Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 07:00 (Jutro)

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa drogi Elżbiecin–Zbrodzice położonej na dz. nr ewid. 497/4 obr. Zbrodzice”

Aktywny Usługi 2026/BZP 00400067

Numer referencyjny: RSID.271.26.2026

Zamawiający

Gmina Busko-Zdrój

al. Mickiewicza 10

28-100 Busko-Zdrój, Świętokrzyskie

NIP: 6551879646

REGON: 291009716

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa drogi Elżbiecin–Zbrodzice położonej na dz. nr ewid. 497/4 obr. Zbrodzice” Szczegółowy zakres zamówienia, wymagania techniczne, formalnoprawne, liczba egzemplarzy i zakres wymaganych uzgodnień określa załącznik nr 7 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ).

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Doświadczenie projektanta branży drogowej wyznaczonego do realizacji zamówienia 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Świętokrzyskie — na podstawie 71 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)

Najniższa cena

8 733 PLN

Średnia cena

125 245 PLN

Najwyższa cena

534 533 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
H-Z PROJEKT MICHAŁ DYRDÓŁ Piekoszów 13 27 899 PLN 306 885 PLN
JCR Sp. z o. o. Zielona Góra 4 67 601 PLN 270 403 PLN
PRO SUBTERA Łukasz Tokar Kielce 4 22 509 PLN 90 036 PLN
Wojciech Dryś - OBSŁUGA INWESTYCJI DROGOWYCH Tarnobrzeg 4 60 270 PLN 241 080 PLN
DB BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rytwiany 4 32 500 PLN 224 000 PLN
Usługi Doradztwa Technicznego BINGO BENIAMIN SZYMCZYK Kielce 2 79 335 PLN 158 670 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ASART DARIUSZ KOTULSKI, , Kielce 2 158 793 PLN 317 586 PLN
Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie "PROSTA-PROJEKT", Piotrkowice Chmielnik 2 330 870 PLN 330 870 PLN
MARIUSZ PAWELEC PRACOWNIA PROJEKTOWA Kraków 2 106 855 PLN 213 710 PLN
Biuro Projektowe Dworaczyk – Architektura, Kamil Dworaczyk Tarnobrzeg 2 87 000 PLN 174 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dokumentacja projektowa dla realizacji zadania na rozbudowę drogi gminnej ul. Poręby w msc. Chełmce – poprawa bezpieczeństwa i jakości życia mieszkańców

Drogowa Pracownia Projektowa Jarosław Białek 132 996 PLN

2026-08-21 08:55:03Z

„Budowa budowli ochronnej podwójnego przeznaczenia spełniającej funkcję miejsca ukrycia kategorii U1 oraz miejsca parkingowego na działce nr ew. 6201 w Staszowie” - wykonanie dokumentacji projektowej.

Safe Shelters Sp. z o.o. 352 640 PLN

2026-08-12 09:17:30Z

Opracowanie dokumentacji projektowej kanalizacji sanitarnej w miejscowości Widuchowa

Pracownia Projektowa Ekor Rafał Olewiński -

2026-08-04 05:57:59Z

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa obwodnicy Klimontowa w ciągu DW 758”

Biuro Projektów NEOTRANS Sp. z o.o. -

2026-07-24 11:56:57Z

Opracowanie dokumentacji projektowych dla realizacji zadań przy drogach gminnych w msc. Strawczynek, Chełmce i Małogoskie

Usługi Doradztwa Technicznego BINGO BENIAMIN SZYMCZYK 89 790 PLN

2026-07-09 12:31:11Z

Opracowanie dokumentacji projektowej dla realizacji zadań przy drogach gminnych na terenie Gminy Strawczyn - rozbudowa ul. Polnej w msc. Promnik i ul. Gajówka w msc. Ruda Strawczyńska

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ASART DARIUSZ KOTULSKI 119 802 PLN

2026-07-09 12:18:35Z

Opracowanie dokumentacji projektowej dla realizacji zadań przy drogach gminnych na terenie Gminy Strawczyn - rozbudowa ul. Polnej w msc. Promnik i ul. Gajówka w msc. Ruda Strawczyńska

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ASART DARIUSZ KOTULSKI, , 158 424 PLN

2026-07-09 12:18:35Z

Opracowanie dokumentacji projektowej budowy ścieżki rowerowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą

„Ajko” Artur Kręcisz 342 555 PLN

2026-07-08 09:18:17Z

„Opracowanie dokumentacji projektowych dotyczących dróg na terenie Gminy Daleszyce” – powt.

ST PROJEKT Jacek Staniek 169 002 PLN

2026-06-26 06:28:53Z

„Opracowanie dokumentacji projektowych dotyczących dróg na terenie Gminy Daleszyce” – powt.

Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie PROSTA-PROJEKT 47 460 PLN

2026-06-26 06:28:53Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 800 PLN Średnia: 234 705 PLN Max: 1 291 500 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa drogi Elżbiecin–Zbrodzice położonej na dz. nr ewid. 497/4 obr. Zbrodzice”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Busko-Zdrój

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009716

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Mickiewicza 10

1.5.2.) Miejscowość: Busko-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-100

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 41 370 52 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umig.busko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.umig.busko.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa drogi Elżbiecin–Zbrodzice położonej na dz. nr ewid. 497/4 obr. Zbrodzice”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0b3d2f5-6c15-4ae1-8690-3841602b5bea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400067

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078035/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Dokumentacja projektowa dla zadania „Przebudowa drogi Elżbiecin-Zbrodzice położonej na dz. Nr. ewid. 497/4”

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d0b3d2f5-6c15-4ae1-8690-3841602b5bea

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w postępowaniu, w tym składanie ofert, odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia dostępnej pod adresem https://ezamowienia.gov.pl, zgodnie z regulaminem i instrukcjami Platformy.
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. Wykonawca zamierzający złożyć ofertę musi posiadać konto Wykonawcy na Platformie.
3. Dokumenty elektroniczne sporządza się i przekazuje zgodnie z ustawą Pzp oraz przepisami dotyczącymi sposobu sporządzania i przekazywania informacji
i dokumentów elektronicznych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
4. Komunikacja inna niż składanie ofert odbywa się za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych na Platformie. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających korzystanie z Platformy Zamawiający dopuszcza komunikację e-mail na adres: zp@umig.busko.pl, z wyłączeniem składania ofert.
5. Postępowanie prowadzi się w języku polskim. Dokumenty w języku obcym składa się wraz z tłumaczeniem na język polski.
6. Informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa należy przekazać w sposób przewidziany przez Platformę i odpowiednio oznaczyć, wraz z wykazaniem przesłanek zastrzeżenia tajemnicy.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
 administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój al. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój, tel 41 370 52 80;
 Inspektorem ochrony danych osobowych w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju jest Pani Katarzyna Irla-Sztefko, kontakt: iod@umig.busko.pl, tel. 41 370 52 60*;
 Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego;
 odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r., poz. 793);
 Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia lub na okres przechowywania tych danych zgodnie z wytycznymi o dofinansowania z środków UE;
 obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
 w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
 posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych
osobowych **;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia
przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ***;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
 nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych
osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych
osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
Jednocześnie Zamawiający przypomina o ciążącym na Pani/Panu obowiązku
informacyjnym wynikającym z art. 14 RODO względem osób fizycznych, których dane przekazane zostaną Zamawiającemu w związku z prowadzonym postępowaniem i które Zamawiający pośrednio pozyska od Wykonawcy biorącego udział w postępowaniu, chyba że ma zastosowanie co najmniej jedno z włączeń, o których mowa w art. 14 ust. 5 RODO.
* Wyjaśnienie: informacja w tym zakresie jest wymagana, jeżeli w odniesieniu do danego administratora lub podmiotu przetwarzającego istnieje obowiązek wyznaczenia inspektora ochrony danych osobowych.
** Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników.
*** Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: RSID.271.26.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa drogi Elżbiecin–Zbrodzice położonej na dz. nr ewid. 497/4 obr. Zbrodzice”
Szczegółowy zakres zamówienia, wymagania techniczne, formalnoprawne, liczba egzemplarzy i zakres wymaganych uzgodnień określa załącznik nr 7 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ).

4.2.6.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie projektanta branży drogowej wyznaczonego do realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

3. Zamawiający nie określa warunków w zakresie zdolności do występowania w obrocie gospodarczym, uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej ani sytuacji ekonomicznej lub finansowej.
4. Warunek zdolności technicznej lub zawodowej – Wykonawca musi dysponować co najmniej następującymi osobami:
- projektantem branży drogowej posiadającym uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności drogowej w zakresie umożliwiającym wykonanie przedmiotu zamówienia oraz doświadczenie w należytym wykonaniu co najmniej 1 kompleksowej dokumentacji projektowej dotyczącej budowy, rozbudowy lub przebudowy drogi publicznej, dla której wymagane było uzyskanie pozwolenia na budowę albo decyzji ZRID, przy czym wartość usługi projektowej wynosiła co najmniej 100 000,00 zł brutto;

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Wadium w wysokości:
3 000,00 zł (słownie: trzy tysiące złotych)
należy wnieść przed upływem terminu składania ofert.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy.
2. Każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie składa odrębnie oświadczenie na załączniku nr 3 w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz w zakresie warunków udziału, które spełnia.
3. Wykonawcy dołączają do oferty oświadczenie na załączniku nr 5, wskazujące usługi wykonywane przez poszczególnych Wykonawców. Warunek dotyczący kwalifikacji lub doświadczenia musi być spełniony przez tego Wykonawcę, który wykona zakres wymagający tych zdolności.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z zapisami Rozdziału XXII SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-02

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Termin wykonania przedmiotu zamówienia.
1. Etap I – opracowanie i przekazanie dokumentacji projektowej wymaganej do złożenia kompletnego wniosku o wydanie decyzji ZRID, wraz ze złożeniem takiego wniosku w imieniu właściwego zarządcy drogi na podstawie udzielonego pełnomocnictwa: do 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
2. Etap II – uzyskanie ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID), przekazanie kompletu dokumentacji końcowej i przeprowadzenie odbioru końcowego: do 25 miesięcy od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem postanowień umowy dotyczących przedłużenia terminu z przyczyn niezależnych od Wykonawcy.
3. Wykonawca, na jedno wezwanie Zamawiającego złożone w okresie 5 lat od dnia, w którym decyzja ZRID stała się ostateczna, dokona aktualizacji kosztorysów inwestorskich wszystkich branż, nie wcześniej niż 6 miesięcy przed planowanym wszczęciem postępowania na roboty budowlane. Czynność ta jest objęta wynagrodzeniem ryczałtowym.
2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
20.08.2026
Termin składania ofert
03.09.2026 07:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania) 71322000-1 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej) 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Okres realizacji

25 miesiące