Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)

Obsługa prawna Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Zielonej Górze

Aktywny Usługi 2026/BZP 00416624

Numer referencyjny: BP-DZP.2623.14.2026

Zamawiający

Agencja Mienia Wojskowego

Nowowiejska 26A

00-911 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5261038122

REGON: 011263946

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Obsługa prawna Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Zielonej Górze. 2. Szczegółowy zakres usług stanowi Opis Przedmiotu Zamówienia- Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): Główny przedmiot: 79100000-5 – Usługi prawnicze; 4. Na podstawie art. 91 ust. 2 ustawy Zamawiający informuje, że zamówienie nie zostało podzielone na części. UZASADNIENIE: Zamawiający informuje, że niniejsze postępowanie jest wydzieloną częścią zamówienia o nazwie „Usługi prawnicze”, w ramach całej Agencji Mienia Wojskowego. Przedmiotem zamówienia jest obsługa prawna Oddziału Regionalnego AMW w Zielonej Górze. Zamawiający uznał, że rozdzielenie tego zamówienia na dodatkowe części groziłoby nienadającymi się do wyeliminowania problemami organizacyjnymi związanymi z odpowiedzialnością za realizację zamówienia przez różnych wykonawców oraz powielaniem kosztów pośrednich, co wpłynęłoby na zwiększenie całościowych kosztów. Podział zamówienia na części mógłby utrudniać koordynację zamówienia, co natomiast mogłoby mieć wpływ na organizację pracy Zamawiającego. Niedokonanie podziału zamówienia podyktowane było zatem względami organizacyjnymi oraz samym charakterem przedmiotu zamówienia. Brak podziału zamówienia na części nie narusza treści art. 16 ustawy, czyli nie zakłóca zasad konkurencyjności, poprzez ograniczenie możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszym podmiotom, w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom oraz równego traktowania wykonawców. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych 7. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 441 ust. 1 ustawy.

Kryteria oceny ofert

Cena 95%
Doświadczenie osób, które zostaną skierowane przez wykonawcę do realizacji zamówienia 5%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 20 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79100000-5 - Usługi prawnicze)

Najniższa cena

399 PLN

Średnia cena

291 656 PLN

Najwyższa cena

589 223 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Ćwik i Partnerzy. Radcowie prawni i Adwokaci Warszawa 1 336 961 PLN 336 961 PLN
Joanna Malawska Kancelaria Radcy Prawnego Joanny Malawskiej Warszawa 1 - -
Kancelaria Prawna Rafał Zygmunt Warszawa 1 - 737 508 PLN
Kancelaria Radcy Prawnego Kinga Krzyżewska (Lider Konsorcjum) Konstantów 1 139 482 PLN 81 365 PLN
Olejnik Kancelaria Radców Prawnych Sp. partnerska. Warszawa 1 - -
Ćwik i Partnerzy. Radcowie prawni i Adwokaci Warszawa 1 202 182 PLN 202 182 PLN
Pawełczyk i Wsp olnik Kancelaria Radców Prawnych Katowice 1 - -
Lider konsorcjum: Marta Knap-Bolesta KANCELARIA ADWOKACKA MARTA KNAP-BOLESTA Siedlce 1 589 223 PLN 589 223 PLN
Lider konsorcjum: Marta Knap-Bolesta KANCELARIA ADWOKACKA MARTA KNAP-BOLESTA, ul. Pusta 5/9 lok. 26, 08-110 Siedlce NIP: PL 8252000512 Siedlce 1 292 248 PLN 292 248 PLN
Kancelaria Adwokacka Igor Frydrykiewicz, Adwokat Szczecin 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Świadczenie usług w zakresie obsługi prawnej na rzecz jednostek i komórki organizacyjnej KSP

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Dmochowska 493 574 PLN

2026-07-31 11:51:09Z

Usługa obsługi prawnej i doradztwa prawnego w zakresie realizacji projektu: „Rozwój infrastruktury kultury Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim”

Kancelaria Prawna Rafał Zygmunt 737 508 PLN

2026-07-30 08:04:41Z

Zakup usług prawnych wspierających Dział Rozwoju Innowacyjnych Metod Zarządzania Programami (DRIM) w realizacji Projektu pn. "Innowacyjne zamówienia publiczne" finansowanego ze środków FENG 2021-2027

KWKR KONIECZNY WIERZBICKI I PARTNERZY S.K.A. 399 PLN

2026-07-27 10:39:41Z

Kompleksowa usługa przygotowania i przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych.

Investido Anna Janczura -

2026-07-22 09:41:06Z

Obsługa prawna Wydziału Planowania Przestrzennego w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Pacewicz 174 168 PLN

2026-07-14 13:38:59Z

Usługi doradztwa prawnego świadczone przez Olejnik Kancelaria Radców Prawnych Sp. partnerska.

Olejnik Kancelaria Radców Prawnych Sp. partnerska. -

2026-07-02 15:03:14Z

Świadczenie usług w zakresie obsługi prawnej na rzecz jednostek i komórki organizacyjnej KSP

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Paczkowski 472 320 PLN

2026-07-01 11:46:55Z

Świadczenie usług pomocy prawnej dla Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.

Lider konsorcjum: Marta Knap-Bolesta KANCELARIA ADWOKACKA MARTA KNAP-BOLESTA, ul. Pusta 5/9 lok. 26, 08-110 Siedlce NIP: PL 8252000512 292 248 PLN

2026-06-15 10:05:10Z

Świadczenie usług pomocy prawnej dla Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.

Aleksandra Dziubek 216 000 PLN

2026-06-15 09:23:07Z

Świadczenie usług pomocy prawnej dla Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.

Lider konsorcjum: Marta Knap-Bolesta KANCELARIA ADWOKACKA MARTA KNAP-BOLESTA 589 223 PLN

2026-06-15 09:23:07Z

Cała Polska — 90 przetargów

Min: 399 PLN Średnia: 584 626 PLN Max: 4 014 720 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Obsługa prawna Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
w Zielonej Górze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: w.stachura@amw.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

administrowanie mieniem Skarbu Państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Obsługa prawna Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
w Zielonej Górze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68e7f232-30e8-4a2e-8ee6-8835e48f1caf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416624

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00619195/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.52 Obsługa prawna Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Zielonej Górze

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://amw.ezamawiajacy.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://amw.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: zgodnie z swz

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zgodnie z swz

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): zgodnie z swz

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: BP-DZP.2623.14.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.6.) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 733139,68 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Obsługa prawna Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Zielonej Górze.
2. Szczegółowy zakres usług stanowi Opis Przedmiotu Zamówienia- Załącznik nr 1 do SWZ.
3. Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV):
Główny przedmiot:
79100000-5 – Usługi prawnicze;

4. Na podstawie art. 91 ust. 2 ustawy Zamawiający informuje, że zamówienie nie zostało podzielone na części.
UZASADNIENIE:
Zamawiający informuje, że niniejsze postępowanie jest wydzieloną częścią zamówienia o nazwie „Usługi prawnicze”, w ramach całej Agencji Mienia Wojskowego.
Przedmiotem zamówienia jest obsługa prawna Oddziału Regionalnego AMW w Zielonej Górze. Zamawiający uznał, że rozdzielenie tego zamówienia na dodatkowe części groziłoby nienadającymi się do wyeliminowania problemami organizacyjnymi związanymi z odpowiedzialnością za realizację zamówienia przez różnych wykonawców oraz powielaniem kosztów pośrednich, co wpłynęłoby na zwiększenie całościowych kosztów.
Podział zamówienia na części mógłby utrudniać koordynację zamówienia, co natomiast mogłoby mieć wpływ na organizację pracy Zamawiającego. Niedokonanie podziału zamówienia podyktowane było zatem względami organizacyjnymi oraz samym charakterem przedmiotu zamówienia.
Brak podziału zamówienia na części nie narusza treści art. 16 ustawy, czyli nie zakłóca zasad konkurencyjności, poprzez ograniczenie możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszym podmiotom, w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom oraz równego traktowania wykonawców.
6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych
7. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 441 ust. 1 ustawy.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79100000-5 - Usługi prawnicze

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Tak

4.2.12.) Opis wznowienia

2) Zamawiający przewiduje możliwość wznowienia jednorazowego maksymalnie na okres 36 miesięcy lub 3 wznowień 12 miesięcznych. Przed upływem terminu realizacji zakresu podstawowego, Zamawiający może skorzystać ze wznowienia na okres 36 miesięcy lub z pierwszego 12 - miesięcznego wznowienia, a następnie przed jego upływem z drugiego wznowienia, a przed upływem drugiego z kolejnego 12 - miesięcznego wznowienia.
Wznowienie polega na realizacji tego samego rodzaju usług zgodnie z niniejszym opisem przedmiotu zamówienia oraz zapisami projektu umowy.
3) Spełnieniem warunku wznowienia jest, gdy żadna ze Stron, na co najmniej 3 miesiące przed końcem obowiązywania Umowy nie złoży w formie pisemnej/w postaci elektronicznej oświadczenia o rezygnacji z dalszej realizacji Umowy. Za zgodą Stron, 3- miesięczny okres, o którym mowa w zdaniu pierwszym może ulec skróceniu, jednak nie może być krótszy niż miesiąc przed upływem terminu obowiązywania Umowy.
4) Podejmując decyzję o wznowieniu zamówienia – Zamawiający będzie kierował się w szczególności dokonaną oceną sposobu realizacji zamówienia, a także wysokością przyznanych na dany rok środków finansowych. Naliczenie kar umownych w wysokości przekraczającej 5 % wartości zamówienia lub co najmniej 3 krotne naliczenie kar umownych oznacza ocenę negatywną skutkującą brakiem możliwości wznowienia zamówienia.
5) Wznowienie zamówienia nie skutkuje zmianą obowiązków stron wynikających z zawartej umowy.
6) Wszystkie postanowienia zawartej umowy mają zastosowanie również do zamówienia wznawianego.

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Ocenie będą podlegać wyłącznie oferty nie podlegające odrzuceniu. 5. Punkty będą liczone z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Najwyższa liczba punktów wyznaczy najkorzystniejszą ofertę.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 95

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie osób, które zostaną skierowane przez wykonawcę do realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 5

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1) uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się:
a) osoby fizyczne posiadające uprawnienia do świadczenia pomocy prawnej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych (Dz. U. z 2024 r. poz. 499 z późn. zm.), albo ustawy z dnia 26 maja 1982 r. – Prawo o adwokaturze (Dz. U. 2024, poz. 1564 z późn. zm.) tj. posiadają tytuł zawodowy radcy prawnego albo adwokata,
b) spółki o których mowa w art. 8 ust.1 ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych (Dz. U. z 2024 r. poz. 499 z późn. zm.) tj. spółki cywilne, jawne, partnerskie lub komandytowe, przy czym wspólnikami w spółkach cywilnej, jawnej i partnerskiej oraz komplementariuszami w spółce komandytowej mogą być wyłącznie radcowie prawni lub radcowie prawni i adwokaci, a także prawnicy zagraniczni wykonujący stałą praktykę na podstawie ustawy z dnia 5 lipca 2002 r. o świadczeniu przez prawników zagranicznych pomocy prawnej w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. 2020, poz. 823 , z 2015 r. poz. 1311 oraz z 2026 poz. 166), a wyłącznym przedmiotem działalności takich spółek jest świadczenie pomocy prawnej,
c) zespoły adwokackie i spółki wskazane w art. 4 a ustawy z dnia 26 maja 1982 r. Prawo o adwokaturze (Dz. U. 2024, poz.1564 z późn. zm.) tj. spółki cywilne, jawne, partnerskie lub komandytowe przy czym wspólnikami w spółkach cywilnej, jawnej i partnerskiej oraz komplementariuszami w spółce komandytowej mogą być wyłącznie adwokaci lub adwokaci i radcowie prawni, a także prawnicy zagraniczni wykonujący stałą praktykę na podstawie ustawy z dnia 5 lipca 2002 r. o świadczeniu przez prawników zagranicznych pomocy prawnej w Rzeczypospolitej Polskiej (t.j. Dz. U. 2020 poz. 823, z 2015 r. poz. 1311 oraz z 2026 poz. 166) a wyłącznym przedmiotem działalności takich spółek jest świadczenie pomocy prawnej,
d) prawnicy zagraniczni posiadający uprawnienia do świadczenia pomocy prawnej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 5 lipca 2002r. o świadczeniu przez prawników zagranicznych pomocy prawnej w Rzeczypospolitej Polskiej (t.j. Dz. U. 2020 poz. 823, z 2015 r. poz. 1311 oraz z 2026 poz. 166).

2) zdolność techniczna lub zawodowa:
a) o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy dysponują co najmniej:
2 osobami posiadającymi uprawnienia radcy prawnego/adwokata, posiadającymi tytuł zawodowy radcy prawnego/adwokata lub osobami posiadającymi prawo do świadczenia pomocy prawnej na terenie Rzeczpospolitej Polskiej zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 5 lipca 2002 r. o świadczeniu przez prawników zagranicznych pomocy prawnej w Rzeczpospolitej Polskiej (Dz. U. 2020 r., poz. 823, Dz. U. z 2015 r., poz. 1311 oraz Dz. U. z 2026 r., poz. 166), które posiadają co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe/ilość lat doświadczenia zawodowego w każdym z nw. obszarów:
- w obsłudze jednostek sektora finansów publicznych,
- w obszarze zamówień publicznych realizowanych wg ustawy Prawo zamówień publicznych,
- w obszarze gospodarki nieruchomościami.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: nie dotyczy

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: - dokument potwierdzający status członka (osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia) danej organizacji, tj. aktualny wpis na listę radców prawnych lub listę adwokatów, prowadzoną przez np.: Okręgową Izbę Radców Prawnych/ Okręgową Radę Adwokacką

- wykaz osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia wg. załącznika nr 8 do SWZ.
Szczegółowy zakres wymagań zawarty został w Rozdziale XIV SWZ: „Informacja o warunkach udziału w postępowaniu”.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

nie dotyczy

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Do oferty należy dołączyć:
1) Pełnomocnictwo upoważniające do podpisania oferty, o ile ofertę podpisuje pełnomocnik;
2) Pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – jeżeli dotyczy;
3) Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. W przy¬padku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie to składa każdy z Wykonawców.
4) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, podpisane (jednym z podpisów, o których mowa w ust. 3 niniejszego rozdziału) oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4, z którego wynika, które usługi wykonują poszczególni Wykonawcy zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ
5) Inne
• Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby na podstawie art. 118 ustawy potwierdzające brak podstawy wykluczenia (w związku z artykułem 119 ustawy) wraz ze zobowiązaniem tego podmiotu do oddania do dyspozycji wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia- zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
6) Uzasadnienie dotyczące tajemnicy przedsiębiorstwa – jeżeli dotyczy.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy składają:
1) Pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – jeżeli dotyczy;
2) Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie to składa każdy z Wykonawców.
3) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, podpisane (jednym z podpisów, o których mowa w ust. 3 niniejszego rozdziału) oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4, z którego wynika, które usługi wykonują poszczególni Wykonawcy zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

zgodnie z zapisami projektu umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://amw.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-13

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.09.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.7
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79100000-5 - Usługi prawnicze
79100000-5 (Usługi prawnicze)

Okres realizacji

12 miesiące