Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Przebudowa SRP Olszyniec

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00403005

Zamawiający

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5272432041

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

50-433 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Biuro Projektowe Profil Grzegorz Potyrała Wrocław 8980000911

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Biuro Projektowe Profil Grzegorz Potyrała (Wrocław) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 17 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71242000-6)

Najniższa cena

70 885 PLN

Średnia cena

230 597 PLN

Najwyższa cena

947 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Sweco Polska sp. z o.o. Poznań 4 79 523 PLN 318 090 PLN
R-COR Architektura Sp. z o.o. Zielonka 2 125 000 PLN 250 000 PLN
Biuro Projektowe Profil Grzegorz Potyrała Wrocław 2 - -
STUDIO BUDOWLANE "UNITY" S.C. Warszawa 1 - -
SART” Sp. z o. o. PRUSZKÓW 1 172 200 PLN 172 200 PLN
“MW TECHNIC” Sp. z o.o. Michałowice 1 947 000 PLN 947 000 PLN
OTS-IP Sp. zo.o. Kraków 1 - -
HYDRO-Projekt Łukasz Cieszyński Lubawa 1 - -
Instal-tech Marcin Marzec Kraków 1 477 225 PLN 477 225 PLN
Marek Stańczyk Obsługa Inwestycji Tarnów 1 141 450 PLN 141 450 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

OPRACOWANIE PROGRAMÓW FUNKCJONALNO-UŻYTKOWYCH (PFU) PLANOWANYCH DO WYBUDOWANIA MIEJSC UKRYCIA LUDNOŚCI (2)

R-COR Architektura Sp. z o.o. 150 000 PLN

2026-08-27 06:21:38Z

OPRACOWANIE PROGRAMÓW FUNKCJONALNO-UŻYTKOWYCH (PFU) PLANOWANYCH DO WYBUDOWANIA MIEJSC UKRYCIA LUDNOŚCI (2)

R-COR Architektura Sp. z o.o. 100 000 PLN

2026-08-27 06:21:38Z

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Przebudowa SRP Olszyniec

Biuro Projektowe Profil Grzegorz Potyrała -

2026-08-21 14:18:35Z

Opracowanie Programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania „Budowa budynku stołówki na terenie Centrum Szkolenia Policji w Legionowie”

Instal-tech Marcin Marzec 477 225 PLN

2026-08-13 12:24:52Z

Sukcesywne opracowanie dokumentacji techniczno-kosztorysowej remontu pustostanów lokali mieszkalnych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Marek Stańczyk Obsługa Inwestycji 141 450 PLN

2026-08-12 05:44:59Z

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Wymiana ZZU GW-6 Budy”

JKG Technik Sp. z o.o. -

2026-08-05 07:13:56Z

Przebudowa gazociągu DN 150 odg. do Gorzyc w Gorzyczkach przy stacji benzynowej wraz z wymianą zasuwy DN 150 PN25 na ZZU SZ0512 - opracowanie dokumentacji projektowej

Biuro Projektowe Profil Grzegorz Potyrała -

2026-07-24 12:55:23Z

Opracowanie Programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania „Przebudowa budynku nr 1 CSP Legionowo”

SART” Sp. z o. o. 172 200 PLN

2026-06-18 08:23:15Z

Przebudowa gazociągu na odcinku Węzeł Częstochowa – Huta Stolzle – Zakłady Chemiczne Rudniki – opracowanie dokumentacji projektowej

PGNIG Gazoprojekt S.A. -

2026-06-05 09:13:52Z

Przebudowa odcinka ok. 1000m gazociągu w/c DN 250 MOP 5,5 MPa relacji: Trzeb.-Częst.; odg. Chruszczobród wraz z wymianą ZZU na kątowy DN 500/250 oraz likw. ZZU – opracowanie dokumentacji projektowej

Biuro Projektowe Profil Grzegorz Potyrała -

2026-05-28 06:06:51Z

Cała Polska — 113 przetargów

Min: 24 477 PLN Średnia: 157 285 PLN Max: 947 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Przebudowa SRP Olszyniec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015716698

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Mszczonowska 4

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 02-337

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wroclaw@gaz-system.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gaz-system.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gaz i energia cieplna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28b77204-a9ad-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403005

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie sektorowe

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/S 035-091339

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Przebudowa SRP Olszyniec

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Przebudowa SRP Olszyniec.
2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ – wzór umowy.

3.9.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-31

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

50 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Biuro Projektowe Profil Grzegorz Potyrała

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8980000911

4.3.3.) Ulica: ul. Gen. Ignacego Prądzyńskiego

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 50-433

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 119925 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/S 121-345464

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2023-07-27

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 128804,86 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
21.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
2.2.3
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 71242000-6
71242000-6 (Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu oszacowanie kosztów)