Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 - odzysk termiczny

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00228687

Zamawiający

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Krosno, Podkarpackie

NIP: 6840001341

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

00-120 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
PGE ENERGIA CIEPŁA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ ELEKTROCIEPŁOWNIA W RZESZOWIE Warszawa NIP: 6420000642

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 PGE ENERGIA CIEPŁA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ ELEKTROCIEPŁOWNIA W RZESZOWIE (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 9 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90513000-6)

Najniższa cena

599 270 PLN

Średnia cena

599 270 PLN

Najwyższa cena

599 270 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Zenon Haligowski Strzyżów 2 - -
Euro-Eko Sp. z o.o. Mielec 2 - -
EKOLINE Usługi Komunalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Orły 1 599 270 PLN 599 270 PLN
PGE ENERGIA CIEPŁA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ ELEKTROCIEPŁOWNIA W RZESZOWIE Warszawa 1 - -
Econ Trader Sp. z o.o. (Econ Trader Sp. z o.o.) Wojkowice 1 - -
PreZero Service Południe Sp. z o. o. Ruda Śląska 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

USŁUGA ODBIORU, TRANSPORTU I SKŁADOWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH NA WYSYPISKU, WYTWARZANYCH W PLACÓWKACH „CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O.

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Zenon Haligowski -

2026-07-29 09:11:09Z

USŁUGA ODBIORU, TRANSPORTU I SKŁADOWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH NA WYSYPISKU, WYTWARZANYCH W PLACÓWKACH „CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O.

EKOLINE Usługi Komunalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 599 270 PLN

2026-06-25 05:53:41Z

Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 - odzysk termiczny

PGE ENERGIA CIEPŁA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ ELEKTROCIEPŁOWNIA W RZESZOWIE -

2026-05-05 10:05:37Z

USŁUGA ODBIORU, TRANSPORTU I SKŁADOWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH NA WYSYPISKU, WYTWARZANYCH W PLACÓWKACH „CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O.

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Zenon Haligowski -

2026-04-24 11:09:24Z

Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12– frakcja wysokokaloryczna (preRDF) z odpadów wstępnie posegregowanych

Euro-Eko Sp. z o.o. -

2026-04-14 04:48:37Z

Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 - frakcja balastowa

PreZero Service Południe Sp. z o. o. -

2026-04-01 07:41:17Z

Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 (rozdrobnione wielkogabaryty)

Econ Trader Sp. z o.o. (Econ Trader Sp. z o.o.) -

2026-04-01 06:43:13Z

Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12– frakcja wysokokaloryczna (preRDF) z odpadów komunalnych zmieszanych

Euro-Eko Sp. z o.o. -

2026-03-30 07:17:07Z

Cała Polska — 57 przetargów

Min: 96 228 PLN Średnia: 298 810 PLN Max: 599 270 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 - odzysk termiczny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370374107

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Fredry 12

1.4.2.) Miejscowość: Krosno

1.4.3.) Kod pocztowy: 38-400

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.pachana@khk.krosno.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ekrosno.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5caa9eb5-d6f7-4120-a33b-c3e4abf66e6e

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00228687

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-05-05

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 - odzysk termiczny

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i przetwarzania odpadów w instalacji termicznego przetwarzania odpadów, sklasyfikowanych zgodnie z aktualnym katalogiem odpadów – pod kodem ex 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytworzonych w Instalacji komunalnej RCO Krosno o wartości szacowanej ciepła spalania 9-12 MJ/kg, w procesie mechanicznego przetwarzania odpadów wstępnie posegregowanych oraz niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych

3.9.) Główny kod CPV: 90513000-6 - Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2026-01-01 do 2026-03-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PGE ENERGIA CIEPŁA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ ELEKTROCIEPŁOWNIA W RZESZOWIE

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6420000642

4.3.3.) Ulica: Złota 59

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 00-120

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 2268000 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025-OJS246-00853423

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1950162,48 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Zgodnie z zawartą umową- paragraf 8, termin realizacji zamówienia wynosi od 01.01.2026 r, do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że w przypadku kiedy umowa nie zostanie zrealizowana w tym okresie, termin ten może zostać wydłużony do czasu zrealizowania całości przedmiotu zamówienia, jednak nie dłużej niż do 30.04.2026r. W niniejszym postępowaniu termin realizacji zgodnie z postanowieniami zawartej umowy został wydłużony do 30.04.2026 r.
2026-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
05.05.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 90513000-6
90513000-6 (Usługi obróbki i usuwania odpadów które nie są niebezpieczne)