Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Ochrona fizyczna osób i mienia Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00162930

Zamawiający

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

NIP: 7392954843

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
EFEKT-WARMA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-274), ul. Szewczenki 7 Olsztyn 7743202503

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 EFEKT-WARMA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-274), ul. Szewczenki 7 (Olsztyn) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Warmińsko-mazurskie — na podstawie 38 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79710000-4)

Najniższa cena

9 576 PLN

Średnia cena

665 687 PLN

Najwyższa cena

3 106 779 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Agencja Ochrony Osób i Mienia DOGMAT Sp. z o. o. (Agencja Ochrony Osób i Mienia DOGMAT Sp. z o. o.) Warszawa 4 242 715 PLN 485 431 PLN
ATUT Agencja Ochrony Osób i Mienia Krzysztof Lenkiewicz Olsztyn 3 48 432 PLN 96 864 PLN
Agencja Ochrony Osób i Mienia DOGMAT Sp. z o.o. Warszawa 2 1 163 444 PLN 2 326 888 PLN
Efekt Warma Dozór Sp. z o.o. Olsztyn 2 607 522 PLN 607 522 PLN
EFEKT-WARMA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-274), ul. Szewczenki 7 Olsztyn 2 - -
JUPI GREEN ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Elbląg 2 756 302 PLN 756 302 PLN
Lider Konsorcjum: “STEKOP” S.A. ul. Mołdawska 9, 02-127 Warszawa , Partner: “STEKOP-OCHRONA” Sp. z o.o ul. Mołdawska 9, 02-127 Warszawa Warszawa 1 444 137 PLN 444 137 PLN
Solid Security Sp. z.o.o. – Lider Konsorcjum Warszawa 1 - -
GS5 Spółka z o.o. Warszawa 1 - -
BIURO OCHRONY "POSEJDON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Białystok 1 771 188 PLN 771 188 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Ochrona fizyczna osób i mienia Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

EFEKT-WARMA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-274), ul. Szewczenki 7 -

2026-08-19 07:56:03Z

Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektów i mienia na rzecz Szpitala w Ostródzie S.A.

Agencja Ochrony Osób i Mienia DOGMAT Sp.z o. o. 566 602 PLN

2026-08-10 09:14:53Z

Ochrona fizyczna osób i mienia Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

b. EFEKT WAR-MA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-274), ul. Szewczenki 7 – Lider konsorcjum "ATUT" Agencja Ochrony Osób i Mienia – Krzysztof Lenkiewicz z siedzibą w Olsztynie (10-547), ul. Kajki 10/12a – Uczestnik 1 031 875 PLN

2026-08-07 08:33:29Z

OG.261.2.2026 „Ochrona fizyczna osób i mienia w budynkach Sądu Okręgowego w Elblągu, w budynku Sądu Rejonowego w Działdowie i w Nowym Mieście Lubawskim ” – 2026/2028 – na 24 m.

Agencja Ochrony Osób i Mienia DOGMAT Spólka z o.o. 3 106 779 PLN

2026-07-27 15:41:30Z

Świadczenie usług dozoru oraz ochrony osób i mienia

BIURO OCHRONY "POSEJDON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 771 188 PLN

2026-07-22 08:14:30Z

Ochrona osób i mienia w obiektach ZUS/Elbląg

Solid Security Spółka z o.o. -

2026-07-20 07:56:54Z

" Ochrona obiektów Szpitala Powiatowego w Kętrzynie"

Lider Konsorcjum: “STEKOP” S.A. ul. Mołdawska 9, 02-127 Warszawa , Partner: “STEKOP-OCHRONA” Sp. z o.o ul. Mołdawska 9, 02-127 Warszawa 444 137 PLN

2026-07-08 07:34:21Z

2026 1.3.2 Świadczenie usługi ochrony osób i mienia podczas imprez kulturalnych MOK w 2026

JKM-POLSKA Sp. z o.o. 154 008 PLN

2026-06-19 15:12:26Z

Świadczenie usług ochrony obiektów SK MSWiA z W-M CO w Olsztynie

Efekt Warma Dozór sp. z o.o. 361 620 PLN

2026-06-16 07:31:53Z

Ochrona fizyczna mienia na bazie ZPUH LP Olsztyn

Efekt Warma Dozór Sp. z o.o -

2026-05-21 10:32:02Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 41 PLN Średnia: 817 544 PLN Max: 4 314 055 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zmianie umowy
Usługi
Ochrona fizyczna osób i mienia Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie

1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295580

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Żołnierska 18a

1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 10-561

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wssd.olsztyn.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wssd.olsztyn.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:

Umowy

2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9023a2cf-a46d-484a-a7ae-47447d974d54

2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00162930

2.4.) Wersja ogłoszenia: 01

2.5.) Data ogłoszenia: 2026-03-19

SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA

3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00497086

3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Ochrona fizyczna osób i mienia Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie realizowana w formie bezpośredniej ochrony fizycznej
z jednoczesnym zabezpieczeniem technicznym.

3.8.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

3.9.) Dodatkowy kod CPV:

79711000-1 - Usługi nadzoru przy użyciu alarmu

SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ

4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2024-10-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:

22 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EFEKT-WARMA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-274), ul. Szewczenki 7

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "ATUT" Agencja Ochrony Osób i Mienia – Krzysztof Lenkiewicz z siedzibą w Olsztynie (10-547), ul. Kajki 10/12a

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7743202503

4.3.4.) Miejscowość: Olsztyn

4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1052419,91 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2024/BZP 00523935/01

SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ

5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2025-12-29

5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:

1. W związku z obowiązywaniem od 01-01-2026r ustawowych stawek minimalnego wynagrodzenia z umów o pracę wynikające z Rozporządzenia RM z 15.09.2025r w spr. wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz minimalnej stawki godzinowej w 2026r (Dz. U. z 2024 r poz. 1773 ) Strony Umowy zgodnie postanawiają, iż na podstawie art. 455 ustawy PZP w związku z § 6 ust. 5a umowy ulega zmianie wynagrodzenie należne Wykonawcy za realizacje przedmiotu zamówienia o kwotę wartości godziny rozliczeniowej o 1,13 zł netto + należny podatek VAT.

5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:

2. Z tyt. określonego w ust. 1 od 01-01-2026r jako obowiązującą do rozliczeń za godzinę tytułem realizacji przedmiotu umowy zostaje kwota 1,13 zł netto + należny podatek VAT. Łącznie nowa stawka godzinowa wynosić będzie 34,46 zł netto + należny podatek VAT = 42,38 zł brutto.

5.5.) Wartość zmiany umowy

5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie

2026-03-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zmianie umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.03.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79710000-4
79710000-4 (Usługi ochroniarskie) 79711000-1 (Usługi nadzoru przy użyciu alarmu)