Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 07.09.2026 07:00 (3 dni)
Odbudowa rowu melioracyjnego wraz ze wzmocnieniem brzegów na terenie Beskidzkiego Zespołu Leczniczo-Rehabilitacyjnego Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu ul. Słoneczna 83
Numer referencyjny: 0006/ZP/TP/2026
Zamawiający
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
ul. Juliusza Ligonia 46
40-037 Katowice, Śląskie
NIP: 9542770064
REGON: 276254650
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Informacja dot. przetwarzania danych osobowych
Załącznik nr 11 do SWZ - Informacje dot. przetwarzania danych osob..docx
Formularz ofertowy
Załącznik nr 1 do SWZ- Formularz ofertowy.doc
Zagospodarowanie terenu
Załącznik nr 12 do SWZ - Zagospodarowanie terenu.pdf
wzór umowy
Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy 20.08.2026 r.docx
oświadczenie - warunki udziału
załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie art. 125 ust. 1 - warunki udziału.docx
wykaz pracowników Wykonawcy
Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz pracowników Wykonawcy.doc
Przedmiar robót
Załącznik nr 10 do SWZ - Przedmiar robót.pdf
SWZ
SWZ.pdf
ZWP-lista kontrolna
załącznik nr 9 do SWZ - ZWP_lista_kontrolna.xls
oświadczenie-podstawy wykluczenia
załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie art. 125 ust. 1 - podstawy wykluczenia.docx
zestawienie wykonanych zamówień
Załącznik nr 5 do SWZ - Zestawienie wykonanych zamówień.doc
Opis przedmiotu zamówienia
Załącznik nr 8 do SWZ - Opis przedmiotu zamowienia.docx
Istotne postanowienia gwarancji bankowej
Załącznik nr 7 do SWZ - istotne postanowienia gwarancji bankowej lub ubezpieczeniowej.doc
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)
Najniższa cena
13 227 PLN
Średnia cena
1 260 295 PLN
Najwyższa cena
10 971 600 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| STRABAG INFRASTRUKTURA POŁUDNIE SP. Z O.O. WROCŁAW | 2 | 4 218 284 PLN | 4 218 284 PLN |
| Firma A.S Michał Świderek Gliwice | 2 | 224 989 PLN | 224 989 PLN |
| Ficek Karol Ficner Jastrzębie Zdrój | 2 | 84 312 PLN | 168 625 PLN |
| KAMBERG Sp. z o.o. Częstochowa | 2 | 2 269 450 PLN | 4 538 900 PLN |
| DSC System sp. z o.o Kraków | 2 | - | - |
| Projektowanie Realizacja Doradztwo Marcin Lendzioszek Jankowice | 2 | 253 749 PLN | 253 749 PLN |
| FPHU Progress Marek Adamczyk Gliwice | 2 | - | - |
| Firma Instalacyjno-Budowlana Henryk Krzystek Sosnowiec | 2 | 62 955 PLN | 125 911 PLN |
| FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA "BUDMAR" NOWEK MARCIN Sosnowiec | 2 | 414 528 PLN | 829 055 PLN |
| Zakład Robót Komunalnych "BUD-KOM" sp. z o.o. sp.k. Czeladź | 2 | 155 595 PLN | 155 595 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 10 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 w Gliwicach ul. Ligonia 36 z wydzieleniem pomieszczeń na oddziały przedszkolne
2026-09-03 09:29:56Z
Przebudowa cel mieszkalnych z wydzieleniem kącików sanitarnych w pawilonie C Aresztu Śledczego w Katowicach II
2026-09-03 09:12:58Z
Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 10 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 w Gliwicach ul. Ligonia 36 z wydzieleniem pomieszczeń na oddziały przedszkolne - nadzór inwestorski
2026-09-03 08:44:01Z
Budowa drogi rowerowej na odcinku Chwostek – Hadra etap II – dokończenie realizacji zadania
2026-09-03 08:08:01Z
BO - L8/08/XII - Renowacja i remont nawierzchni ogólnodostępnych boisk przy Szkole Podstawowej nr 33 im. Stanisława Ligonia z Oddziałami Dwujęzycznymi w Katowicach, Osiedle Witosa
2026-09-03 07:13:06Z
Poprawa parametrów technicznych ul. Traugutta w Jastrzębiu-Zdroju
2026-09-03 07:01:19Z
Renowacja i przebudowa zabytkowego budynku przy ul Damrota 6 w Pilchowicach
2026-09-03 06:35:28Z
Remonty nawierzchni dróg zarządzanych przez Wójta Gminy Kozy oraz naprawa i montaż drogowych barier energochłonnych w 2026 r.”
2026-09-03 06:21:25Z
BO - L6/10/XII - "Brzechwolandia" - modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Brzechwy w Katowicach
2026-09-02 11:01:14Z
Posadowienie budynku kontenerowego wraz z przyłączeniem mediów na terenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Łaszczyka 18 w Bytomiu – edycja 2.
2026-09-02 10:41:03Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402103 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Odbudowa rowu melioracyjnego wraz ze wzmocnieniem brzegów na terenie Beskidzkiego Zespołu Leczniczo-Rehabilitacyjnego Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu ul. Słoneczna 83
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276254650
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Ligonia 46
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-037
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 32 77 40 691
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@slaskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaskie.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa rowu melioracyjnego wraz ze wzmocnieniem brzegów na terenie Beskidzkiego Zespołu Leczniczo-Rehabilitacyjnego Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu ul. Słoneczna 83
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2839ab76-5c35-4612-bb53-4ec76aa0d08c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402103
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034980/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.105 Odbudowa rowu melioracyjnego wraz ze wzmocnieniem brzegów na terenie Beskidzkiego Zespołu Leczniczo-Rehabilitacyjnego Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu ul. Słoneczna 83.
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2839ab76-5c35-4612-bb53-4ec76aa0d08c3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w niniejszym postępowaniu w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Szpitalem a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w treści SWZ, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj. środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2024 r. poz. 1513).
2. W korespondencji kierowanej do Szpitala Wykonawca winien posługiwać się numerem sprawy określonym w SWZ.
3. Zaszyfrowaną ofertę, przedmiotowe środki dowodowe, w tym oświadczenia, o których mowa w rozdziale VIII ust. 1 i 2, podmiotowe środki dowodowe oraz oświadczenia, o których mowa w art. 117 ust. 4, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust 3, pełnomocnictwa, sporządza się w postaci elektronicznej, w ogólnie dostępnych formatach danych, w szczególności w formatach .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt (preferowany i rekomendowany format .pdf ze względu na możliwości sprawdzenia złożonego podpisu elektronicznego, opatrzony podpisem zaufanym lub podpisem osobistym Wykonawcy.
4. Ofertę, a także oświadczenia, o których mowa w Rozdziale VIII ust. 1 SWZ oraz pełnomocnictwa do ofert składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym Wykonawcy poprzez platformę zakupową, pod rygorem odrzucenia (https://ezamowienia.gov.pl/). Wymaga się żeby katalog zawierający ofertę z wymaganymi dokumentami nie przekraczał pojemności 100 MB.
5. Zawiadomienia, oświadczenia, wnioski lub informacje Wykonawcy przekazują:
a) drogą elektroniczną: przetargi.bzlr@rehabilitacja-jaworze.com.pl;
b) e-Doręczenie: AE:PL-87599-34101-USAGW-16;
c) poprzez platformę zakupową, dostępną pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/.
6. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z Platformy Zakupowej dotyczące w szczególności logowania, pobrania dokumentacji, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu Platformy Zakupowej e-Zamówienia, znajdują się w zakładce Centrum pomocy – Instrukcje interaktywne – Oferty, wnioski i prace konkursowe na stronie internetowej pod adresem: https://media.ezamowienia.gov.pl/pod/2021/10/Oferty-5.1.pdf.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Załącznik nr 11 do SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: 0006/ZP/TP/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Odbudowa rowu melioracyjnego wraz ze wzmocnieniem brzegów na terenie Beskidzkiego Zespołu Leczniczo-Rehabilitacyjnego Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu
ul. Słoneczna 83
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
45232452-5 - Roboty odwadniające
45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
77312000-0 - Usługi usuwania chwastów
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zgodnie z rozdziałem XVIII SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny i kosztu
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.5.) Nazwa kryterium: Koszt
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1.Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.2.Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej: Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.
3.Sytuacji ekonomicznej lub finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia: Zamawiający uzna warunek za spełniony na
podstawie przedłożonego do oferty aktualnego na dzień składania ofert oświadczenia złożonego przez Wykonawcę zgodnie
z treścią załącznika nr 4 do SWZ oraz dokumentów określonych w rozdziale VIIA ppkt c) SWZ.
4.Zdolnościami technicznymi lub zawodowymi niezbędnymi do wykonania
zamówienia: Zamawiający uzna warunek za spełniony na podstawie przedłożonego do oferty aktualnego na dzień składania
ofert oświadczenia złożonego przez Wykonawcę zgodnie z treścią załącznika nr 4 do SWZ oraz dokumentów określonych w
rozdziale VIIA ppkt d) SWZ.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: zgodnie z Rozdziałem VIII ust. 3,8,9,10 treści SWZ
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: zgodnie z Rozdziałem VIII ust. 4,5,6,7 treści SWZ
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.2. Podmioty występujące wspólnie ponoszą solidarną odpowiedzialność za niewykonanie lub nienależyte wykonanie zamówienia.
3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenia składane na podstawie art. 273 ust.1 PZP, składa każdy z Wykonawców ubiegających się o zamówienie.
4. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, Oferta wspólna musi zostać przygotowana i złożona w następujący sposób:
a) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie ustanawiają i wskazują pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie niniejszego zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu o udzielenie niniejszego zamówienia i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Z chwilą ustanowienia pełnomocnika istnieje obowiązek
załączenia pełnomocnictwa;
b) oferta musi być podpisana w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub
podpisem osobistym, w taki sposób, by prawnie zobowiązywała wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie;
c) do oferty należy dołączyć oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika, które roboty budowlane wykonają poszczególni Wykonawcy;
d) wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem.
5. W przypadku wyboru oferty złożonej przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający żąda przed zawarciem umowy przedstawienia umowy regulującej współpracę tych Wykonawców. Umowa taka winna określać strony umowy, cel działania, sposób współdziałania, zakres prac przewidzianych do wykonania każdemu z
nich, solidarną odpowiedzialność za wykonanie zamówienia, oznaczenie czasu trwania konsorcjum (obejmującego czas realizacji przedmiotu zamówienia, gwarancji i rękojmi), wykluczenie możliwości wypowiedzenia umowy konsorcjum przez któregokolwiek z jego członków do czasu wykonania zamówienia.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Zmiana terminu, uprawniająca do zmiany harmonogramu, który wymaga akceptacji Zamawiającego nastąpi w wymienionych niżej okolicznościach;1) Zmiana terminu przewidzianego na zakończenie robót, tj.:
a) przestojów i opóźnień zawinionych przez Szpital Zamawiającego,
b) wystąpienia okoliczności, których strony umowy nie były w stanie przewidzieć, pomimo zachowania należytej staranności,
c) działaniem siły wyższej - rozumianej jako wystąpienie zdarzenia nadzwyczajnego, zewnętrznego, niemożliwego do przewidzenia i zapobieżenia, którego nie dało się uniknąć nawet przy zachowaniu najwyższej staranności, a które uniemożliwia Wykonawcy wykonanie jego zobowiązania w całości lub części. W razie wystąpienia siły wyższej strony umowy zobowiązane są do dołożenia wszelkich starań w celu ograniczenia do minimum zwłoki w wykonywaniu swoich zobowiązań umownych powstałych na skutek działania siły wyższej,
d) koniecznością realizacji robót dodatkowych lub zamiennych, których udzielenie i wykonanie stało się konieczne lub celowe i które mają wpływ na termin realizacji niniejszego zamówienia.
2) Wprowadzenie, za zgodą Szpitala i Zamawiającego zmiany materiałów i urządzeń przedstawionych w ofercie pod warunkiem, że:
a) spowodują obniżenie kosztów ponoszonych przez Szpital i Zamawiającego na eksploatację i konserwację wykonanego przedmiotu umowy,
b) wynikają z aktualizacji rozwiązań, z uwagi na postęp technologiczny lub zmiany obowiązujących przepisów (następca zmienianego materiału lub urządzenia) pod warunkiem, że będzie miał takie same lub lepsze parametry użytkowe,
c) zmiana materiałów lub urządzeń o parametrach tożsamych lub lepszych od przyjętych w ofercie w przypadku wycofania lub niedostępności na rynku materiału lub urządzenia oferowanego.
Termin obowiązywania umowy ulega przedłużeniu odpowiednio o okres trwania okoliczności, o których mowa powyżej.
2. Dopuszcza się zmianę umowy w zakresie wynagrodzenia:
1) wystąpienia robót dodatkowych lub robót zamiennych.
– jeżeli zmiany te będą miały wpływ na koszty wykonania zamówienia przez Wykonawcę.
2) powstania nadzwyczajnych okoliczności będących „siłą wyższą” rozumianą jak w ust 3 pkt 1 lit. d) skutkujących niemożliwością realizacji przedmiotu umowy lub grożącą rażącą stratą, których Strony nie przewidziały przy zawarciu umowy;
3) powstania nadzwyczajnych okoliczności nie będących „siłą wyższą”, grożących rażącą stratą, których strony nie przewidziały przy zawarciu umowy.
3. Zamawiający dopuszcza inne zmiany postanowień zawartej umowy, o których mowa w art. 455 ustawy PZP oraz w przypadku wystąpienia robót dodatkowych opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
4. Zmiany przewidziane w umowie mogą być inicjowane przez Zamawiającego oraz przez Wykonawcę.
5. Warunkiem dokonania zmian w umowie jest złożenie wniosku przez stronę inicjującą zmianę zawierającego: opis propozycji zmian, uzasadnienie zmian, opis wypływu zmiany na termin wykonania umowy (jeśli dotyczy).
6. Wykonawca nie będzie uprawniony do przedłużenia terminu wykonania umowy, zwiększenia wynagrodzenia, jeżeli konieczność dokonania zmiany została spowodowana przez jakikolwiek błąd ze strony Wykonawcy.
7. Wszelkie zmiany w umowie, pod rygorem nieważności, muszą być dokonane pisemnie w formie aneksu.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-07 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-07 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-06
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.08.2026
- Termin składania ofert
- 07.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-11-30