Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa obwodnicy Klimontowa w ciągu DW 758”

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00361433

Zamawiający

Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich

Kielce, Świętokrzyskie

NIP: 9591506120

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Biuro Projektów NEOTRANS Sp. z o.o. Kielce NIP: 6572214550

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Biuro Projektów NEOTRANS Sp. z o.o. (Kielce) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Świętokrzyskie — na podstawie 71 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7)

Najniższa cena

8 733 PLN

Średnia cena

125 245 PLN

Najwyższa cena

534 533 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
H-Z PROJEKT MICHAŁ DYRDÓŁ Piekoszów 13 27 899 PLN 306 885 PLN
JCR Sp. z o. o. Zielona Góra 4 67 601 PLN 270 403 PLN
PRO SUBTERA Łukasz Tokar Kielce 4 22 509 PLN 90 036 PLN
Wojciech Dryś - OBSŁUGA INWESTYCJI DROGOWYCH Tarnobrzeg 4 60 270 PLN 241 080 PLN
DB BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rytwiany 4 32 500 PLN 224 000 PLN
Usługi Doradztwa Technicznego BINGO BENIAMIN SZYMCZYK Kielce 2 79 335 PLN 158 670 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ASART DARIUSZ KOTULSKI, , Kielce 2 158 793 PLN 317 586 PLN
Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie "PROSTA-PROJEKT", Piotrkowice Chmielnik 2 330 870 PLN 330 870 PLN
MARIUSZ PAWELEC PRACOWNIA PROJEKTOWA Kraków 2 106 855 PLN 213 710 PLN
Biuro Projektowe Dworaczyk – Architektura, Kamil Dworaczyk Tarnobrzeg 2 87 000 PLN 174 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dokumentacja projektowa dla realizacji zadania na rozbudowę drogi gminnej ul. Poręby w msc. Chełmce – poprawa bezpieczeństwa i jakości życia mieszkańców

Drogowa Pracownia Projektowa Jarosław Białek 132 996 PLN

2026-08-21 08:55:03Z

„Budowa budowli ochronnej podwójnego przeznaczenia spełniającej funkcję miejsca ukrycia kategorii U1 oraz miejsca parkingowego na działce nr ew. 6201 w Staszowie” - wykonanie dokumentacji projektowej.

Safe Shelters Sp. z o.o. 352 640 PLN

2026-08-12 09:17:30Z

Opracowanie dokumentacji projektowej kanalizacji sanitarnej w miejscowości Widuchowa

Pracownia Projektowa Ekor Rafał Olewiński -

2026-08-04 05:57:59Z

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa obwodnicy Klimontowa w ciągu DW 758”

Biuro Projektów NEOTRANS Sp. z o.o. -

2026-07-24 11:56:57Z

Opracowanie dokumentacji projektowych dla realizacji zadań przy drogach gminnych w msc. Strawczynek, Chełmce i Małogoskie

Usługi Doradztwa Technicznego BINGO BENIAMIN SZYMCZYK 89 790 PLN

2026-07-09 12:31:11Z

Opracowanie dokumentacji projektowej dla realizacji zadań przy drogach gminnych na terenie Gminy Strawczyn - rozbudowa ul. Polnej w msc. Promnik i ul. Gajówka w msc. Ruda Strawczyńska

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ASART DARIUSZ KOTULSKI 119 802 PLN

2026-07-09 12:18:35Z

Opracowanie dokumentacji projektowej dla realizacji zadań przy drogach gminnych na terenie Gminy Strawczyn - rozbudowa ul. Polnej w msc. Promnik i ul. Gajówka w msc. Ruda Strawczyńska

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ASART DARIUSZ KOTULSKI, , 158 424 PLN

2026-07-09 12:18:35Z

Opracowanie dokumentacji projektowej budowy ścieżki rowerowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą

„Ajko” Artur Kręcisz 342 555 PLN

2026-07-08 09:18:17Z

„Opracowanie dokumentacji projektowych dotyczących dróg na terenie Gminy Daleszyce” – powt.

ST PROJEKT Jacek Staniek 169 002 PLN

2026-06-26 06:28:53Z

„Opracowanie dokumentacji projektowych dotyczących dróg na terenie Gminy Daleszyce” – powt.

Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie PROSTA-PROJEKT 47 460 PLN

2026-06-26 06:28:53Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 800 PLN Średnia: 203 370 PLN Max: 1 050 383 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa obwodnicy Klimontowa w ciągu DW 758”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich

1.2.) Oddział zamawiającego: Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009337

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Jagiellońska 72

1.4.2.) Miejscowość: Kielce

1.4.3.) Kod pocztowy: 25-734

1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.4.7.) Numer telefonu: +4 41 3470480

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szdw.kielce.com.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szdw.kielce.com.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b972b7f-302a-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361433

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 121-382245

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa obwodnicy Klimontowa w ciągu DW 758”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.:
„Budowa obwodnicy Klimontowa w ciągu DW 758”
na podstawie:
− Koncepcji programowo -przestrzennej firmy: Biuro Opracowania Programów i Projektów Inżynierii Komunikacyjnej LISPUS Marcin Dobek pn.: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr5 758 w granicach gminy Klimontów wraz z budową obwodnicy Klimontowa” – zakończona w 2017 r.
− Decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach z dnia 29.10.2019r., znak: R.6220.1.2016 wydana przez wójta Gminy Klimontów.
− Decyzji SKO z dnia 02.01.2020r.,znak:SKO.OŚ-60/5183/276/2019 utrzymującej DoŚU Wójta Klimontowa z dnia 29.10.2019 w mocy.
2. Planowana inwestycja zlokalizowana jest na terenie województwa świętokrzyskiego w powiecie sandomierskim w gminie Klimontów.

3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-04

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

18 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Biuro Projektów NEOTRANS Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6572214550

4.3.4.) Miejscowość: Kielce

4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1666650,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 199-624488

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-02

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 6

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Przedłużające się uzgodnienia geometrii ronda i konieczność skorygowania rozstrzygnięć w zakresie pozwolenia wodnoprawnego

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

przedłużono termin wykonania zamówienia do dnia 31.10.2025 r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Opóźnienia w procedurach uzgodnieniowych, które przesunęły realizację prac i uniemożliwiły rozliczenie części już wykonanej dokumentacji mimo jej wysokiego zaawansowania.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmieniono zasady płatności - (paragraf 7 ust. 3 umowy) - zwiększono liczbę płatności częściowych z 4 do 5.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Przedłużające się procedury administracyjne i uzgodnieniowe w szczególności dotyczące pozwolenia wodnoprawnego oraz skrzyżowania obwodnicy z drogą krajową, a także konieczność wprowadzania zmian rozwiązań projektowych na skutek zgłoszonych protestów mieszkańców.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wzrost wynagrodzenia o kwotę 26 673,78 zł brutto

5.4.6.) Wartość zmiany: 26673,78

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 4

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

wprowadzenie zasad dotyczących Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF)

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

wprowadzono zasady fakturowania dotyczących KSeF

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 5

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Przedłużające się uzgodnienia branży elektrycznej, konieczność wykonania usług dodatkowych oraz waloryzacja wynagrodzenia

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Termin przedłużono do dnia 30.04.2026 r. (na mocy art. 455 ust. 1 pkt 1 PZP), rozszerzono zakres zamówienia o dostosowanie studium wykonalności do wymogów naboru wniosków o dofinansowanie wraz ze sporządzeniem wniosku aplikacyjnego, Zwiększono wynagrodzenie wykonawcy w związku z rozszerzeniem zakresu zamówienia (art. 455 ust. 2 PZP) oraz z tytułu waloryzacji (art. 455 ust. 1 pkt 1 PZP)

5.4.6.) Wartość zmiany: 98092,50

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 6

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Odstąpienie od złożenia wniosku o dofinansowanie na obecnym etapie oraz zmiana danych teleadresowych zamawiającego

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmieniono zasady rozliczenia dokumentacji aplikacyjnej oraz zaktualizowano dane teleadresowe zamawiającego (kod pocztowy)

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1791416,28 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Całkowita wartość wynagrodzenia wykonawcy przed zmianami umowy, za wykonanie dokumentacji projektowej oraz nadzór autorski, wynosiła 1685100,00 zł brutto. Ogłoszenie dotyczy wykonania dokumentacji projektowej bez uwzględnienia wynagrodzenia za nadzór autorski w wysokości 18 450,00 zł brutto.
2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 71320000-7
71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)