Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Obsługa serwisowa sprzętu i aparatury medycznej Aesculap Chifa oraz B.Braun będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. - 37/TP/2024
Zamawiający
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
Słupsk, Pomorskie
NIP: 8393179849
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Aesculap Chifa Sp. z o.o | Nowy Tomyśl | 788-00-08-829 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aesculap Chifa Sp. z o.o (Nowy Tomyśl) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 53 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50421000-2)
Najniższa cena
0 PLN
Średnia cena
35 213 PLN
Najwyższa cena
484 488 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ SP. Z O.O. SŁUPSK | 14 | 5 024 PLN | 40 910 PLN |
| MEDILAND GRAŻYNA WYKLAND GDAŃSK | 9 | 6 386 PLN | 78 494 PLN |
| Medikol Systems Sp. z o.o. Poznań | 3 | 50 513 PLN | 151 539 PLN |
| SK-MED. SYSTEMS SP. Z O.O. POZNAŃ | 3 | 17 867 PLN | 79 812 PLN |
| Kosmed Sp. z o.o. Kielce | 3 | 19 766 PLN | 59 299 PLN |
| GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 484 488 PLN | 484 488 PLN |
| Philips Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 36 848 PLN | 73 696 PLN |
| OCEAN-TECH Sp. z o.o. Chwaszczyno | 2 | - | - |
| ARTHREX POLSKA SP. Z O.O. WARSZAWA | 2 | 10 844 PLN | 17 280 PLN |
| ANMEDIQ SP. Z O.O. WOLA MROKOWSKA | 2 | 12 906 PLN | 14 472 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Obsługa serwisowa sprzętu i aparatury medycznej Aesculap Chifa oraz B.Braun będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. - 37/TP/2024
2026-08-19 07:41:38Z
świadczenie usług dotyczących okresowych przeglądów, konserwacji i serwisowania oraz napraw awaryjnych urządzeń medycznych zainstalowanych w obiektach PCR Sopot, w podziale na 15 pakietów
2026-08-06 08:01:59Z
świadczenie usług dotyczących okresowych przeglądów, konserwacji i serwisowania oraz napraw awaryjnych urządzeń medycznych zainstalowanych w obiektach PCR Sopot, w podziale na 15 pakietów
2026-08-06 08:01:59Z
świadczenie usług dotyczących okresowych przeglądów, konserwacji i serwisowania oraz napraw awaryjnych urządzeń medycznych zainstalowanych w obiektach PCR Sopot, w podziale na 15 pakietów
2026-08-06 08:01:59Z
świadczenie usług dotyczących okresowych przeglądów, konserwacji i serwisowania oraz napraw awaryjnych urządzeń medycznych zainstalowanych w obiektach PCR Sopot, w podziale na 15 pakietów
2026-08-06 08:01:59Z
świadczenie usług dotyczących okresowych przeglądów, konserwacji i serwisowania oraz napraw awaryjnych urządzeń medycznych zainstalowanych w obiektach PCR Sopot, w podziale na 15 pakietów
2026-08-06 08:01:59Z
świadczenie usług dotyczących okresowych przeglądów, konserwacji i serwisowania oraz napraw awaryjnych urządzeń medycznych zainstalowanych w obiektach PCR Sopot, w podziale na 15 pakietów
2026-08-06 08:01:59Z
świadczenie usług dotyczących okresowych przeglądów, konserwacji i serwisowania oraz napraw awaryjnych urządzeń medycznych zainstalowanych w obiektach PCR Sopot, w podziale na 15 pakietów
2026-08-06 08:01:59Z
świadczenie usług dotyczących okresowych przeglądów, konserwacji i serwisowania oraz napraw awaryjnych urządzeń medycznych zainstalowanych w obiektach PCR Sopot, w podziale na 15 pakietów
2026-08-06 08:01:59Z
świadczenie usług dotyczących okresowych przeglądów, konserwacji i serwisowania oraz napraw awaryjnych urządzeń medycznych zainstalowanych w obiektach PCR Sopot, w podziale na 15 pakietów
2026-08-06 08:01:59Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397316 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Obsługa serwisowa sprzętu i aparatury medycznej Aesculap Chifa oraz B.Braun będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. - 37/TP/2024
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770901511
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Hubalczyków 1
1.4.2.) Miejscowość: Słupsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpital.slupsk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.slupsk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4a761b8-f597-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397316
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00276569
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Obsługa serwisowa sprzętu i aparatury medycznej Aesculap Chifa oraz B.Braun będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. - 37/TP/2024
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa sprzętu i aparatury medycznej Aesculap Chifa oraz B.Braun będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. w asortymencie
i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres wymaganych czynności serwisowych określa Część III SWZ ( Opis przedmiotu zamówienia) oraz Załącznik II SWZ – Wzór umowy. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
3.9.) Główny kod CPV: 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Aesculap Chifa Sp. z o.o
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 788-00-08-829
4.3.3.) Ulica: Tysiąclecia
4.3.4.) Miejscowość: Nowy Tomyśl
4.3.5.) Kod pocztowy: 64-300
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 130291,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00317558/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 127815,84 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE