Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Organizacja, realizacja i obsługa 5 Rodzinnych Eventów Europejskich z okazji akcji „Funduszowy maj” na Dolnym Śląsku w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego
Zamawiający
Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8992803047
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Ibento Sp. z o.o. | Warszawa | 701 045 23 22 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ibento Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 13 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2)
Najniższa cena
150 060 PLN
Średnia cena
339 748 PLN
Najwyższa cena
554 665 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Events Media Sp. z o.o. Wrocław | 3 | 473 550 PLN | 947 100 PLN |
| UpHOTEL Sp. z o Jelenia Góra | 2 | 222 661 PLN | 222 661 PLN |
| GRUPA ŁAPAJ HOTELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Kudowa-Zdrój | 1 | - | - |
| LIZON PRODUCTION JANUSZ LIZOŃ Strzelce Opolskie | 1 | 150 060 PLN | 150 060 PLN |
| Ibento Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| WORK GROUP Sp. Z o.o. Wrocław | 1 | 554 665 PLN | 554 665 PLN |
| Work Group Sp. z o. o. Wrocław | 1 | - | - |
| Grupa Łapaj Hotele Sp. z o.o. | Hotel Verde Montana**** Kudowa Zdrój ul. 1 Maja 25a 57-350 Kudowa-Zdrój Kudowa Zdrój | 1 | 164 000 PLN | 164 000 PLN |
| Zamawiający jest na etapie zaproszeń kierowanych do Wykonawców do składania ofert. Wrocław | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zapewnienie kompleksowej obsługi technicznej wydarzenia plenerowego pn. „Dożynki Gminy Długołęka i Powiatu Wrocławskiego 2026”.
2026-08-18 19:01:59Z
Kompleksowa organizacja oraz obsługa techniczno-produkcyjna Dolnośląskiego Kongresu Pamięci Narodowej
2026-08-18 16:01:44Z
Usługa polegająca na organizacji wydarzenia pod nazwą Made in Wroclaw.
2026-08-10 07:37:03Z
Wykonanie usługi polegającej na kompleksowej organizacji wydarzenia pn. „Strefa Kibica i publiczne oglądanie meczu AC Milan vs Manchester United” organizowanego w dniach 14-15 sierpnia 2026.
2026-08-07 07:37:23Z
Wykonanie usługi polegającej na kompleksowej organizacji wydarzenia pn. „Strefa Kibica i publiczne oglądanie meczu AC Milan vs Manchester United” organizowanego w dniach 14-15 sierpnia 2026.
2026-07-29 12:28:42Z
SZP/243-120/2026_Organizacja Mineral Engineering Conference MEC2026 w dniach 16-18 września 2026 roku.
2026-07-03 07:53:52Z
Organizacja, realizacja i obsługa 5 Rodzinnych Eventów Europejskich z okazji akcji „Funduszowy maj” na Dolnym Śląsku w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego
2026-06-12 13:16:43Z
Zorganizowanie STREFY AWANSU – WKS ŚLĄSK 2026 w mieście Wrocław na terenie Placu Wolności w dniu 24 maja 2026 r.
2026-05-27 07:33:47Z
SZP/242-099/2025 Organizacja XXV Szkoły Naukowej pt. Podstawowe Problemy Transportu Przenośnikowego w dniach 23-25 września 2026 roku
2026-05-20 09:24:54Z
Zorganizowanie STREFY AWANSU – WKS ŚLĄSK 2026 w mieście Wrocław na terenie Placu Wolności w dniu 24 maja 2026 r.
2026-05-19 13:23:52Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288768 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Organizacja, realizacja i obsługa 5 Rodzinnych Eventów Europejskich z okazji akcji „Funduszowy maj” na Dolnym Śląsku w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934644
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wybrzeże Juliusza Słowackiego 12-14
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-411
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@dolnyslask.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.umwd.dolnyslask.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf64bd41-9838-4964-905c-0199bf0c5db1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288768
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 178295-2026 178295-2026 Numer wydania Dz.U. S: 52/2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027), Identyfikator funduszy UE: FEDS.10.01-IZ.00-0001/24, Pomoc Techniczna Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027. FEDS Pomoc Techniczna DEF 2025-2026-EFRR
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Organizacja, realizacja i obsługa 5 Rodzinnych Eventów Europejskich z okazji akcji „Funduszowy maj” na Dolnym Śląsku w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja, realizacja i obsługa 5 Rodzinnych Eventów Europejskich z okazji akcji „Funduszowy maj” na Dolnym Śląsku w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego (tereny dostępne bezpłatnie). Lokalizacje oraz terminy eventów - wskazane przez Zamawiającego: a) Park Miejski w Oławie - termin: 30 maja 2026 r., b) Centrum Nauki, Kultury i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu - termin: 16 maja 2026 r., c) Planty Zamkowe przy Zamku Książęcym w Ząbkowicach Śląskich - termin: 31 maja 2026 r., d) Park Paderewskiego w Zgorzelcu – termin: 30 maja 2026 r., e) Centrum Płukania Złota na zalewie w Złotoryi - termin: 23 maja 2026 r.
3.9.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
39522530-1 - Namioty
79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Ibento Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 701 045 23 22
4.3.3.) Ulica: Złotego Smoka 16
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-202
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 798270,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 315056-2026 Numer wydania Dz.U. S: 88/2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-09
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 798270,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 12.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE