Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 07:00 (Jutro)
Organizacja szkolenia dla pracowników i funkcjonariuszy wykonujących zadania obronne w KPP/KMP woj. śląskiego przewidzianych w militaryzacji.
Numer referencyjny: ZP-2380-317/2026
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
ul. Lompy 19
40-038 Katowice, Śląskie
NIP: 6340137913
REGON: 270208292
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 15 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe)
Najniższa cena
14 539 PLN
Średnia cena
168 298 PLN
Najwyższa cena
825 630 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Andrzej Dłubak FPHU ENIGMA NWZOZ Zabrzańskie Centrum Opieki Medycznej SALUBRIS Ustroń | 5 | 14 539 PLN | 14 539 PLN |
| F.H.U. THETA Krzysztof Mrowiec B.P. Prezydent Travel Żywiec | 3 | 398 142 PLN | 2 596 852 PLN |
| 1. FIRMA BUDOWLANA - SŁAWOMIR GÓRNY 2. HOTEL SKALITE - SŁAWOMIR GÓRNY Buczkowice | 2 | 34 525 PLN | 69 050 PLN |
| INWEST HOTEL SP.ZO.O Zawiercie | 2 | 14 539 PLN | 14 539 PLN |
| META INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Szczyrk | 2 | 371 052 PLN | 371 052 PLN |
| F.H.U.THETA Krzysztof Mrowiec B.P. Prezydent Travel Żywiec | 1 | 104 000 PLN | 1 298 426 PLN |
| DRAGA Marcin Nadolski Jastarnia | 1 | 50 400 PLN | 50 400 PLN |
| Gastronom-Mikuła s.j. KRUKLANKI | 1 | 171 360 PLN | 171 360 PLN |
| AUTO GRILL Sp. z o.o. Bielsko-Biała | 1 | 30 211 PLN | 259 200 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie usługi hotelowo – gastronomicznej na szkolenie teoretyczno-praktyczne w hotelu i terenie przyległym do hotelu w ramach projektu pt. „Strefa Schengen – nowe wyzwania dla Polski i Słowacji”
2026-07-15 07:16:16Z
Usługa zakwaterowania i wyżywienia policjantów – umowa ramowa
2026-06-24 09:48:36Z
Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych
2026-06-03 08:02:19Z
Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych
2026-06-03 08:02:19Z
Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych
2026-06-03 08:02:19Z
Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych
2026-06-03 08:02:19Z
ROPS.PZP.332.9.2026 - Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych w ramach projektu pn.: Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL
2026-05-21 15:04:27Z
ROPS.PZP.332.9.2026 - Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych w ramach projektu pn.: Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL
2026-05-21 15:04:27Z
Wykonanie usługi hotelowo – gastronomicznej na szkolenie teoretyczno-praktyczne w hotelu i terenie przyległym do hotelu w ramach projektu pt. „Strefa Schengen – nowe wyzwania dla Polski i Słowacji”
2026-05-20 05:43:22Z
Usługi związane z realizacją obozów szkoleniowych letnich dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – 2 części
2026-05-08 05:04:16Z
Cała Polska — 55 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407748 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Organizacja szkolenia dla pracowników i funkcjonariuszy wykonujących zadania obronne w KPP/KMP woj. śląskiego przewidzianych w militaryzacji.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja szkolenia dla pracowników i funkcjonariuszy wykonujących zadania obronne w KPP/KMP woj. śląskiego przewidzianych w militaryzacji.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da161677-88cd-4a87-bf7d-395602a0a6c3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407748
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00180811/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.27 Organizacja szkolenia dla pracowników i funkcjonariuszy wykonujących zadania obronne w KPP/KMP woj. śląskiego przewidzianych do minitaryzacji
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://slaska-policja.eb2b.com.pl3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://slaska-policja.eb2b.com.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30.12.2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. 2020r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.:
a) Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;
b) Komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych – MS Windows 7, Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje;
c) Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0;d) Włączona obsługa JavaScript;
e) Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf.f) Dopuszczalny format przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 50 MB w formatach: .pdf
g) Plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, jest w Systemie zaszyfrowany.
Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu składania ofert.
h) Oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi przypiętą do dokumentu elektronicznego datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss), znajdującą się po lewej stronie dokumentu w kolumnie „Data przesłania”. Poniżej została określona instrukcja korzystania z Platformy, tj.:
a) zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu. Po wprowadzeniu danych użytkownika tj. adresu email oraz hasła zgłoszenie jest automatycznie akceptowane przez system.
b) w zakładce „Postępowania”, „Lista postępowań otwartych” należy wybrać niniejsze postępowanie oraz korzystając z polecenia „zgłoś się do udziału w postępowaniu” przejść do Formularza rejestracyjnego – w przypadku, gdy Wykonawca nie posiada konta na Platformie lub panelu logowania użytkownika do Systemu.
c) po wypełnieniu Formularza rejestracyjnego Wykonawca otrzyma e-maila informującego, że może dokonać pierwszego logowania do Platformy.
Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za złożenie oferty w sposób niezgodny z zasadami korzystania z https://slaskapolicja. eb2b.com.pl, w szczególności za sytuację, gdy Zamawiający zapozna się z treścią oferty przed upływem terminu składania ofert (np. złożenie oferty w zakładce Pytania/Informacje”). Taka oferta zostanie uznana przez Zamawiającego za ofertę handlową i nie będzie brana pod uwagę w przedmiotowym postępowaniu ponieważ nie został spełniony obowiązek narzucony w art. 221 ustawy. Formaty plików wykorzystywanych przez Wykonawców powinny być zgodne z Obwieszczeniem Prezesa Rady Ministrów z 09.11.2017r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych
wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.
a) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc .xls .jpg (.jpeg).
b) W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z formatów: .zip i .7Z Zaleca się, aby
komunikacja z Wykonawcami odbywała się tylko na Platformie za pośrednictwem formularza Pytania/Informacje”, nie za pośrednictwem adresu email.
Informacji technicznych i weryfikacji danych oraz podpisów elektronicznych związanych z prowadzonym postępowaniem udziela
Operator Platformy Zakupowej pod numerem telefonu (+48) 22 378 39 70, (+48) 22 258 48 61, (+48) 22 428 19 28, e-mail: helpdesk@eb2b.com.pl
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, ze zm.), dalej „RODO”, informuję, że:
• administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant
Wojewódzki Policji w Katowicach z siedzibą w Katowicach przy ul. Lompy 19. Może się Pani/Pan kontaktować z nim w następujący sposób - listownie na adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice lub przez elektroniczną skrzynkę podawczą na stronie
• na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Panadotyczących;
• na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania lub uzupełnienia Pani/Pana danych osobowych, przy czym skorzystanie z
prawa do sprostowania lub uzupełnienia nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu postępowania oraz jego załączników;
• na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO, przy czym prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego, a także nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia;
• prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
nie przysługuje Pani/Panu:
• w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
• prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
• na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP-2380-317/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Organizacja szkolenia dla pracowników i funkcjonariuszy wykonujących zadania obronne w KPP/KMP woj. śląskiego przewidzianych w militaryzacji.
4.2.6.) Główny kod CPV: 55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-09-23 do 2026-09-25
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający wybierze najkorzystniejszą ofertę spośród ofert niepodlegających odrzuceniu na
podstawie kryterium cena oferty brutto – 100 %
2. Ocena ofert. Oceniane będą tylko oferty niepodlegające odrzuceniu – ważne cena oferty brutto – 100%, co odpowiada 100 pkt
O wyborze najkorzystniejszej oferty zadecyduje najwyższa ilość punktów uzyskanych w kryterium cena.
2.1 Punktacja dla kryterium cena – cena oferty brutto będzie liczona zgodnie z poniższym wzorem:
ilość pkt = najniższa oferowana cena brutto z ważnych ofert x 100 pkt
cena brutto badanej oferty
2.1.1 Wyznaczenie wartości punktów:
a) ważna oferta z najniższą ceną otrzyma maksymalną liczbę punktów tj. 100
b) inne ważne oferty cenowe zostaną przeliczone wg powyższego wzoru
c) jeżeli ważne oferty cenowe po przeliczeniu wg powyższego wzoru będą sobie równe otrzymają taką samą liczbę punktów.
2.1.2 Zasady przyznawania punktów
a) Wartości liczone będą do dwóch miejsc po przecinku
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Zamawiający ustala następujące warunki udziału w postępowaniu odpowiednio w zakresie:Zdolności technicznej lub zawodowej
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dysponował:
- hotelem/obiektem hotelarskim wraz z restauracją, które zostaną udostępnione Zamawiającemu na wyłączność, na minimum 75 miejsc noclegowych, w tym, że Wykonawca gwarantuje, że w pokojach wieloosobowych każdy uczestnik będzie zakwaterowany w pojedynczym, osobnym łóżku.
- co najmniej 4 pokoje 1-osobowe lub 2-osobowe do pojedynczego wykorzystania.
- Wykonawca musi zapewnić możliwość dokwaterowania 5 osób. Okres wykorzystania tych pokoi zostanie ustalony z 5- dniowym wyprzedzeniem.
- Hotel/obiekt musi być zlokalizowana na terenie województwa śląskiego, w miejscowości oddalonej do 120 km jazdy drogą publiczną od miasta Katowice (Zamawiający zweryfikuje odległość korzystając z narzędzia Google maps po najkrótszej trasie).
- Obiekt musi mieć monitoring lub ochronę obiektu, dostępny parking na wyłączność dla uczestników i organizatorów (minimum 20 miejsc parkingowych, w tym 1 miejsce na autobus);
- 1 salę konferencyjną mogąca pomieścić 75 osób w ustawieniu wykładowym z wyposażeniem: projektor/rzutnik multimedialny, ekran projekcyjny, nagłośnienie;
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający przed
wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym
terminie, nie krótszym niż 5 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj.:
a) oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie kontroli zdolności technicznych Wykonawcy (wzór oświadczenia stanowi
załącznik nr 6 do SWZ). Przeprowadzenie kontroli zdolności technicznych Wykonawcy polegać będzie na dokonaniu przez
Zamawiającego wizji lokalnej hotelu oraz Sali konferencyjnej.
b) w zakresie braku podstaw wykluczenia o których mowa w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp –odpisu lub informacji z Krajowego
Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące
przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
1.3. Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych jeżeli uzyska je za pomocą bezpłatnych i
ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji
działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2023 r. poz. 57), odpis z właściwego rejestru lub z centralnej
ewidencji i informacji o działalności gospodarczej Wykonawcy, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w
celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, o ile Wykonawca wskazał w oświadczeniu,
o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia, dane umożliwiające dostęp do tych środków -
oświadczenie Wykonawcy stanowi wzór załącznik nr 4 do SWZ.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w
wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj.:
a) oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie kontroli zdolności technicznych Wykonawcy (wzór oświadczenia stanowi
załącznik nr 6 do SWZ). Przeprowadzenie kontroli zdolności technicznych Wykonawcy polegać będzie na dokonaniu przez
Zamawiającego wizji lokalnej hotelu oraz Sali konferencyjnej.
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Zamawiający nie żąda złożenia z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z art. 455 ustawy PZP oraz załącznikiem nr 2 do SWZ.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://slaska-policja.eb2b.com.pl/
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 10:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-02
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- 03.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
23.09.2026 - 25.09.2026