Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gołkowicach Górnych”
Zamawiający
Gmina Stary Sącz
Stary Sącz, Małopolskie
NIP: 7341009655
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| KONCEPT Marcin Kuźma | Rzeszów | 8133376234 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | KONCEPT Marcin Kuźma (Rzeszów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 152 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7)
Najniższa cena
13 530 PLN
Średnia cena
168 268 PLN
Najwyższa cena
525 200 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Progreg Sp. z o.o. Kraków | 5 | 99 876 PLN | 499 380 PLN |
| infrastruktura drogowa: projekty, wykonawstwo i nadzory drogowe Tadeusz Bogdał Ślemień | 4 | 14 145 PLN | 28 290 PLN |
| PRACOWNIA INŻYNIERII DROGOWEJ PIOTR TABAK Młoszowa | 3 | 33 169 PLN | 99 507 PLN |
| Linter Energia Sp.z o.o. Tyczyn | 3 | 29 315 PLN | 87 945 PLN |
| Pracowania Inżynieryjna „RENOWA” Krzysztof Waniczek Nowy Sącz | 3 | 200 798 PLN | 602 395 PLN |
| Firma Inżynierska ARCUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kraków | 2 | 225 090 PLN | 225 090 PLN |
| Rafał Matusik BPD Kraków | 2 | 327 180 PLN | 327 180 PLN |
| AJ PROJEKT Anna Jasica Kraków | 2 | - | - |
| Marta Mardyła Firma Inżynieryjna TECHMA Kraków | 2 | - | - |
| WMC Inżynieria Wanda Czopek Olkusz | 2 | 33 900 PLN | 67 800 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Ekspertyza techniczna mostu na rzece Małochlebówka (na ul. Środkowej – K201153) w ramach zadania pn.: „Projekty na budowę i rozbudowę mostów w Tarnowie”
2026-08-28 11:01:48Z
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gołkowicach Górnych”
2026-08-21 12:46:40Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Modernizacja kładki na rzece Rudawie pomiędzy ul. Korbutowej a ul. Zarudawie (3-metrowy ciąg pieszo-rowerowy) wraz z najazdami”
2026-08-13 10:52:03Z
Opracowanie projektu trasy ścieżki rowerowej wokół Zalewu Klimkowskiego (z wykorzystaniem obecnych tras)
2026-08-12 08:49:32Z
Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 1538 K Jazowsko – Obidza w km 0+640 – 1+880 polegająca na budowie chodnika w m. Obidza
2026-08-12 06:19:42Z
Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji przebudowy, rozbudowy i budowy drogi stanowiącej połączenie komunikacyjne pomiędzy drogą wojewódzką DW 957 a drogą powiatową 1651K w m. Czarny Dunajec
2026-08-11 10:37:54Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa chodnika na DP2189K od działki nr 124 do działki 345/1 w miejscowości Baczyn.”
2026-08-10 13:17:25Z
Wykonanie dokumentacji projektowej architektoniczno - budowlanej na realizację zadań.
2026-08-07 08:27:35Z
Wykonanie dokumentacji projektowej architektoniczno - budowlanej na realizację zadań.
2026-08-07 08:27:35Z
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy ulicy Dołuszyckiej wraz z oświetleniem
2026-08-07 06:37:41Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402880 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.
„Budowa kanalizacji sanitarnej w Gołkowicach Górnych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stary Sącz
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893115
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Stefana Batorego 25
1.4.2.) Miejscowość: Stary Sącz
1.4.3.) Kod pocztowy: 33-340
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.7.) Numer telefonu: +48 18 449-77-00
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starysacz.um.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.stary.sacz.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdbc0737-3e52-11ed-8832-4e4740e186ac
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402880
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00366027/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.
„Budowa kanalizacji sanitarnej w Gołkowicach Górnych”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac w zakresie sporządzenia kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pod nazwą „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gołkowicach Górnych” w zakresie określonym w SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ. Warunki realizacji zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KONCEPT Marcin Kuźma
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133376234
4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 260000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00422987/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 8
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Opóźnienia związane z przedłużającym się postępowaniem administracyjnym . Zmieniono termin wykonania umowy: 08.02.2025 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Be zmian
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Nieaktualne zasoby geodezyjne, zmiana nośnika mapy ewidencyjnej z postaci rastrowej do wektorowej dla przedmiotowego obrębu przez Starostwo Powiatowe. Zmieniono termin wykonania umowy: 30.04.2025 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Be zmian
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Brak porozumienia pomiędzy Sądeckimi Wodociągami a Gminą Stary Sącz w sprawie odprowadzania ścieków do systemu Spółki. Zmieniono termin wykonania umowy: 30.06.2025 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Bez zmian
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Brak porozumienia pomiędzy Sądeckimi Wodociągami a Gminą Stary Sącz w sprawie odprowadzania ścieków do systemu Spółki i lokalizacji komory pomiarowej . Zmieniono termin wykonania umowy: 30.09.2025 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Bez zmian
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Brak porozumienia pomiędzy Sądeckimi Wodociągami a Gminą Stary Sącz w sprawie odprowadzania ścieków do systemu Spółki i lokalizacji komory pomiarowej. Zmieniono termin wykonania umowy: 23.12.2025 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Bez zmian
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 6
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Brak porozumienia pomiędzy Sądeckimi Wodociągami a Gminą Stary Sącz w sprawie odprowadzania ścieków do systemu Spółki i lokalizacji komory pomiarowej. Zmieniono termin wykonania umowy: 05.02.2026 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Bez zmian
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 7
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Brak porozumienia pomiędzy Sądeckimi Wodociągami a Gminą Stary Sącz w sprawie odprowadzania ścieków do systemu Spółki i lokalizacji komory pomiarowej. Zmieniono termin wykonania umowy: 21.03.2026 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Bez zmian
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 8
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Brak porozumienia pomiędzy Sądeckimi Wodociągami a Gminą Stary Sącz w sprawie odprowadzania ścieków do systemu Spółki i lokalizacji komory pomiarowej. Zmieniono termin wykonania umowy: 29.05.2026 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Bez zmian
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 235040,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE