Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

OKRESOWA KONSERWACJA, KONTROLA SPRAWDZENIA STANU TECHNICZNEGO SPRAWNOŚCI PRZEWODÓW KOMINOWYCH I PODŁĄCZEŃ DYMOWYCH, SPALINOWYCH I WENTYLACYJNYCH ORAZ ICH NAPRAWY W BUDYNKACH WAT

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00389069

Zamawiający

Wojskowa Akademia Techniczna

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5270206300

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

03-904 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Robert Chodkiewicz Warszawa 1132183280

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Robert Chodkiewicz (Warszawa) Umowa podpisana - -

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
OKRESOWA KONSERWACJA, KONTROLA SPRAWDZENIA STANU TECHNICZNEGO SPRAWNOŚCI PRZEWODÓW KOMINOWYCH I PODŁĄCZEŃ DYMOWYCH, SPALINOWYCH I WENTYLACYJNYCH ORAZ ICH NAPRAWY W BUDYNKACH WAT

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojskowa Akademia Techniczna

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012122900

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-908

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wat.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wat.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ac49673-958c-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389069

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00034716

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

OKRESOWA KONSERWACJA, KONTROLA SPRAWDZENIA STANU TECHNICZNEGO SPRAWNOŚCI PRZEWODÓW KOMINOWYCH I PODŁĄCZEŃ DYMOWYCH, SPALINOWYCH I WENTYLACYJNYCH ORAZ ICH NAPRAWY W BUDYNKACH WAT

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa okresowej konserwacji, kontroli, sprawdzenia stanu technicznego sprawności przewodów kominowych i podłączeń dymowych, spalinowych i wentylacyjnych oraz ich naprawy w budynkach Wojskowej Akademii Technicznej.
Prace dotyczą wszystkich budynków WAT, które wymagają powyższych usług kominiarskich. Kontrole przewodów kominowych, spalinowych i wentylacyjnych, w tym również wentylacji mechanicznej wykonywane będą raz w roku lub dwa razy w roku zgodnie z ustawą – Prawo budowlane.
2. Do opisu przedmiotu zamówienia zastosowano nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), wraz z podaniem wymaganych ilości został określony w załączniku nr 1 i 1A (zakres usługi) do niniejszej SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 90915000-4 - Usługi czyszczenia pieców i kominów

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

36 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Robert Chodkiewicz

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Artur Krzyżanowski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132183280

4.3.3.) Ulica: ul. Lipska 16 lok. U-16

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 03-904

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 381759,13 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00205089/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Przyczyną dokonania zmian była konieczność zwiększenia zakresu usługi o nowe jednostki organizacyjne Zamawiającego.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Aneksem nr 1 z dnia 24.06.2024r. do umowy Załącznik nr 1 do umowy otrzymał nowe brzmienie rozszerzone o nowe jednostki nie wymienione w pierwotnym brzmieniu.
Wartość umowy została zmieniona zwiększona do kwoty 388 452,75 zł brutto.

5.4.6.) Wartość zmiany: 6693,62

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Nie wykorzystanie kwoty umowy w pierwotnym terminie realizacji umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Aneksem nr 2 z dnia 21.05.2026r. przedłużono termin realizacji umowy z daty 27.04.2026r. na termin 31.07.2026r.
Ponadto aneksem do umowy uaktualniono zapisy dostosowując je do wymogów Krajowego Systemy e-Faktur w 2026r. oraz zaktualizowano klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych stosowaną przez Wojskową Akademię Techniczną.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 356781,90 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
12.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 90915000-4
90915000-4 (Usługi czyszczenia pieców i kominów)