Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Baligród”
Zamawiający
GMINA BALIGRÓD
Baligród, Podkarpackie
NIP: 6881244773
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Transprzęt sp. z o.o. sp.k | Zabłotce 51, | 6871964974 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Transprzęt sp. z o.o. sp.k (Zabłotce 51,) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 64 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90500000-2)
Najniższa cena
1 026 PLN
Średnia cena
317 691 PLN
Najwyższa cena
1 208 735 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| EKOSERVICE sp. z o.o. USŁUGI Sp. k. Rzeszów | 4 | 97 250 PLN | 388 999 PLN |
| METKOM Sp. z o.o. Pustynia | 3 | 78 844 PLN | 236 532 PLN |
| Transprzęt sp. z o.o. sp.k Zabłotce | 2 | 254 999 PLN | 254 999 PLN |
| Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Usługowe „CZA-TA” Niciak Spółka Jawna Piotrków Trybunalski | 2 | 826 477 PLN | 826 477 PLN |
| Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Strzyżów | 2 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe "Zagroda" Sp. z o.o. Strzyżów | 2 | 644 593 PLN | 644 593 PLN |
| REMONDIS Medison Rzeszów Sp. z o. o. Rzeszów | 2 | 24 273 PLN | 48 546 PLN |
| Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej-Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów | 2 | 775 649 PLN | - |
| PHU "Przyjazny Duch" Adam Kasper Tryńcza | 1 | 42 649 PLN | 42 649 PLN |
| Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości niezamieszkałych administrowanych przez Gminę Miejską Mielec
2026-08-24 10:12:22Z
Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Brzostek
2026-07-28 06:45:07Z
Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Brzostek
2026-07-27 09:20:34Z
Wywóz odpadów komunalnych z części służbowej Placówki Straży Granicznej w Horyńcu – Zdroju.
2026-07-21 09:20:41Z
„Ręczne sortowanie odpadów komunalnych na terenie Miejskiego Zakładu Komunalnego w Leżajsku”
2026-07-16 12:27:40Z
Wywóz odpadów komunalnych wraz z dzierżawą pojemników na odpady pozostałe po segregacji oraz odpady segregowane z części służbowej Placówki Straży Granicznej w Czarnej Górnej.
2026-07-15 13:08:12Z
„Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Baligród”
2026-07-10 11:26:11Z
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Wielopole Skrzyńskie oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
2026-07-08 12:10:26Z
Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Głogów Małopolski pochodzących z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne wraz z zagospodarowaniem odpadów.
2026-07-02 12:56:13Z
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych i zebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Frysztak w I połowie 2026 roku ”– usługi podobne
2026-07-02 06:21:51Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336792 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Baligród”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA BALIGRÓD
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440005
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Wolności 13
1.4.2.) Miejscowość: Baligród
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-606
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.4.7.) Numer telefonu: 13 468 40 77
1.4.8.) Numer faksu: 13 468 40 08
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@baligrod.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.baligrod.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b47471d-91eb-442b-8669-5f67d419f9f5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336792
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty 130 000 zł (art. 359 pkt 2 ustawy)
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00639840
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Baligród”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi polegającej na odbiorze odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Baligród o zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa krajowego oraz aktami prawa miejscowego.
3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-01-01 do 2025-12-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Transprzęt sp. z o.o. sp.k
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6871964974
4.3.4.) Miejscowość: Zabłotce 51,
4.3.5.) Kod pocztowy: 38-500
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1022544,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00104564/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1022544,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 10.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE