Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 97 150 PLN
Ocena medyczna skierowań na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację uzdrowiskową
Numer referencyjny: NFZ07-WAG-DAGZ.251.2.2026
Zamawiający
Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą w Warszawie
Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 1070001057
REGON: 01581798500089
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| - | ||
| - | ||
| Alicja Grządka-Kiedrowska USŁUGI LEKARSKIE ALICJA GRZĄDKA-KIEDROWSKA | Warszawa | REGON 015656393 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | - | Unieważniono | - | - |
| Powód unieważnienia: art. 255 pkt 1 ustawy | ||||
| 2 | - | Unieważniono | - | - |
| Powód unieważnienia: art. 255 pkt 3 ustawy | ||||
| 3 | Alicja Grządka-Kiedrowska USŁUGI LEKARSKIE ALICJA GRZĄDKA-KIEDROWSKA (Warszawa) | Umowa podpisana | 97 150 PLN | 97 150 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 31 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85120000-6 - Usługi medyczne i podobne)
Najniższa cena
153 PLN
Średnia cena
246 426 PLN
Najwyższa cena
2 174 550 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| POLMED S.A. Starogard Gdański | 7 | - | - |
| Fundacja Prometeusz Szkolenie i Ratownictwo Warszawa | 5 | 123 433 PLN | 617 164 PLN |
| PRAKTYKA LEKARSKA LEK. GRZEGORZ NIEMIEC Konstancin-Jeziorna | 3 | 119 564 PLN | 358 691 PLN |
| Alicja Grządka-Kiedrowska USŁUGI LEKARSKIE ALICJA GRZĄDKA-KIEDROWSKA Warszawa | 2 | 109 370 PLN | 218 740 PLN |
| CENTERMED WARSZAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | 2 174 550 PLN | 2 174 550 PLN |
| Świat Zdrowia Operator Medyczny Sp. z.o.o. Toruń | 2 | - | - |
| FALCK MEDYCYNA Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 62 508 PLN | 62 508 PLN |
| CENTRUM MEDYCZNE ENEL-MED S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| Centrum Medyczne ENEL-MED S.A Warszawa | 1 | - | - |
| Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Ocena medyczna skierowań na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację uzdrowiskową
2026-09-03 12:52:24Z
Ocena medyczna skierowań na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację uzdrowiskową
2026-09-03 12:52:24Z
Świadczenie usługi opieki medycznej w ramach medycyny pracy oraz kompleksowej opieki medycznej dla uprawnionych pracowników oraz ich członków rodzin MPRI Sp. z o.o.
2026-09-02 09:19:03Z
Usługa kompleksowej opieki medycznej dla pracowników Centrali IPN i Oddziału IPN w Warszawie oraz członków ich rodzin. BAG-46/25
2026-08-31 06:40:21Z
„Usługa kompleksowej opieki medycznej dla pracowników Centrali IPN i Oddziału IPN w Warszawie oraz członków ich rodzin” BAG-34/26
2026-07-09 07:10:24Z
Ocena medyczna skierowań na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację uzdrowiskową
2026-06-10 09:58:47Z
Świadczenie usługi zabezpieczenia medycznego dla obiektów Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
2026-06-09 06:46:36Z
Świadczenie usługi zabezpieczenia medycznego dla obiektów Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
2026-06-09 06:46:36Z
Świadczenie usługi zabezpieczenia medycznego dla obiektów Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
2026-06-09 06:46:36Z
Świadczenie usługi zabezpieczenia medycznego dla obiektów Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
2026-06-09 06:46:36Z
Cała Polska — 66 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00217443 z dnia 2026-04-27 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Ocena medyczna skierowań na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację uzdrowiskową
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01581798500089
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-613
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nfz-warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nfz-warszawa.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Narodowy Fundusz Zdrowia
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ocena medyczna skierowań na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację uzdrowiskową
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-089d739a-6182-475d-b9b8-c7e5816983a6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00217443
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
www.nfz-warszawa.ezamawiajacy.pl3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: www.nfz-warszawa.ezamawiajacy.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu Platformy Zakupowej https://nfz-warszawa.ezamawiajacy.pl
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Tak
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Nie
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: NFZ07-WAG-DAGZ.251.2.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.5.) Wartość zamówienia: 296747,97 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 3
4.1.10.) Ofertę można składać na jedną część
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Tak
4.1.12.) Maksymalna liczba części, jaka może zostać udzielona jednemu wykonawcy: 1
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ocena medyczna skierowań na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację uzdrowiskową w ilości 12 159 szt.
Opis przedmiotu zamówienia (Załączniki Nr 1 do SWZ).
Szczegółowy zakres praw i obowiązków związanych z realizacją przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik Nr 2 do SWZ.
4.2.5.) Wartość części: 98915,99 PLN
4.2.6.) Główny kod CPV: 85120000-6 - Usługi medyczne i podobne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Za najkorzystniejszą ofertę zostanie uznana oferta przedstawiająca najniższą cenę brutto za realizacje zamówienia
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ocena medyczna skierowań na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację uzdrowiskową w ilości 12 159 szt.
Opis przedmiotu zamówienia (Załączniki Nr 1 do SWZ).
Szczegółowy zakres praw i obowiązków związanych z realizacją przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik Nr 2 do SWZ.
4.2.5.) Wartość części: 98915,99 PLN
4.2.6.) Główny kod CPV: 85120000-6 - Usługi medyczne i podobne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Za najkorzystniejszą ofertę zostanie uznana oferta przedstawiająca najniższą cenę brutto za realizacje zamówienia
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ocena medyczna skierowań na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację uzdrowiskową w ilości 12 159 szt.
Opis przedmiotu zamówienia (Załączniki Nr 1 do SWZ).
Szczegółowy zakres praw i obowiązków związanych z realizacją przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik Nr 2 do SWZ.
4.2.5.) Wartość części: 98915,99
4.2.6.) Główny kod CPV: 85120000-6 - Usługi medyczne i podobne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Za najkorzystniejszą ofertę zostanie uznana oferta przedstawiająca najniższą cenę brutto za realizacje zamówienia
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:1) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy,
2) spełniają warunki udziału w postepowaniu, o których mowa w art. 112 ust. 2 ustawy dotyczące:
a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie opisuje, nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie,
b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie opisuje, nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie,
c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie opisuje, nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie,
d) zdolności technicznej lub zawodowej - określenie warunku:
- Zamawiający uzna warunek zdolności zawodowej za spełniony, jeżeli Wykonawca posiada zdolności zawodowe:
1) dysponuje osobami, które zostaną skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług,
2) dysponuje osobami, które zostaną skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, posiadające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe:
a) dyplom lekarza medycyny;
b) prawo wykonywania zawodu lekarza;
c) tytuł specjalisty w dziedzinie balneologii i medycyny fizykalnej lub rehabilitacji medycznej, lub lekarz specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych lub medycyny rodzinnej po ukończonym kursie z zakresu podstaw balneologii, lub lekarz specjalista w dziedzinie reumatologii lub ortopedii po ukończonym kursie z zakresu podstaw balneologii.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu:
2.1. wykaz osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami zgodnie z załącznikiem Nr 8 do SWZ;
2.2. oświadczenie, że osoby, które zostaną skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, posiadają wykształcenie i kwalifikacje zawodowe niezbędne do realizacji zamówienia:
2.4.1. dyplom lekarza medycyny;
2.4.2. prawo wykonywania zawodu lekarza;
2.4.3. tytuł specjalisty w dziedzinie balneologii i medycyny fizykalnej lub rehabilitacji medycznej lub lekarza specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych lub medycyny rodzinnej po ukończonym kursie z zakresu podstaw balneologii, lub lekarza specjalisty w dziedzinie reumatologii lub ortopedii po ukończonym kursie z zakresu podstaw balneologii
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Do elektronicznej oferty należy załączyć następujące dokumenty i oświadczenia:1) wypełniony formularz ofertowy (sporządzony zgodnie z załącznikiem Nr 3 do Specyfikacji), w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym;
2) oświadczenie Wykonawcy /wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie/podmiotów udostępniających zasoby) o niepodleganiu wykluczeniu (sporządzone zgodnie z załącznikiem Nr 4 do Specyfikacji), w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym;
3) oświadczenie Wykonawcy (wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie/ podmiotów udostępniających zasoby) o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (sporządzone zgodnie z załącznikiem Nr 5 do Specyfikacji), w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym;
4) pełnomocnictwo osoby lub osób upoważniające do złożenia oferty (o ile ofertę składa pełnomocnik);
5) pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia);
6) wykazanie, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa (o ile dotyczy), w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym;
7) zobowiązanie podmiotu do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia (o ile dotyczy) (sporządzone zgodnie z załącznikiem Nr 6 do Specyfikacji) w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym,
8) oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składane na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. ustawy Pzp (sporządzone zgodnie z załącznikiem Nr 7 do Specyfikacji), w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym;
9) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru - składaną w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy (lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielnie zamówienia lub podmiotu udostępniającego zasoby) jest umocowana do jego reprezentowania, przy czym Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał w ofercie dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. Jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie
wynika z ww. dokumentów, Wykonawca obowiązany jest złożyć pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub podmiotu udostępniającego zasoby.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.2. W przypadku, o którym mowa w pkt 1, wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być załączone do oferty.
3. Zamawiający nie może wymagać od wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiadania określonej formy prawnej w celu złożenia oferty.
4. W odniesieniu do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zamawiający może określić wymagania związane z realizacją zamówienia w inny sposób niż w odniesieniu do pojedynczych wykonawców, jeżeli jest to uzasadnione charakterem zamówienia i proporcjonalne do jego przedmiotu.
5. Przepisy dotyczące wykonawcy stosuje się odpowiednio do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
6. Jeżeli została wybrana oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych wykonawców.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Na podstawie art. 436 pkt 4 lit b ustawy oraz 439 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy w przypadkach i na warunkach określonych w § 14 projektowanych postanowień umowy - załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia do umowy zmiany terminu wykonania przedmiotu umowy i zasad ustalania wynagrodzenia w przypadku:1) zaistnienia obiektywnych przeszkód technicznych lub innych okoliczności i zdarzeń uniemożliwiających realizację umowy w wyznaczonym terminie, na które strony nie miały wpływu i których nie mogły przewidzieć w chwili zawierania umowy - termin wykonania przedmiotu umowy przedłużony zostanie o czas trwania okoliczności uniemożliwiających wykonywanie przedmiotu umowy, o których mowa powyżej i - jeśli dotyczy – o czas niezbędny do usunięcia przeszkody uniemożliwiającej wykonanie przedmiotu umowy w związku z okolicznościami, o których mowa powyżej,
2) w przypadku niemożności wykonywania przedmiotu umowy w razie zaistnienia okoliczności nadzwyczajnych, np. działań wojennych, aktów terroryzmu, rewolucji, przewrotu wojskowego lub cywilnego, wojny domowej, skażeń radioaktywnych, termin wykonania przedmiotu umowy przedłużony zostanie o czas trwania okoliczności nadzwyczajnych uniemożliwiających wykonanie przedmiotu umowy i - jeśli dotyczy – o czas niezbędny do usunięcia przeszkody uniemożliwiającej wykonanie przedmiotu umowy, powstałej w związku z okolicznościami nadzwyczajnymi, o których mowa powyżej,
3) w przypadku niemożności wykonywania przedmiotu umowy w związku z zaistnieniem/istnieniem epidemii/pandemii, klęski żywiołowej, jak huragany, powodzie, trzęsienie ziemi, bunty, niepokoje, strajki - termin wykonania przedmiotu umowy przedłużony zostanie o czas trwania okoliczności uniemożliwiających wykonywanie przedmiotu umowy, o których mowa
powyżej i - jeśli dotyczy – o czas niezbędny do usunięcia przeszkody uniemożliwiającej wykonanie przedmiotu umowy w związku z okolicznościami, o których mowa powyżej
- przy czym Wykonawcy nie przysługuje wynagrodzenie za czas, w którym usługi nie były świadczone z powodu wystąpienia okoliczności, o których mowa w pkt. 1-3.
Wszelkie zmiany umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności z zastrzeżeniem § 14 ust. 2.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-05-06 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę przy użyciu Platformy Zakupowej zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na Platformie Zakupowej
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-05-06 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-06-04
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.04.2026
- Termin składania ofert
- 06.05.2026 08:00
- Wartość umowy
- 97 150 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.11
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
18 miesiące