Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Obsługa techniczna wind oraz platform dla osób niepełnosprawnych zlokalizowanych w Oddziale Terenowym Dolnośląskim

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00386540

Zamawiający

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5262675121

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

31-574 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Orona Sp. z o.o. Kraków 9451340487

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Orona Sp. z o.o. (Kraków) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 113 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50000000-5)

Najniższa cena

51 PLN

Średnia cena

124 943 PLN

Najwyższa cena

972 552 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Andrzej Raźniak Handel-Usługi Ciechanowiec 5 31 447 PLN 209 636 PLN
Cezbud Instalatorstwo Sanitarno-Budowlane Cezary Kijewski Warszawa 3 51 PLN -
"SCHINDLER POLSKA" Sp. z o. o. Warszawa 3 19 188 PLN 57 564 PLN
PGD RG MOTORS Sp.z o.o. Warszawa 2 52 000 PLN 104 000 PLN
Drev-Zone Konrad Pakuła Jacnia 129 B 2 - 233 900 PLN
ABAKO Tomasz Szczypiński Szyszki 2 265 616 PLN 531 232 PLN
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Epic" Karolina Jankowska-Okonek Bydgoszcz 2 257 094 PLN 257 094 PLN
"BURAS" - Firma Usługowo - Handlowa Arkadiusz Grotkowski Łochów 2 55 719 PLN 111 438 PLN
MD-GROUP Sp. z o.o., Warszawa 2 137 268 PLN 274 536 PLN
ZEC SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WROCŁAW 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Wykonanie prac związanych z konserwacją fontann, sieci zraszających, sieci kroplujących, pomp zdrojowych, hydrantu, przepompowni wód deszczowych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych

AQUALINE KAROL JASIŃSKI, PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI S.C. 269 990 PLN

2026-08-27 08:53:35Z

Okresowa kontrola techniczna budynków Instytutu Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Inżynieria Mariusz Przybyłowski 25 830 PLN

2026-08-18 08:38:48Z

Świadczenie usług serwisowych oraz przeglądu rocznego układów analitycznych: GC/MS, GC/NPD/MS i GC/MS/MS dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego w Warszawie

ALTIUM International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 209 100 PLN

2026-08-17 07:47:15Z

Świadczenie drobnych, codziennych usług konserwacyjnych na terenie budynku Ministerstwa Edukacji Narodowej

TRONIX s.c. Rafał Sowiński, Krystyna Sowińska -

2026-08-13 07:41:43Z

Obsługa techniczna wind oraz platform dla osób niepełnosprawnych zlokalizowanych w Oddziale Terenowym Dolnośląskim

Orona Sp. z o.o. -

2026-08-11 08:18:46Z

Usługa konserwacji dźwigów (3 szt.) zainstalowanych w Budynku Biurowym, Budynku OW oraz Przychodni "Perełka".

Otis Sp. z o.o. 27 177 PLN

2026-08-03 12:14:08Z

Wykonanie okresowej 5-letniej kontroli stanu technicznego instalacji elektrycznej i odgromowej w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.

Grafiko Sp. z o.o. 61 768 PLN

2026-08-03 09:33:07Z

KONSERWACJA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI WRAZ Z SERWISEM URZĄDZEŃ I INSTALACJI ORAZ DOSTAWĄ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DLA OBIEKTÓW URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO

MD-GROUP Sp. z o.o., 183 024 PLN

2026-07-28 08:51:47Z

KONSERWACJA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI WRAZ Z SERWISEM URZĄDZEŃ I INSTALACJI ORAZ DOSTAWĄ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DLA OBIEKTÓW URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO

MD-GROUP Sp. z o.o., 91 512 PLN

2026-07-28 08:51:47Z

KONSERWACJA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI WRAZ Z SERWISEM URZĄDZEŃ I INSTALACJI ORAZ DOSTAWĄ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DLA OBIEKTÓW URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO

MD-GROUP Sp. z o.o., 89 667 PLN

2026-07-28 08:51:47Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 4 551 PLN Średnia: 207 994 PLN Max: 1 014 935 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Obsługa techniczna wind oraz platform dla osób niepełnosprawnych zlokalizowanych w Oddziale Terenowym Dolnośląskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015296322

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Zielone Zacisze 11B

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 03-294

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.) Numer telefonu: 22 3794545

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@amwkwatera.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amwkwatera.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cebd928c-31fa-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386540

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00380668

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Obsługa techniczna wind oraz platform dla osób niepełnosprawnych zlokalizowanych w Oddziale Terenowym Dolnośląskim

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa techniczna wind oraz platform dla osób niepełnosprawnych zlokalizowanych w Oddziale Terenowym Dolnośląskim.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-26

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Orona Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9451340487

4.3.3.) Ulica: ul. Ciepłownicza 28

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 31-574

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 25920,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00432983/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 25920,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
11.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 50000000-5
50000000-5 (Usługi naprawcze i konserwacyjne) 50750000-7 (Usługi w zakresie konserwacji wind) 50531400-0 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów)