Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa połączenia drogowego pomiędzy ul. Bydgoską a ul. Rudki w Nakle nad Notecią”
Zamawiający
Gmina Nakło nad Notecią
Nakło nad Notecią, Kujawsko-pomorskie
NIP: 5581768632
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| AKROID Andrzej Kurda | Toruń | 4660304458 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AKROID Andrzej Kurda (Toruń) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 88 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7)
Najniższa cena
25 830 PLN
Średnia cena
239 595 PLN
Najwyższa cena
891 750 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Inżynier Arkadiusz Jaczun Toruń | 5 | 45 483 PLN | 227 413 PLN |
| MBZ Andler, Tomczak sp.j. Włocławek | 5 | 121 050 PLN | 605 250 PLN |
| AKROID Andrzej Kurda Toruń | 4 | 57 277 PLN | 171 831 PLN |
| Pracownia Projektowo-Inwestycyjna Inżynieria Sanitarna mgr inż. Sławomir Matuszak Chełmno | 3 | 202 950 PLN | 608 850 PLN |
| DM-PROJ Mariusz Majewski Ostrowite | 3 | 42 435 PLN | 127 305 PLN |
| Pracownia Projektowa MiD sp. z o.o. Gdańsk | 2 | 293 970 PLN | 293 970 PLN |
| Aura Koncept Sp. z o.o. Kraków | 2 | 347 475 PLN | 694 950 PLN |
| Projektowanie Dróg i Nadzór Kornelia Wąsowska Grudziądz | 2 | 196 001 PLN | 392 001 PLN |
| IDMS Inżynieria Drogowa Mateusz Sznajdrowski Koronowo | 2 | - | - |
| NEOX Sp. z o.o. Gdańsk | 2 | 106 580 PLN | 213 159 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Opracowanie dokumentacji projektowo–kosztorysowej w ramach zadania pn Rozbudowa drogi woj. nr 560 ul. Piłsudskiego w zakresie budowy chodnika i oświetlenia ulicznego na odc. od km 21+818 do km 22+548
2026-09-02 09:07:42Z
Zaprojek i oprac dok (...) dla zad „Przebud i modern budyn byłego Woj Szpit Obserw-Zak w Toruniu (...) wraz z zagosp terenu na potrz działal Kuj-Pom Centr Nauk-Technol im. Prof. Jana Czochralskiego”
2026-08-27 10:11:08Z
„Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 554 w m. Kikół" - opracowanie dokumentacji projektowej
2026-08-26 05:00:56Z
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn. „Budowa drogi dla pieszych i rowerów na DK 62 na odc. Chełmiczki - Chełmce”
2026-08-19 06:02:57Z
Opracowanie programu funkcjonalno - użytkowego wraz z oszacowaniem wartości kosztów inwestycji oraz pełnienie nadzoru autorskiego w ramach zadania pn.: "Poprawa dostępności i warunków leczenia (...)
2026-08-18 10:44:59Z
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – KOSZTORYSOWEJ W CELU ROZBUDOWY DRÓG NA TERENIE GMINY ŁYSOMICE
2026-08-18 05:50:46Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa połączenia drogowego pomiędzy ul. Bydgoską a ul. Rudki w Nakle nad Notecią”
2026-08-13 11:37:35Z
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn. „Budowa drogi dla pieszych i rowerów na DK62 na odc. Janocin - Chełmiczki”
2026-08-13 05:38:58Z
Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej budowy basenu wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Brodnicy
2026-08-10 11:49:04Z
Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa poligonu ćwiczebnego dla służb ratowniczych w Ośrodku Szkolenia KW PSP w Toruniu z siedzibą w Łubiance”
2026-08-10 06:36:44Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391657 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa połączenia drogowego pomiędzy ul. Bydgoską a ul. Rudki w Nakle nad Notecią”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nakło nad Notecią
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350895
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Ks. P. Skargi 7
1.4.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią
1.4.3.) Kod pocztowy: 89-100
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.4.7.) Numer telefonu: 523867960
1.4.8.) Numer faksu: 52 3867902
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umig.naklo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-naklo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cfcca3d-b0dc-4214-8738-0d91953cdf73
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391657
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00419944
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa połączenia drogowego pomiędzy ul. Bydgoską a ul. Rudki w Nakle nad Notecią”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z kosztorysem inwestorskim i STWiOR oraz uzyskaniem niezbędnych decyzji umożliwiających realizację przedsięwzięcia dla ulicy stanowiącej połączenie pomiędzy ul. Dworcową a ulicą Rudki w Nakle nad Notecią. Inwestycja po zrealizowaniu będzie pełnić połączenie terenu przemysłowego zlokalizowanego przy ul. Dworcowej z obejściem miasta Nakła nad Notecią w celu eliminacji ruchu ciężkiego z wewnętrznych ulic miasta. Ogólny zarys przebiegu drogi wraz z podstawowymi parametrami przedstawiono w załączonym rysunku nr 2 – Plan sytuacyjny.
2.2 Część projektowa – wymagania Zamawiającego
Zamówienie obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa połączenia drogowego pomiędzy ulicą Bydgoską a ulicą Rudki w Nakle nad Notecią”, w skład której wchodzą następujące elementy składowe:
uzyskanie warunków, opinii i uzgodnień wymaganych przepisami szczególnymi dla opracowania projektu budowlanego (projekt architektoniczno-budowlany, projekt zagospodarowania terenu, projekt techniczny)
przygotowanie mapy sytuacyjno-wysokościowej do celów projektowych,
wykonanie geotechnicznych badań gruntu, w celu ustalenia geotechnicznych warunków posadowienia obiektów budowlanych w oparciu o Rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia 2012 r. w sprawie ustalenia geotechnicznych warunków posadawiania obiektów budowlanych Wykonawca przeprowadzi wszystkie niezbędne czynności określone w w/w rozporządzeniu, w razie potrzeby wykonanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej
sporządzenie projektów podziałów nieruchomości oraz utrwalenie na gruncie nowych punktów granicznych,
uzyskanie decyzji zezwalającej na rozpoczęcie robót budowlanych (ZRID, pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę) dla zadań wymagających takiej decyzji,
wykonanie projektów technicznych dla wszystkich projektowanych branż: drogowa, konstrukcyjna, sanitarna, zieleń, stała organizacja ruchu drogowego, elektryczna, teletechniczna,
opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych dla wszystkich projektowanych branż,
przygotowanie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
opracowanie projektu stałej organizacji ruchu drogowego wraz z jego zatwierdzeniem.
opracowanie przedmiarów i kosztorysów inwestorskich
Dla wszystkich powyższych opracowań należy uzyskać wszystkie niezbędne warunki, uzgodnienia, opinie i pozwolenia umożliwiające rozpoczęcie robót budowlanych. W harmonogramie rzeczowym należy podać etapy prac projektowych z określeniem ich terminów wykonania (w szczególności opracowania projektu zagospodarowania terenu i geometrii drogi, opracowanie projektu budowlanego, wystąpienie o ZRID) z uwzględnieniem czasu na procedury administracyjne.
Wykonawca zobowiązany będzie do:
a) złożenia minimum co 2 miesiące w siedzibie Zamawiającego pisemnego sprawozdania z zaawansowania prac projektowych, zaczynając od miesiąca następnego po podpisaniu umowy,
b) udziału Głównego Projektanta wraz z zespołem projektowym w comiesięcznych spotkaniach w siedzibie Zamawiającego, dotyczących zaawansowania prac projektowych.
c) zamawiający zastrzega sobie możliwość niepisemnej rezygnacji z poszczególnych spotkań z zachowaniem obowiązku sporządzenia ww. sprawozdania.
d) w ciągu 20 dni licząc od dnia zawarcia umowy Wykonawca przedstawi Zamawiającemu harmonogram prac projektowych.
e) dokumentacja projektowa obejmuje następujące branże:
drogowa,
konstrukcyjna,
kanalizacja deszczowa,
sieć elektryczna,
oświetlenie uliczne,
sieć teletechniczna,
sieci wod-kan (w przypadku przebudowy z uwagi na kolizje)
zieleń,
stała organizacja ruchu drogowego,
usunięcie kolizji z projektowanym układem drogowym.
f) Dokumentacja projektowa powinna być wykonana zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego z dnia 20 grudnia 2021 r. Powinna obejmować wszystkie przewidziane do realizacji branże i być kompletna z punktu widzenia celu, któremu ma służyć. Zamawiający wymaga opracowania jednej spójnej dokumentacji projektowej.
g) Dokumentacja powinna zawierać:
1) informację BIOZ,
2) zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2004 r. o odpadach i przepisami wykonawczymi, winna określać zakres obowiązków wytwarzającego odpady (wykonawcy robót) w sprawie postepowania dla właściwej wyceny kosztów z tym związanych.
2.3 W ramach realizacji przedmiotu zamówienia wykonawca we własnym zakresie i na własny koszt zobowiązany jest do:
1) uzyskania warunków technicznych oraz dokonania uzgodnień niezbędnych do prawidłowego opracowania dokumentacji projektowej,
2) wykonania pomiarów uzupełniających dla celów projektowych,
3) obowiązkowego zapewnienia wykonania i sprawdzenia (jeżeli wymagane) projektu budowlanego pod względem zgodności z przepisami, w tym techniczno-budowlanymi, przez osobę posiadającą uprawnienia w odpowiedniej specjalności lub przez rzeczoznawcę budowlanego,
4) dokonywania uzupełnień lub wyjaśnień szczegółowych dotyczących opracowanej dokumentacji na każde żądanie Zamawiającego lub Wykonawcy realizującego roboty na podstawie tej dokumentacji bez dodatkowych roszczeń finansowych.
5) Uzyskanie wszelkiego rodzaju opinii, uzgodnień, zgód niezbędnych do uzyskania przez Zamawiającego decyzji ZRiD
6) Uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRiD).
7) Przekazanie oryginałów uzgodnień Zamawiającemu z pierwszym egzemplarzem dokumentacji.
8) Obowiązek konsultowania z Zamawiającym istotnych rozwiązań konstrukcyjnych, funkcjonalnych i materiałowych mających wpływ na koszty robót budowlanych, które będą wykonywane na podstawie opracowanego przedmiotu umowy, a także przedłożenie ewentualnych propozycji rozwiązań nie ujętych, a istotnych z punktu widzenia Wykonawcy dla prawidłowego wykonania zamówienia.
9) W trakcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane, realizowane na podstawie dokumentacji projektowej i STWiOR będących przedmiotem niniejszego zamówienia, aż do wyłonienia wykonawcy robót budowlanych, Wykonawca projektu:
a) będzie przygotowywał pisemne odpowiedzi na pytania i ewentualne zmiany dokumentacji projektowej i STWiOR, których konieczność będzie wynikała z zadawanych pytań i udzielanych odpowiedzi w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego, nie dłuższym niż 3 dni kalendarzowe od dnia przekazania pytania Wykonawcy robót za pomocą poczty elektronicznej również z potwierdzeniem odbioru otrzymania. Podczas realizacji robót budowlanych wykonywanych w oparciu o opisaną wyżej dokumentację projektową będzie pełniony nadzór autorski.
b) uaktualni dwukrotnie bezpłatnie kosztorysy inwestorskie wraz z przedmiarami i kosztorysami ofertowymi (ważność kosztorysów inwestorskich – 6 miesięcy od dnia sporządzenia), które będą dokonywane na wezwanie Zamawiającego. Czas realizacji aktualizacji – dla kosztorysów wynosi 14 dni kalendarzowych od dnia wezwania za pomocą poczty elektronicznej również z potwierdzeniem odbioru otrzymania.
10) W ramach pełnienia nadzoru autorskiego Wykonawca zobowiązany będzie w szczególności do:
a) Potwierdzenia zgodności wykonywanych robót budowlanych z dokumentacją projektową,
b) Wyjaśnienia wątpliwości co do zastosowanych rozwiązań projektowych, które zgłosi mu Zamawiający,
c) Uzgadniania z Zamawiającym możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do rozwiązań przewidzianych w dokumentacji projektowej zgłoszonych przez kierownika budowy, inspektora nadzoru lub Zamawiającego i uzyskania zgody Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnej,
d) Udział w naradach, spotkaniach na wezwanie Zamawiającego dotyczących prac związanych z zadaniem inwestycyjnym.
11) Nadzór autorski sprawowany będzie nieodpłatnie w okresie wykonywania na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej robót budowlanych, nie dłużej jednak niż do zakończenia robót budowlanych, licząc do dnia protokolarnego bezusterkowego odbioru robót budowlanych przez Zamawiającego.
12) Przestrzeganie minimalnych wymagań służących zapewnieniu dostępności architektonicznej określonych m.in. 6 pkt 1 ustawy z dnia 19.07.2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami podczas opracowywania dokumentacji projektowej.
13) Wykonać dokumentację projektową, kompletną z punktu widzenia celu, któremu ma służyć, oraz spełniającą obowiązujące przepisy Prawa Budowlanego, przepisy techniczno- budowlane oraz inne powiązane przepisy i normy, a także uwzgledniającą specyfikę i technologię obiektu, uzgodnioną i zweryfikowaną przez Użytkownika obiektu/ Zamawiającego.
14) Przedłożenie do akceptacji Zamawiającego przyjętą wersję rozwiązań funkcjonalno – architektonicznych.
15) Wszystkie opracowania należy wykonać w formie tradycyjnej (papierowej) oraz elektronicznej w formatach otwartych do edycji *.doc, *.xls, *.ppt, *.dgn lub *.dwg (grafika) oraz dodatkowo całość opracowania w formacie *.pdf. Należy dołączyć 2 egzemplarze w wersji elektronicznej na płytach DVD.
16) Należy wykonać następujące liczby egzemplarzy w formie tradycyjnej:
a) Projekty budowlane – 5 egzemplarzy,
b) Projekty techniczne – 5 egzemplarzy;
c) Projekty podziałów – 5 egzemplarzy,
d) Informacje BIOZ – 5 egzemplarzy,
e) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – 3 egzemplarze,
f) Przedmiary robót i kosztorysy inwestorskie – 2 egz.
g) Inne opracowania towarzyszące -2- egz.
(...)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
14 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AKROID Andrzej Kurda
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4660304458
4.3.3.) Ulica: Sanocka
4.3.4.) Miejscowość: Toruń
4.3.5.) Kod pocztowy: 87-100
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 318816,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00470684/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 4
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
konieczność poszerzenia jezdni z 5 do 6 metrów i utworzenie jezdni dwupasmowej,
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zwiększenie zakresu co skutkowało zwiększeniem wynagrodzenia. wartość zmiany nie przekracza 10% wartości pierwotnej umowy, wydłużenie na podstawie art. 455 ust 1 pkt 1 Pzp terminu wykonania zamówienia do 15 miesięcy i 20 dni od dnia zawarcia umowy , w związku z rozszerzeniem zakresu zamówienia
5.4.6.) Wartość zmiany: 31488,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
konieczność wykonania dodatkowych, czasochłonnych czynności projektowych i analitycznych, w szczególności:
• opracowania projektu robót geologicznych oraz wykonania pogłębionych badań geotechnicznych,
• przeprowadzenia szczegółowej analizy warunków gruntowo-wodnych wraz z oceną ryzyka geotechnicznego dla planowanego posadowienia układu drogowego,
• zaprojektowania dodatkowej infrastruktury odwodnieniowej, w tym kanalizacji i kolektora deszczowego,
• przeprojektowania rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa, trwałości i zgodności z przepisami techniczno-budowlanymi,
• przeprowadzenia dodatkowych uzgodnień z gestorami infrastruktury technicznej, w tym z podmiotami nieujawnionymi pierwotnie jako właściciele kolidującej infrastruktury,
• wykonania uzupełniających prac geodezyjnych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu wykonania zamówienia do 15 miesięcy i 23 dni od dnia podpisania umowy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
konieczność wykonania dodatkowych, czasochłonnych czynności projektowych i analitycznych, w szczególności:
• opracowania projektu robót geologicznych oraz wykonania pogłębionych badań geotechnicznych,
• przeprowadzenia szczegółowej analizy warunków gruntowo-wodnych wraz z oceną ryzyka geotechnicznego dla planowanego posadowienia układu drogowego,
• zaprojektowania dodatkowej infrastruktury odwodnieniowej, w tym kanalizacji i kolektora deszczowego,
• przeprojektowania rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa, trwałości i zgodności z przepisami techniczno-budowlanymi,
• przeprowadzenia dodatkowych uzgodnień z gestorami infrastruktury technicznej, w tym z podmiotami nieujawnionymi pierwotnie jako właściciele kolidującej infrastruktury,
• wykonania uzupełniających prac geodezyjnych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu wykonania zamówienia do 21 miesięcy od dnia podpisania umowy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W realizacji zamówienia wystąpiły przeszkody o charakterze technicznym, klimatycznym oraz formalno-prawnym:
1. Przeszkody geodezyjno-dostępowe (KPEC): Podczas prac nad projektem podziału nieruchomości firma geodezyjna napotkała poważne bariery formalne ze strony Komunalnego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. (KPEC).
2. Anomalie klimatyczne: Prace terenowe w branży geodezyjnej zostały całkowicie wstrzymane na okres blisko dwóch miesięcy (w okresie zimowo-wiosennym)
3. Zmiany koncepcyjne Zamawiającego (03.2026 r.) Zamawiający podjął decyzję o odstąpieniu od pierwotnie planowanej rozbiórki części budynku (rampy) zlokalizowanego na działce nr 477/2.
4. oczekiwanie na wydanie ostatecznej decyzji ZRID
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu wykonania zamówienia do 22 miesięcy i 4 dni od dnia podpisania umowy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 350304,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 13.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE