieckim 2025/26
2026-04-28 10:23:26Z
Obsługa leśnego pensjonatu w Ośrodku Hodowli Zwierzyny Nadleśnictwa Trzebielino w miejscowości Wiatrołom 9 wraz z przygotowaniem i podawaniem posiłków w roku 2026 - uzupełnienie
2026-04-14 10:01:50Z
Cała Polska — 80 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00365351 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Obsługa Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego Leśnik w Orzechowie w 2026 roku - IV postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Ustka
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528271
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Słupska
1.4.2.) Miejscowość: Ustka
1.4.3.) Kod pocztowy: 76-270
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ustka@szczecinek.lasy.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ustka.szczecinek.lasy.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4603b2d7-586b-461a-b37f-5f267c2f044f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365351
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 71453-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Obsługa Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego Leśnik w Orzechowie w 2026 roku - IV postępowanie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu kompleksowej obsługi Ośrodka
Szkoleniowo – Wypoczynkowego Leśnik w Orzechowie w 2026 roku. Przedmiot zamówienia
został określony poniżej: 1. Czynności związane z przygotowaniem posiłków kucharz
szacowana ilość godzin wynosi: 848. pomoc kuchenna szacowana ilość godzin wynosi: 5072
2. Czynności związane z obsługą gości na Sali konsumpcyjnej kelner szacowana ilość godzin
wynosi: 5195 4. Czynności związane z obsługą recepcji recepcjonista szacowana ilość godzin
wynosi:3669 5. Czynności związane z dozorowaniem dozorca: szacowana ilość godzin
wynosi: 3676 6. Czynności związane z naprawami wyposażenia pomieszczeń w ośrodku oraz
pielęgnacją terenu ośrodka konserwator szacowana ilość godzin wynosi: 1638 7. Czynności
związane z sprzątaniem pokojowa szacowana ilość godzin wynosi:3155 8. Czynności
związane z obsługą kręgielni pracownik kręgielni szacowana ilość godzin wynosi: 965.
Ogółem planowana ilość roboczogodzin przedmiotu zamówienia: 24218 3)Przedmiot
zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3 do SWZ zawierający: Opis przedmiotu zamówienia oraz Wykaz czynności dla osób wykonujących przedmiot zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-12-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SERWISTO Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772517930
4.3.3.) Ulica: Morawskiego 5 lok. 601
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 30-102
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 14125440,60 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 243011-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wykonawca złożył do Zamawiającego wniosek o zmianę osoby upoważnionej do kontaktów z Zamawiającym podczas realizacji umowy, co czyni koniecznym dostosowanie zapisów umownych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis zamówienia po zmianie, nie uległ modyfikacji
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 483846,30 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE