Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 270 600 PLN
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy parkingu wraz z miejscem ukrycia kategorii U-2
Numer referencyjny: BZP.271.11.2026
Zamawiający
Gmina Solec Kujawski
23 Stycznia 7
86-050 Solec Kujawski, Kujawsko-pomorskie
NIP: 5542892492
REGON: 092350702
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PL+ Sp. z o.o. | Poznań | 7882002624 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PL+ Sp. z o.o. (Poznań) | Umowa podpisana | 270 600 PLN | 270 600 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania)
Najniższa cena
270 600 PLN
Średnia cena
518 691 PLN
Najwyższa cena
895 440 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PRACOWNIA PROJEKTOWANIA I REALIZACJI MARIA ŻUREK- ABRAMSKA Gdańsk | 1 | 895 440 PLN | 895 440 PLN |
| Pracownia Architektury Adam Rudziński Krobia | 1 | 391 755 PLN | 391 755 PLN |
| YLE Inżynierowie Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 656 820 PLN | 656 820 PLN |
| Primtech Szymon Kita Tarnowskie Góry | 1 | 378 840 PLN | 378 840 PLN |
| PL+ Sp. z o.o. Poznań | 1 | 270 600 PLN | 270 600 PLN |
| WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE „MELBUD” s.c. Marcin Grzelczyk & Piotr Szefler Toruń | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy parkingu wraz z miejscem ukrycia kategorii U-2
2026-09-02 07:34:04Z
Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania pn. „Budowa węzła multimodalnego przy ul. Dworcowej”
2026-07-21 12:28:35Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa dwóch budynków mieszkalnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu w miejscowości Zławieś Mała”
2026-05-28 17:07:30Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa kompleksu budynków mieszkalnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu w miejscowości Brodnica”
2026-05-28 16:47:05Z
Przebudowa stadionu głównego przy ul. Sportowej 1 w Solcu Kujawskim (dokumentacja projektowo-kosztorysowa)
2026-04-08 08:13:10Z
Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie "Przebudowa drogi gminnej nr 040565C wraz z budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pieńki Królewskie”
2026-02-26 13:06:41Z
Cała Polska — 141 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332746 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy parkingu wraz z miejscem ukrycia kategorii U-2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Solec Kujawski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350702
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 23 Stycznia 7
1.5.2.) Miejscowość: Solec Kujawski
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-050
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: n.sieracka@soleckujawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mst-solec-kujawski.rbip.mojregion.info
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy parkingu wraz z miejscem ukrycia kategorii U-2
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3da9d5d7-390f-4bef-89fd-42a7f298417f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332746
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/soleckujawski3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/soleckujawski
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja między zamawiającym
a wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej za
pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”.
Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za
pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się
komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego.
8. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl.
Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany SWZ, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie
zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest
konkretny wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego
wykonawcy.
9. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na
platformazakupowa.pl przesłanych przez zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może
trafić do folderu SPAM.
10. Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i
przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w
postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania
sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.:
1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja,
jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0.,
4) włączona obsługa JavaScript,
5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
6) Platformazakupowa.pl działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8,Oznaczenie czasu odbioru
danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera
synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.
11. Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:
1) akceptuje warunki korzystania z platformazakupowa.pl określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej w
zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący,
2) zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnej na platformazakupowa.pl .
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne
rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Burmistrz Solca Kujawskiego;
2) administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się kontaktować pod adresem e-mail:
daneosobowe@soleckujawski.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym
postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego.
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w
oparciu o art. 74 Pzp.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 Pzp. przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas
trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym
określonym w przepisanych Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22
RODO.
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego
prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania
dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o
udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie
zamówienia);
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie
może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie
niezgodnym z Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem
okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2
RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia
korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy
interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych
osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania
Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
10) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Pani/Pana danych
osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki
2, 00-193 Warszawa.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: BZP.271.11.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) inwentaryzację terenu w zakresie niezbędnym dla prawidłowego zaprojektowania obiektów;
2) inwentaryzację drzewostanu wraz z projektem zabezpieczeń i ewentualnym projektem wycinki;
3) opracowanie i dostarczenie Zamawiającemu do uzgodnienia dwóch wariantów projektu wstępnego;
4) konsultacje zaproponowanych rozwiązań z Zamawiającym;
5) wykonanie i dostarczenie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na podstawie zatwierdzonego przez Zamawiającego projektu wstępnego, w tym:
a) opracowanie projektu budowlanego (PB) wraz z określeniem zakresu robót budowlanych niezbędnych do wykonania, w tym:
projektu zagospodarowania terenu (PZT),
projektu architektoniczno-budowlanego (PAB),
projektu technicznego (PT),
dla wszystkich branż objętych zamówieniem;
b) sporządzenie projektów branżowych związanych z usunięciem bądź przebudową w niezbędnym zakresie kolizji istniejących urządzeń i sieci z projektowanym obiektem;
c) opracowanie projektu wykonawczego (PW),
d) opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych w zakresie robót objętych projektem;
e) opracowanie części kosztowej zawierającej przedmiar robót oraz kosztorys inwestorski dla robót objętych projektem;
f) wykonania opracowań uzupełniających niezbędnych do uzyskania opinii, postanowień i decyzji wymaganych przez ustawę z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane;
6) uzyskanie wszystkich wymaganych warunków, decyzji, opinii, uzgodnień i sprawdzeń rozwiązań projektowych oraz dokumentów w zakresie wynikającym z przepisów prawa lub wymagań uprawnionych podmiotów uzgadniających projekty i wydających decyzje, w tym m.in.:
a) uzyskanie warunków technicznych przyłączenia obiektu do sieci oraz opracowanie projektu tych przyłączy wraz z uzyskaniem wymaganych zezwoleń na ich realizację;
b) uzyskanie warunków technicznych na likwidację kolizji z istniejącymi sieciami uzbrojenia oraz opracowanie projektu usunięcia tych kolizji wraz z uzyskaniem wymaganych zezwoleń na ich realizację;
c) uzyskanie decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego lub warunków zabudowy;
d) uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (jeżeli będzie wymagana);
e) uzyskanie decyzji zezwalającej na usunięcie kolidujących z inwestycją drzew i krzewów;
f) uzyskanie zgody na przeniesienie miejsca pamięci narodowej w postaci pomnika, kolidującego z inwestycją (jeżeli będzie wymagana) lub umieszczenie pamiątkowej tablicy;
g) uzyskanie zgody na badania archeologiczne itp. (jeżeli będzie wymagana);
h) uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę;
7) czynny udział w postępowaniu przetargowym planowanym przez Zamawiającego na roboty budowlane wykonywane na podstawie zleconej niniejszym zamówieniem dokumentacji
4.2.6.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia4.3.5.) Nazwa kryterium: doświadczenie zawodowe osób skierowanych do realizacji zamówienia
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
Art. 109 ust. 1 pkt 8
Art. 109 ust. 1 pkt 10
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:4) zdolności technicznej lub zawodowej:
a) dysponowania odpowiednim doświadczeniem
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, iż w ciągu ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał co najmniej:
dwie usługi polegające na opracowaniu wielobranżowego projektu budowlano-wykonawczego w oparciu o przepisy ustawy z dnia 07.07.1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. z 2026 r. poz. 524) oraz Rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 11.09.2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. z 2022 r. poz. 1679), na podstawie którego uzyskano prawomocną decyzję o pozwoleniu na budowę dla zadania polegającego na budowie obiektu kubaturowego z co najmniej jedną kondygnacja podziemną o powierzchni całkowitej min. 400 m2, w tym co najmniej 1 projekt budowlano-wykonawczy obejmujący obiekt zbiorowej ochrony ludności rozumieniu ustawy z dnia 5 grudnia 2024 r. o ochronie ludności i obronie cywilnej (Dz.U. z 2024 r., poz. 1907)
b) dysponowania osobami odpowiedzialnymi za świadczenie usługi, legitymującymi się odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował wielobranżowym zespołem projektowym składającym się z minimum jednej osoby na każde z wymienionych poniżej stanowisk, posiadającą następujące kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r., poz. 524) w następujących specjalnościach:
• Projektant branży architektonicznej posiadający uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej*, który pełnić będzie funkcję projektanta w specjalności architektonicznej. Wymagane min. 5–letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu obiektów, w tym wykonanie jednego projektu budowlano- wykonawczego dla zadania polegającego na budowie obiektu kubaturowego z co najmniej jedną kondygnacją podziemną o powierzchni całkowitej min. 400m2.
• Projektant branży konstrukcyjno-budowlanej posiadający uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej*, który pełnić będzie funkcję projektanta w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Wymagane min. 5–letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu obiektów kubaturowych, w tym wykonanie min. jednego projektu budowlano- wykonawczego dla zadania polegającego na budowie obiektu kubaturowego z co najmniej jedną kondygnacją podziemną o powierzchni całkowitej min. 400m2.
• Projektant branży sanitarnej posiadający uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych*, który pełnić będzie funkcję projektanta w branży sanitarnej. Wymagane min. 3–letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu instalacji w obiektach kubaturowych,
• Projektant branży elektrycznej posiadający uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych*, który pełnić będzie funkcję projektanta w branży elektrycznej. Wymagane min. 3–letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu instalacji w obiektach kubaturowych.
* lub inne uprawnienia umożliwiające wykonywanie tych samych czynności, do wykonywania których w aktualnym stanie prawnym uprawniają uprawnienia budowlane w tej specjalności.
Zamawiający dopuszcza łączenie nie więcej niż dwóch funkcji (specjalności) spośród wymienionych powyżej przez jedną osobę wskazaną przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia pod warunkiem, że osoba ta spełnia łącznie wymagania w zakresie kwalifikacji.
UWAGA:
Zamawiający określając wymogi dla osób w zakresie posiadania przez nich uprawnień budowlanych wymaganych przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane [Dz. U. z 2024 r. poz. 725] oraz zgodnie z rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29.04.2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie [Dz.U. z 2019 r., poz. 831]”w danej specjalności, dopuszcza odpowiadające im uprawnienia (kwalifikacje) równoważne wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa oraz odpowiadające im uprawnienia (kwalifikacje) wydane obywatelom państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Konfederacji Szwajcarskiej, z zastrzeżeniem art.12a oraz innych przepisów ustawy Prawo budowlane oraz ustawy z dn. 22.12.2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz.U.2023.334). Zamawiający dopuszcza indywidualne rozstrzygnięcia przez organy administracji budowlanej lub izby samorządu zawodowego odnośnie zakresu posiadanych uprawnień.
3. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu, zostanie dokonana wg formuły „spełnia/nie spełnia”, w oparciu o informacje zawarte w oświadczeniach i dokumentach złożonych przez Wykonawcę.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Rodzaj i zakres zmian został wskazany w załączniku nr 6 do SWZ - projektowane postanowienia umowne7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-17 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/soleckujawski
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-17 09:10
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 09.07.2026
- Termin składania ofert
- 17.07.2026 07:00
- Wartość umowy
- 270 600 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
8 miesiące