Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Opracowanie dokumentacji projektowej, obejmującej remont i przebudowę z termomodernizacją elewacji budynku mieszkalnego położonego przy ul. Krotoszyńskiej 42 we Wrocławiu oraz nadzór
Zamawiający
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8982123598
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Biuro Obsługi Budownictwa Mariusz Fabjanowski | Wrocław | NIP 775 232 64 23 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Biuro Obsługi Budownictwa Mariusz Fabjanowski (Wrocław) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 83 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71220000-6)
Najniższa cena
4 920 PLN
Średnia cena
186 070 PLN
Najwyższa cena
861 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ELEKTROTIM S.A. Wrocław | 4 | 58 671 PLN | 176 013 PLN |
| WM Usługi Budowlane Projektowanie, Nadzór, Wykonawstwo Waldemar Mazanik Wałbrzych | 3 | 31 933 PLN | 95 800 PLN |
| RW Projekt Sp. z o.o. Katowice | 2 | 8 180 PLN | 16 359 PLN |
| ARCHIKON PROJEKT SP. Z O.O. Wrocław | 2 | 279 825 PLN | 559 650 PLN |
| ABM Architektura Nieruchomości Sp. z o.o. Gliwice | 2 | 507 529 PLN | 1 015 058 PLN |
| DESTIM Piotr Bogacz Sząbruk | 2 | 8 610 PLN | 17 220 PLN |
| Przedsiębiorstwo Inżynieryjne „Kelvin” Sp. z o.o. Bydgoszcz | 2 | 86 100 PLN | 172 200 PLN |
| Biuro Projektowe „Tektones” mgr inż. Grzegorz Wojno Lusowo | 2 | 20 140 PLN | 44 100 PLN |
| Atelier ZETTA Zenon Zabagło Warszawa | 1 | 207 870 PLN | 207 870 PLN |
| WM Usługi Budowlane Projektowanie, Nadzór, Wykonawstwo inż. Waldemar Mazanik Wałbrzych | 1 | 10 400 PLN | 10 400 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego (WRO.WO.260.19.2026)
2026-08-27 10:59:23Z
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego (WRO.WO.260.19.2026)
2026-08-27 10:59:23Z
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego (WRO.WO.260.19.2026)
2026-08-27 10:59:23Z
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego (WRO.WO.260.19.2026)
2026-08-27 10:59:23Z
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego (WRO.WO.260.19.2026)
2026-08-27 10:59:23Z
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego (WRO.WO.260.19.2026)
2026-08-27 10:59:23Z
187/2026 Dokumentacja projektowo-kosztorysowa systemu instalacji fotowoltaicznej na dachach budynków M4, 6, 11 i nad istn. miejscami parkingowymi, ul. Długa 61-64 we Wrocławiu
2026-08-27 09:57:40Z
Wykonanie kompleksowej aktualizacji istniejącej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Adaptacja obiektu biurowo-administracyjnego na potrzeby WIIH we Wrocławiu”.
2026-08-26 09:34:56Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dostosowania do przepisów przeciwpożarowych budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 przy ul. Składowej 2-4 we Wrocławiu
2026-08-03 08:54:42Z
Opracowanie dokumentacji projektowej, obejmującej remont i przebudowę z termomodernizacją elewacji budynku mieszkalnego położonego przy ul. Krotoszyńskiej 42 we Wrocławiu oraz nadzór
2026-07-30 06:00:18Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00369137 z dnia 2026-07-30 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej, obejmującej remont i przebudowę z termomodernizacją elewacji budynku mieszkalnego położonego przy ul. Krotoszyńskiej 42 we Wrocławiu oraz nadzór
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020610504
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Namysłowska 8
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-304
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wm.wroc.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.wroc.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33f94c9e-ccca-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369137
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-30
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: S 199/2024 616160-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowej, obejmującej remont i przebudowę z termomodernizacją elewacji budynku mieszkalnego położonego przy ul. Krotoszyńskiej 42 we Wrocławiu oraz nadzór
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowej, obejmującej remont i przebudowę
z termomodernizacją elewacji budynku mieszkalnego położonego przy ul. Krotoszyńskiej 42 we Wrocławiu, dz. nr 87 AM-20, obręb Osobowice - Etap I oraz pełnienie nadzoru autorskiego i dendrologicznego podczas realizacji przedsięwzięcia - Etap II
3.9.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-10-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Biuro Obsługi Budownictwa Mariusz Fabjanowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 775 232 64 23
4.3.3.) Ulica: Canaletta 2/45
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 51-650
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 41820 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: S 199/2024 616160-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-05-08
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przedłużająca się procedura uzyskania uzgodnienia projektu z DWKZ, który odmówił wydania postanowienia w zakresie ocieplenia elewacji.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie terminu Etapu I
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 36000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 30.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE